Akihabara.cz

Autor Téma: Chyby na Akihabaře  (Přečteno 197723 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline JacobSteven

• Otaku
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Chyby na Akihabaře
« Odpověď #420 kdy: 21. Září 2017 - 20:15:55 »
Načo je vlastne teraz dobrá vec pri titulkách keď dám Potřeba registrace? Čiže titulky zobrazí len ak si registrovaný, nie je to momentálne zbytočnosť, predsa ak nie je niekto registrovaný alebo nie je prihlásený tak nevidí titulky, čiže táto funkcia už stratila hodnotu a môže byť zmazaná keďže nemá zmysel.

Online Haikner

• Moderátor
  • Nováček
    • Zobrazit profil
« Odpověď #421 kdy: 21. Září 2017 - 20:31:20 »
Pokud rozumím, na co se ptáš, tak ne, není to zbytečné. Když najedeš myší na otazník, který u toho je, tak se ti zobrazí nápověda:
Citace
Zaškrtni, pokud v cíli odkazu je pro stažení (či poslech) potřeba registrace.
Jinými slovy se tím neoznačuje nutnost registrace u nás, ale na webu překladatelů.

Slouží to vlastně k tomu, aby se zobrazila jiná (podbarvená) ikonka odkazu, viz obrázek.
« Poslední změna: 21. Září 2017 - 21:04:05 od Haikner »

Offline JacobSteven

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #422 kdy: 21. Září 2017 - 21:24:41 »
Aha tak v tom prípade moja chyba takže to nie je teda zbytočne :D pardón :D

Online Haikner

• Moderátor
  • Nováček
    • Zobrazit profil
« Odpověď #423 kdy: 21. Září 2017 - 23:35:55 »
Nic se nestalo.  ;)

Offline D_Atrej

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #424 kdy: 23. Září 2017 - 21:10:21 »
Měl bych technickou poznámku.

Pokud se přihlásím na akihabaru, mohu číst poštu, psát do fora... Pokud ale odejdu (neodhlásím se) a vrátím se pak, tak jsem stále přihlášený na akihabaře, ale na forum se musím přihlásit, nicméně mi to nebere přihlašovací údaje a já se musím úplně odhlásit, ani nové zprávy v PM si nemohu přečíst, přitom mi je to hlásí jako nové...

Tak by mě zajímalo, proč se nemohu přihlásit zvlášť do sekce fora, když už jsem přihlášený jednou např. na portálu anime.

Offline Soobin

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
« Odpověď #425 kdy: 23. Září 2017 - 22:59:44 »
Měl bych technickou poznámku.

Pokud se přihlásím na akihabaru, mohu číst poštu, psát do fora... Pokud ale odejdu (neodhlásím se) a vrátím se pak, tak jsem stále přihlášený na akihabaře, ale na forum se musím přihlásit, nicméně mi to nebere přihlašovací údaje a já se musím úplně odhlásit, ani nové zprávy v PM si nemohu přečíst, přitom mi je to hlásí jako nové...

Tak by mě zajímalo, proč se nemohu přihlásit zvlášť do sekce fora, když už jsem přihlášený jednou např. na portálu anime.

Mne sa to už tiež párkrát stalo.

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #426 kdy: 25. Září 2017 - 02:35:26 »
Nestává se mi to. Jedinné o čem vím že takové chování způsobí, je odhlášení z fóra.
Pokud to neuděláte sami, řekl bych že by možná mohlo jít o nějaký doplněk browseru, který používáte.

Offline D_Atrej

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #427 kdy: 25. Září 2017 - 09:07:54 »
Nestává se mi to. Jedinné o čem vím že takové chování způsobí, je odhlášení z fóra.
Pokud to neuděláte sami, řekl bych že by možná mohlo jít o nějaký doplněk browseru, který používáte.

Tak jediný doplněk mám ublock, tak uvidím, zda je to tím, ale neodhlašuji se dobrovolně ve FF a děje se mi to často. A když se chci přihlásit rovnou přes forum, tak mi to píše chybné heslo, tak nevím, jaké bych tam měl mít jiné. Když tak pm, díky.

