Akihabara.cz

Autor Téma: Mohl by to, prosím, někdo přeložit?  (Přečteno 86853 krát)

Chachar a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Briegala

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
Re:Mohl by to, prosím, někdo přeložit?
« Odpověď #210 kdy: Dnes v 11:42:04 »
No o Voice jsme uvažovaly se Seon, že bychom to dělaly, říkala, že první dva díly jsou luxus (přiznám se, že jsem ještě neviděla ani fň, jsem zagoblinovaná :D), ale když jsem koukala naposled, tak ho měla ainy zabraný. Takže pokud je volný, já bych do něj se Seon šla... Co?  ::)

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
« Odpověď #211 kdy: Dnes v 12:31:30 »
No o Voice jsme uvažovaly se Seon, že bychom to dělaly, říkala, že první dva díly jsou luxus (přiznám se, že jsem ještě neviděla ani fň, jsem zagoblinovaná :D), ale když jsem koukala naposled, tak ho měla ainy zabraný. Takže pokud je volný, já bych do něj se Seon šla... Co?  ::)
Voice jsem "zabraný" neměla, to se pleteš. A i kdybych měla, tak to neznamená, že na to mám patent. Je jenom vaše věc, co budete dělat, a co ne.  Stejně jako to, že když to budu chtít udělat, tak to udělám, i když to bude titulky mít. Navíc nejsem ten typ, co vyzobává jenom žhavé novinky a snažím se dělat i starší věci, takže těch novinek stejně moc nestíhám. V podstatě se týkají tří herců a dvou hereček (přičemž má "exkluzivitu" jenom ten jeden  :-[ ) a z toho dva se věnují hlavně filmům a jeden zpěvu.  ;)
Myslím, že by bylo dobré, kdyby se Seon naučila označovat věci, o které má zájem. Tím by se předešlo podobným diskuzím.

Offline Briegala

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #212 kdy: Dnes v 15:53:20 »
Oooo, tak promiň.

Offline Eunka

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #213 kdy: Dnes v 20:24:29 »
Přesně, jak Ainny říká. Seon by si měla projekty značit. A taky koukat, kdo co má. Já chtěla dělat Mask hned po dokončení Jekyll Hyde a najednou to dělala ona. Kdyby se mě aspoň zeptala, se mnou se dá domluvit.

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #214 kdy: Dnes v 21:11:59 »
Já nevím, podle mě je to jedno. Ať si každý dělá, co uzná za vhodné, do čeho se mu chce. Označování je spíše informativní, nikoliv závazné.