Akihabara.cz

Autor Téma: Chyby na Akihabaře  (Přečteno 207383 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline D_Atrej

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Chyby na Akihabaře
« Odpověď #420 kdy: 23. Září 2017 - 21:10:21 »
Měl bych technickou poznámku.

Pokud se přihlásím na akihabaru, mohu číst poštu, psát do fora... Pokud ale odejdu (neodhlásím se) a vrátím se pak, tak jsem stále přihlášený na akihabaře, ale na forum se musím přihlásit, nicméně mi to nebere přihlašovací údaje a já se musím úplně odhlásit, ani nové zprávy v PM si nemohu přečíst, přitom mi je to hlásí jako nové...

Tak by mě zajímalo, proč se nemohu přihlásit zvlášť do sekce fora, když už jsem přihlášený jednou např. na portálu anime.

Offline Soobin

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
« Odpověď #421 kdy: 23. Září 2017 - 22:59:44 »
Měl bych technickou poznámku.

Pokud se přihlásím na akihabaru, mohu číst poštu, psát do fora... Pokud ale odejdu (neodhlásím se) a vrátím se pak, tak jsem stále přihlášený na akihabaře, ale na forum se musím přihlásit, nicméně mi to nebere přihlašovací údaje a já se musím úplně odhlásit, ani nové zprávy v PM si nemohu přečíst, přitom mi je to hlásí jako nové...

Tak by mě zajímalo, proč se nemohu přihlásit zvlášť do sekce fora, když už jsem přihlášený jednou např. na portálu anime.

Mne sa to už tiež párkrát stalo.

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #422 kdy: 25. Září 2017 - 02:35:26 »
Nestává se mi to. Jedinné o čem vím že takové chování způsobí, je odhlášení z fóra.
Pokud to neuděláte sami, řekl bych že by možná mohlo jít o nějaký doplněk browseru, který používáte.

Offline D_Atrej

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #423 kdy: 25. Září 2017 - 09:07:54 »
Nestává se mi to. Jedinné o čem vím že takové chování způsobí, je odhlášení z fóra.
Pokud to neuděláte sami, řekl bych že by možná mohlo jít o nějaký doplněk browseru, který používáte.

Tak jediný doplněk mám ublock, tak uvidím, zda je to tím, ale neodhlašuji se dobrovolně ve FF a děje se mi to často. A když se chci přihlásit rovnou přes forum, tak mi to píše chybné heslo, tak nevím, jaké bych tam měl mít jiné. Když tak pm, díky.

Offline ainny

• Otaku
  • Pohlaví: Ženské
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
« Odpověď #424 kdy: 30. Září 2017 - 08:36:34 »
Asi to souvisí s tím, co je psáno výše. Včera mi psala jedna z uživatelek, že se nemůže přihlásit přes Doramu. Poradila jsem jí, aby se přihlásila přes fórum, pak jí to šlo. Teď se mi stalo na mobilu to samé. Přihlášení přes Doramu hlásí chybu. Přes fórum je všechno v pořádku. K odhlášení došlo samovolně, neodhlašuji se.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline Haikner

• Moderátor
  • Sledovač
    • Zobrazit profil
« Odpověď #425 kdy: 30. Září 2017 - 09:20:17 »
Upřímně si nemyslím, že by to souviselo. Půjde podle mě spíš o oddělený problém. Opakovaně jsem se na různých portálech zkoušel odhlašovat a přihlašovat. Výsledky byly nehledě na počet opakování následující:

anime, manga, neanime, hádej:
Přílášení proběhlo bez problému.
j-music, postavy, hlavní stránka (akihabara.cz):
Po vyplnění jména i hesla a odeslání formuláře vyjede stránka s textem
Citace
Chyba v obsahu stránky - Při načítání adresy https://akihabara.cz/login.php došlo k porušení síťového protokolu, které nelze opravit.
Po návratu na stránky Akihabary jsem ale přesto přihlášený byl, takže přihlašování funguje. Odhadoval bych, že je tam nějaká chyba v přesměrování zpátky na stránku, kde se uživatel přihlašoval.
dorama:
Vždy vyjede chybová stránka podobná stránce údržby, ale bez jakéhokoliv textu. K přihlášení na rozdíl od předchozího bodu nedojde, i po návratu na stránky zůstává uživatel nepřihlášený.

Normálně se přihlašuji jen přes anime a hádej, takže netuším, jak dlouho tu ty chyby můžou být.

Offline VelkyBubak

• Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #426 kdy: 30. Září 2017 - 11:09:44 »
Díky, opraveno.
« Poslední změna: 30. Září 2017 - 12:06:04 od VelkyBubak »

Offline Buceknew

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #427 kdy: 30. Září 2017 - 18:47:02 »
Dřív na WIN8 a prohlížeči Comodo Dragon se mi to od jisté doby stávalo při každém přihlášení.Omlouvám se za to, že jsem byl líný na to upozornit a jen mačkal tlačítko "Home", které mi to pokaždé vyřešilo.Teď se mi stávalo to samé na Ubuntu a prohlížeči Mozilla.Dnes se mi podařilo přihlásit normálně, tak už je to asi opravené.