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
  • Pohlaví: Ženské
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
« Odpověď #428 kdy: 30. Září 2017 - 08:36:34 »
Asi to souvisí s tím, co je psáno výše. Včera mi psala jedna z uživatelek, že se nemůže přihlásit přes Doramu. Poradila jsem jí, aby se přihlásila přes fórum, pak jí to šlo. Teď se mi stalo na mobilu to samé. Přihlášení přes Doramu hlásí chybu. Přes fórum je všechno v pořádku. K odhlášení došlo samovolně, neodhlašuji se.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Online Haikner

• Moderátor
  • Nováček
    • Zobrazit profil
« Odpověď #429 kdy: 30. Září 2017 - 09:20:17 »
Upřímně si nemyslím, že by to souviselo. Půjde podle mě spíš o oddělený problém. Opakovaně jsem se na různých portálech zkoušel odhlašovat a přihlašovat. Výsledky byly nehledě na počet opakování následující:

anime, manga, neanime, hádej:
Přílášení proběhlo bez problému.
j-music, postavy, hlavní stránka (akihabara.cz):
Po vyplnění jména i hesla a odeslání formuláře vyjede stránka s textem
Citace
Chyba v obsahu stránky - Při načítání adresy https://akihabara.cz/login.php došlo k porušení síťového protokolu, které nelze opravit.
Po návratu na stránky Akihabary jsem ale přesto přihlášený byl, takže přihlašování funguje. Odhadoval bych, že je tam nějaká chyba v přesměrování zpátky na stránku, kde se uživatel přihlašoval.
dorama:
Vždy vyjede chybová stránka podobná stránce údržby, ale bez jakéhokoliv textu. K přihlášení na rozdíl od předchozího bodu nedojde, i po návratu na stránky zůstává uživatel nepřihlášený.

Normálně se přihlašuji jen přes anime a hádej, takže netuším, jak dlouho tu ty chyby můžou být.

Offline VelkyBubak

• Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #430 kdy: 30. Září 2017 - 11:09:44 »
Díky, opraveno.
« Poslední změna: 30. Září 2017 - 12:06:04 od VelkyBubak »

Offline Buceknew

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #431 kdy: 30. Září 2017 - 18:47:02 »
Dřív na WIN8 a prohlížeči Comodo Dragon se mi to od jisté doby stávalo při každém přihlášení.Omlouvám se za to, že jsem byl líný na to upozornit a jen mačkal tlačítko "Home", které mi to pokaždé vyřešilo.Teď se mi stávalo to samé na Ubuntu a prohlížeči Mozilla.Dnes se mi podařilo přihlásit normálně, tak už je to asi opravené.

Offline VelkyBubak

• Admin
  • Starý kořen
    • Zobrazit profil
    • Animeblok
« Odpověď #432 kdy: 13. Říjen 2017 - 01:20:09 »
...
Login ... snad jo, nedávno jsem se tím zabýval.
Aktuálně mám FF se zakázanými cookies (a povolením krz CookieKeeper jen ro aki - kde stačí povolit https://akihabara.cz/ a platí to pro všechny portály) a zobrazují se mi chyby o nichž jsem neměl tušení, že tu jsou.

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
    • Zobrazit profil
« Odpověď #433 kdy: 14. Říjen 2017 - 00:26:10 »
Všiml jsem si menší chybky v zobrazení.

Prohlížeč: FF 56.0
Text: "Zobrazení odpočtu s 18+, je nutno povolit v nastavení (sekce nastavení přístupnosti).", mi překrývá text s běžnými odpočty. Viz příloha.

Asi bude potřeba trochu pošolíchat třídu "n_udalosti_nadpis".

Offline Buceknew

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #434 kdy: Včera v 08:57:50 »
Login ... snad jo, nedávno jsem se tím zabýval.
Aktuálně mám FF se zakázanými cookies (a povolením krz CookieKeeper jen ro aki - kde stačí povolit https://akihabara.cz/ a platí to pro všechny portály) a zobrazují se mi chyby o nichž jsem neměl tušení, že tu jsou.

Teď se mi při pokusu o odhlášení ukázala stránka "mód údržby" a po kliknutí na domovskou stránku (Aki) jsem zůstal přihlášený.
(Ubuntu a FF)