Akihabara.cz

Autor Téma: Otaku seznamka  (Přečteno 45702 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ScorpioDB

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Otaku seznamka
« Odpověď #75 kdy: 28. Únor 2015 - 14:11:24 »
Rád bych poznal ulítlou slečnu z Prahy, případně Prahy-východ, co má ráda anime, scifi, fantasy a všechno kolem. Někoho s kým bych mohl sdílet radost z umění, přírody a života  ;D Mě je 22

Offline taygger

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 28. Únor 2015 - 19:20:54 »
Když už se nás tu sešlo tolik, tak se taky přidám. Jsem z Ostravy a hledám nějakou ulítlou, ale alespoň trochu chytrou holku ve věkovém rozmezí 16-19, která má ráda alespoň trochu pohyb. Já mám rád všechno, co je spojené s anime a Japonskem, dělám katori shinto rtu a hraju na pozoun. Dále mám rád basket a posilování. Příležitostně programu a skládám elektrické obvody. Pokud by nějaká holka měla zájem, tak ať mi napíše na ICQ.
PS: je mi 17

Offline Stormangels

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 03. Květen 2015 - 15:18:41 »
Ahoj  jmenuji se Michal a zdravím všechny fajn holky co se sem aspon podívaj :-)
Nechci bejt už sám a proto hledám pohodovou a milou holku co má třeba i zájem o Anime, fantasy atd :-) a třeba i někdy šla dělat semnou Cosplay :-) 
Jsem nekuřák a momentálně pracuji jako kuchař a při tom bydlím ve vesničce kde naše rodina vlastní koně.
Rád se seznámím s jakoukoliv co napíše :-) a pak uvidíme co dál.
18-26 let
Praha a okolí
« Poslední změna: 03. Květen 2015 - 16:14:56 od Stormangels »

Offline Nelliel

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
« Odpověď #78 kdy: 22. Červenec 2015 - 21:14:40 »
Děčín?

Offline DrRene

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 26. Srpen 2015 - 16:08:12 »
ahoj všichni nenašla by se nějaká holka 15-19 let která má ráda anime skterou bych mohl pokecat. Okres Ostrava a Opava ??
Je my 17 jsem průměrný nic extra  ;D

Offline mudkip1999

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 26. Srpen 2015 - 22:02:15 »
Zdravím našla by se holka 15-18 let v okrese Mělník. Jsem kluk ve věku 16 let bez jakýchkoli zvláštní či průměrných schopností.

Offline Ventus

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 07. Září 2015 - 16:28:47 »
Je mi 20 let a hledám otaku holku na vážný vztah v okrese Olomouc.

Offline bukina1

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #82 kdy: 07. Říjen 2015 - 21:26:54 »
ahoj hledam nějakou otaku slečnu na seznameni je mi 23 let okrese Olomouc
Zájmy: pc, manga,anime,komedie, filmy,atd
výška no to už nevim přesně ale jsem malej docela ale ne liliput nebo trpaslik to ne :D :D mam modre oči a trochu blazen no hlavně nechapavy jsem dost ale co už  ;D ;) ::)
« Poslední změna: 07. Říjen 2015 - 21:34:51 od bukina1 »

Offline Michik

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 23. Říjen 2015 - 18:22:00 »
ahoj hledám nějakou otaku dívku na vážný vztah. Můj věk je 17 a rád bych nějakou starší slečnu. Jsem hodný,rozhodně nekouřím a jen málokdy piju. Nikdy jsem neměl s nějakou dívkou vztah,takže jsem netknutý xD Rád sleduji anime a pomáhám přátelům. Preferuji hlavně lolitky a yandere dívky :D Pokud by měla nějaká dívka v okrese Kutná Hora zájem o milého a příjemného kluka, tak mi napište na mail :) Děkuji předem za odpovědi :)

Offline Angel10119

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #84 kdy: 23. Říjen 2015 - 23:45:30 »
Ahoj, je tu niekto kto sa rad rozprava o anime a mange?? Tak...som dievca, mam osemnast a hladam iba kamarata/kamaratku s kim by som sa porozpravala, totiz ja uz prestavam pomaly verit ludom kvoli ludskym hodnotam...takze ked niekto sa chce porozpravat sor mnou, kludne napis ^_^

Offline Luksyk

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #85 kdy: 24. Říjen 2015 - 03:06:20 »
Ahoj jestli máš zájem můžeme pokecat o anime i dalších věcech je mi 20 let. Hledám holku v okolí olomoucka
« Poslední změna: 24. Říjen 2015 - 03:37:35 od Luksyk »

Offline Mona1982

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #86 kdy: 24. Říjen 2015 - 11:35:04 »
Haha, erotika je špatná ?!  Víc bych nikdy nikam nenahodil. Imho je to stejné jako výstřih ) V Japonsku naprosto standratní a nijak křiklavá záležitost ;)

Jen podotknu rozbor ženského pohledu: erotika ženě říká, že jde hl.o intim. chvíle. Fotka tváře říká "myslím to vážně a za sebe se nestydím". Kdybych byla sama, taky by mě ta fotka odradila. Hodí se na eroseznamku, tam by zapadla. K vážnému seznámení je to medvědí služba. Protože jak už zaznělo - pokud nešlo o černobyl, má tam to samé,co většina (a cm se tím nemyslí)  ;)

Offline YunaX2

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #87 kdy: 25. Říjen 2015 - 02:16:35 »
Jen podotknu rozbor ženského pohledu: erotika ženě říká, že jde hl.o intim. chvíle. Fotka tváře říká "myslím to vážně a za sebe se nestydím". Kdybych byla sama, taky by mě ta fotka odradila. Hodí se na eroseznamku, tam by zapadla. K vážnému seznámení je to medvědí služba. Protože jak už zaznělo - pokud nešlo o černobyl, má tam to samé,co většina (a cm se tím nemyslí)  ;)

Jako dalsi zena zde naprosto souhlasim s tvym nazorem :)
Proti fotce jako takove nic nemam, ale ta fotka jasne rika "mam zajem jen o sex" a tudyz se na takovouhle nabidku neozve zadna slusna (mozna ze se neozve vubec zadna) slecna.
Takze pokud mas zajem o normalne seznameni urcite je lepsi zvolit fotku obliceje, ale s timhle leda tak sexseznamka.

Offline Faremir

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #88 kdy: 25. Říjen 2015 - 02:22:35 »
"Je my 17" tuto diskusi celkem vystihuje. Takže já děkuji za pobavení a doufám, že tu najdete své vysněné protějšky. *(Stále mi zde chybí smajlík naznačující sarkasmus)*
EDIT:
pac pokud jsi nezil pul roku v Cernobylu nebudes mit v kalhotach nic zvlastniho
Třeba si udělal výlet a vykoupal se v jezeře Karačaj.  ;D
« Poslední změna: 25. Říjen 2015 - 02:32:45 od Faremir »

Offline SatouTatsuhiro

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #89 kdy: 24. Listopad 2015 - 16:20:37 »
Ahoj nenajde se nějaká holka z okolí Táborska? Je mi 19 let. Rád bych poznal milou holku se kterou bych mohl sdílet svojí lásku k sci-fi, fantasy, anime, manze, komiksu, filmům a seriálům.  Jsem nekonfliktní piju jen výjimečně, nekouřím a nemluvím sprostě :D