Offline VelkyBubak

• Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #428 kdy: 13. Říjen 2017 - 01:20:09 »
...
Login ... snad jo, nedávno jsem se tím zabýval.
Aktuálně mám FF se zakázanými cookies (a povolením krz CookieKeeper jen ro aki - kde stačí povolit https://akihabara.cz/ a platí to pro všechny portály) a zobrazují se mi chyby o nichž jsem neměl tušení, že tu jsou.

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
    • Zobrazit profil
« Odpověď #429 kdy: 14. Říjen 2017 - 00:26:10 »
Všiml jsem si menší chybky v zobrazení.

Prohlížeč: FF 56.0
Text: "Zobrazení odpočtu s 18+, je nutno povolit v nastavení (sekce nastavení přístupnosti).", mi překrývá text s běžnými odpočty. Viz příloha.

Asi bude potřeba trochu pošolíchat třídu "n_udalosti_nadpis".

Offline Buceknew

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #430 kdy: 18. Říjen 2017 - 08:57:50 »
Login ... snad jo, nedávno jsem se tím zabýval.
Aktuálně mám FF se zakázanými cookies (a povolením krz CookieKeeper jen ro aki - kde stačí povolit https://akihabara.cz/ a platí to pro všechny portály) a zobrazují se mi chyby o nichž jsem neměl tušení, že tu jsou.

Teď se mi při pokusu o odhlášení ukázala stránka "mód údržby" a po kliknutí na domovskou stránku (Aki) jsem zůstal přihlášený.
(Ubuntu a FF)

Offline Haikner

• Moderátor
  • Sledovač
    • Zobrazit profil
« Odpověď #431 kdy: 18. Říjen 2017 - 09:58:00 »
Teď se mi při pokusu o odhlášení ukázala stránka "mód údržby" a po kliknutí na domovskou stránku (Aki) jsem zůstal přihlášený.
(Ubuntu a FF)
Myslím, že tentokrát to není přímo chyba odhlašování, ale spíš následek toho, že nám Aki v posledních pár dnech zlobí a nezřídka na chvíli (obvykle jen pár vteřin) vypadává. Hádám, že ses při tom odhlašování náhodou trefil do výpadku a než jsi stihnul kliknout na domovskou stránku, tak už Aki zase naskočila, takže to vypadalo, jako by selhalo jen odhlašování.

Ohledně těchto krátkých i několika celonočních výpadků z minulého týdne se vám omlouváme. Věřte nám, že nás netěší o nic víc, než vás, ale bohužel se už delší dobu potýkáme s určitými problémy, na jejichž řešení se pracuje.

Offline Kame

• Uživatel
  • Otaku
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #432 kdy: 18. Říjen 2017 - 20:19:22 »
++++
Děje se to všem viz:
++++ Věřte nám, že nás netěší o nic víc, než vás, ale bohužel se už delší dobu potýkáme s určitými problémy, na jejichž řešení se pracuje.

Osobně se mi to také několikrát stalo :(  ( třeba i při odesílání SZ  :o ) Ke smůle všech nelze některé věci vyřešit rychle.
Proto všechny žádám o porozumění, a opravdu je nám to všem líto, ale rychleji to nejde :'(

Offline Buceknew

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #433 kdy: 18. Říjen 2017 - 22:23:47 »
Myslím, že tentokrát to není přímo chyba odhlašování, ale spíš následek toho, že nám Aki v posledních pár dnech zlobí a nezřídka na chvíli (obvykle jen pár vteřin) vypadává. Hádám, že ses při tom odhlašování náhodou trefil do výpadku a než jsi stihnul kliknout na domovskou stránku, tak už Aki zase naskočila, takže to vypadalo, jako by selhalo jen odhlašování.

Ohledně těchto krátkých i několika celonočních výpadků z minulého týdne se vám omlouváme. Věřte nám, že nás netěší o nic víc, než vás, ale bohužel se už delší dobu potýkáme s určitými problémy, na jejichž řešení se pracuje.

Omlouvám se, ale spěchal jsem do práce a neměl čas hledat, jestli už o tom někdo nepsal.Jen jsem rychle napsal příspěvek, aby se o tom vědělo, kdyby to byla nějaká chyba a pádil pryč. :-[

Offline Haikner

• Moderátor
  • Sledovač
    • Zobrazit profil
« Odpověď #434 kdy: 18. Říjen 2017 - 23:37:25 »
Vůbec nic se nestalo. ;)
On o tom vypadávání vlastně ještě ani nikdo příspěvek nepsal, takže ses ozval zcela oprávněně a my ti za tvé hlášení děkujeme.  :)
« Poslední změna: 18. Říjen 2017 - 23:45:08 od Haikner »