Akihabara.cz

Autor Téma: Otázky a názory  (Přečteno 8212 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dashio

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Otázky a názory
« Odpověď #15 kdy: 19. Červenec 2016 - 20:09:41 »
Áno, máme menšie technické problémy so streamom, v dohľadnej dobe to bude v poriadku.

Offline fajle

• Nováček
  • *
  • I'm not lazy, I'm just conserving energy.
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Září 2016 - 21:51:12 »
Dobry den :) mam velmi rad vase preklady a prave dneska som si chcel pozret Denpa Teki Na Kanojo , nikde som ho nenasiel z hardsubom tak som si nasiel titulky a velmi som sa potesil ze som ich nasiel u vas, tak som si stiahol diely z Ulozta a vase titulky, ale ked ich pouzijem tak idu bez problemov a casovanie sedi, lenze sa nezobrazuju pismena z diakritikou ( ž ý š atd. ) ... skusal som to na viacerich playeroch ( KMPlayer,BS Player,VLC ) ale vsade mi to robilo, dalo by sa to nejak opravit ? :) Dakujem

http://gawsubs.com/anime-online/denpa-teki-na-kanojo/

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 19. Září 2016 - 00:17:02 »
ale vsade mi to robilo, dalo by sa to nejak opravit ? :) Dakujem

Zkoušel jsi změnit font v daných titulcích?
EDIT: aha, nejsou ass.
Jinak se zobrazují dobře, otevřeno klasicky v Subtitle Tool bez změny kódování. Zkoušen PotPlayer i VLC.
« Poslední změna: 19. Září 2016 - 00:28:41 od Hayate »

Offline 8B3CE273

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 19. Září 2016 - 08:32:54 »
Dobry den :) mam velmi rad vase preklady a prave dneska som si chcel pozret Denpa Teki Na Kanojo , nikde som ho nenasiel z hardsubom tak som si nasiel titulky a velmi som sa potesil ze som ich nasiel u vas, tak som si stiahol diely z Ulozta a vase titulky, ale ked ich pouzijem tak idu bez problemov a casovanie sedi, lenze sa nezobrazuju pismena z diakritikou ( ž ý š atd. ) ... skusal som to na viacerich playeroch ( KMPlayer,BS Player,VLC ) ale vsade mi to robilo, dalo by sa to nejak opravit ? :) Dakujem

koukni se na nastaveni kodovani v přehrávači, zkus windows-1250 (iso 8859-2) nebo utf-8, většinou to s jedním z nich půjde

Offline Dashio

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Leden 2017 - 06:37:26 »
Web gawsubs má momentálne závažné technické problémy. Snažíme sa zistiť príčinu a čím skôr ju odstrániť. Bohužiaľ neviem, ako dlho to bude trvať. prosím o trpezlivosť
Problém už je odstránený.
« Poslední změna: 21. Leden 2017 - 17:34:27 od Dashio »

Offline lamikosislik

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Otázka ohledně streemu
« Odpověď #20 kdy: 29. Leden 2017 - 07:53:31 »
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat jaký používáte stream tím myslím v dřívější době mi normálně fungoval, ale teďka když pustil video hodilo mi to chybu. Tak mě napadlo že to bude chyba u jednoho anime tak jsem šel kouknout na stream novinky a pustil date a live film a stejný problém. nevíte čím to může být?
přikládám obrázek aby bylo vidět jaká chyba. Jinak používám operu a když jsem to zkoušel přes google chrome problém přetrvával.
Děkuji za pomoct.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
    • Zobrazit profil
Re:Otázka ohledně streemu
« Odpověď #21 kdy: 29. Leden 2017 - 10:10:09 »
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat jaký používáte stream tím myslím v dřívější době mi normálně fungoval, ale teďka když ...

Hodil by se link na vyzkoušení.

Offline slimak55

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Únor 2017 - 01:25:48 »
Zdravím. Mám menší problém už delší dobu a chtěl jsem se zeptat jestli tento problém někdo neměl taky, nebo neví co s tím. Jde o to že žádná video z google drive (Tedy všechny překlady na GAW subs) mi nejdou spustit. Jen se tam točí to načítací kolečko, nebo mi to rovnou napíše že video nejde přehrát. Prolezl jsem už hodně webů , ale nenašel jsem odpověď na můj problém.Pokud už se tohle někde řešilo bohužel jsem si toho nevšiml. Předem děkuji za radu.

Offline Dashio

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Únor 2017 - 20:26:15 »
Tiež by ma zaujímalo, čo tento problém spôsobilo. Ale zdá sa, že chyba nebude ani v našom webe a ani v drive, skúsil som na rôznych počítačoch a cez rôzne prehliadače spustiť videá úplne náhodne a fungovali všetky.