Akihabara.cz

Autor Téma: Moje nej album/skupina pro rok 2016  (Přečteno 485 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Sledovač
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
Moje nej album/skupina pro rok 2016
« kdy: 26. Prosinec 2016 - 13:18:12 »
Jaké album nebo skupina se pro vás pro tento rok stala vaší srdcovkou, nebo co nového jste objevili a chtěli byste to doporučit ostatním?

Za mě osobně je to snad každá skupina nebo interpret, který mě dokázal na chvíli dostat od myšlenek na realitu, ale jinak v tom mám naprosto jasno. Z japonské scény jsou to Matenrou Opera a jejich Chikyu a Phoenix Rising (i když Phoenix je už bez kytaristy Anziho, ale Leda z Deluhi ho docela dobře nahradil), pak švédští prog metalisté Evergrey a jejich The Storm Within, Battles od švédských In Flames, The Ninth Hour od finské Sonata Arctica (i jejich vánoční Christmas Spirits z roku 2015), blázniví Němci In Extremo (album Quid Pro Quo), Kna'an od izraelských Orphaned Land a Amaseffer, tuniští Myrath a jejich Legacy no a pak soundtrack Warcraft (Ramin Djawadi). A objevem pro mě byla ruská folkmetalová Anadora (CD A.T. 2015) a uskupení skladatelů Two Steps From Hell.
« Poslední změna: 18. Leden 2017 - 22:03:18 od matenrou »

Offline Buceknew

• Otaku
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Moje nej album/skupina pro rok 2016
« Odpověď #1 kdy: 26. Prosinec 2016 - 21:57:51 »
Já nechci nikomu nic doporučovat, ale těším se na 28.1.2017, kdy si v Praze naživo poslechnu skladby z nových alb Epicy a Powerwolf, které budou společně propagovat na evropském turné.Hostovat jim budou Beyond the Black. ♥♥♥