Akihabara.cz

Autor Téma: Hledání názvu anime  (Přečteno 116290 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Hledání názvu anime
« Odpověď #420 kdy: 02. Duben 2017 - 22:02:34 »
Možná Kuromukuro?

Jinak...
Hledám anime, ve kterém je Japonsko rozděleno po WWII. Do 2 realit (alespoň myslím, že to tak je.) Mám to zmotané, ale jsem si jistý, že tam byly paralérní reality, že kluk a holka z jedné reality (myslím, že z Japonska řízeného demokraticky), se vlivem nějaké chyby dostávají do reality druhé (kde je totalita) a přitom potkají sami sebe, zatímco v 1. realitě je hledají, tak v druhé ví o tom ději, proč se tam dostali víc. V popisku anime bylo něco o slučování těch realit. (Problematika toho, že v každé realitě žijí jinak, ale ve sloučené bude jenom jeden člověk pouze z jedné reality, než oba z obou) Dál už netuším, snad to bylo dostačující. Díky :)

Náhodou nevieš v akom roku to bolo asi vydané alebo výzor postáv ? Lebo som videl veľa anime a bohužiaľ ma nič nenapadá :)
A náhodou či to bola mecha, lebo tie moc nepozerám :D
« Poslední změna: 02. Duben 2017 - 22:05:14 od Dano1010 »

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #421 kdy: 02. Duben 2017 - 22:05:53 »

Offline Streal

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #422 kdy: 03. Duben 2017 - 00:45:29 »

Hledám anime, ve kterém je Japonsko rozděleno po WWII. Do 2 realit (alespoň myslím, že to tak je.) Mám to zmotané, ale jsem si jistý, že tam byly paralérní reality, že kluk a holka z jedné reality (myslím, že z Japonska řízeného demokraticky), se vlivem nějaké chyby dostávají do reality druhé (kde je totalita) a přitom potkají sami sebe, zatímco v 1. realitě je hledají, tak v druhé ví o tom ději, proč se tam dostali víc. V popisku anime bylo něco o slučování těch realit. (Problematika toho, že v každé realitě žijí jinak, ale ve sloučené bude jenom jeden člověk pouze z jedné reality, než oba z obou) Dál už netuším, snad to bylo dostačující. Díky :)

Podle popisu to více méně sedí na anime Sakasama no Patema

https://www.youtube.com/watch?v=Aa7sa-Zd-3E

Offline Soph1X

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #423 kdy: 03. Duben 2017 - 06:56:37 »
Sice to není ono, ale děkuji. Určitě to byla TV série. Zatímco v jedné realitě byli srudenti, v té druhé asi vojáci, myslím, že jejich já po nich v druhé realitě šli.

Offline Tsubame

• Moderátor
  • Sledovač
  • Pohlaví: Ženské
  • Moderátorka Hádej
    • Zobrazit profil
« Odpověď #424 kdy: 03. Duben 2017 - 10:46:28 »
Mě napadl Noein, ale to odpovídá popisu jen v některých částech.

Offline loldelegate

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #425 kdy: 25. Duben 2017 - 20:20:34 »

Neví někdo z jakého anime je sadist a anoying? - stalker a psychopath jsem rozpoznal - Juvia a Juno.

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #426 kdy: 25. Duben 2017 - 20:48:10 »

Neví někdo z jakého anime je sadist a anoying? - stalker a psychopath jsem rozpoznal - Juvia a Juno.

anoying = Haiyore! Nyaruko-san https://myanimelist.net/character/31418/Nyaruko
sadist = Baka to Test to Shoukanjuu https://myanimelist.net/character/29560/Shouko_Kirishima
« Poslední změna: 25. Duben 2017 - 20:53:59 od Dano1010 »

Offline falcon007

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #427 kdy: 25. Duben 2017 - 22:10:30 »
Citace
podle popisu mozna https://anime.akihabara.cz/anime/Gunslinger-Stratos-The-Animation-2015 ale nejsem si jistej

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #428 kdy: 25. Duben 2017 - 22:14:15 »
podle popisu mozna https://anime.akihabara.cz/anime/Gunslinger-Stratos-The-Animation-2015 ale nejsem si jistej

To už niekto písal, ale bohužiaľ nikto sa netrafil :)

Offline jackydragon

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #429 kdy: 08. Listopad 2017 - 09:26:49 »
Zdravím, potřebovala bych pomoc vašich chytrých hlaviček. Hledám jedno anime, název, ani obrázek si nepamatuju, jen první díl. Ale vím, že to bylo o klukovi ze střední školy, na kterého se doslova přisálo takové bílé zvířátko, nebo spíše bílá chlupatá koule, která mu čerpala energii a tím se zvětšovala. Pak potkal nějakého kněze, který tyhle stvoření odváděl do jejich světa. Budu ráda, za každý nápad. Díky

Online Mafalou

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #430 kdy: 08. Listopad 2017 - 12:11:47 »
Zdravím, potřebovala bych pomoc vašich chytrých hlaviček. Hledám jedno anime, název, ani obrázek si nepamatuju, jen první díl. Ale vím, že to bylo o klukovi ze střední školy, na kterého se doslova přisálo takové bílé zvířátko, nebo spíše bílá chlupatá koule, která mu čerpala energii a tím se zvětšovala. Pak potkal nějakého kněze, který tyhle stvoření odváděl do jejich světa. Budu ráda, za každý nápad. Díky
Podľa popisu si myslím, že hľadáš https://anime.akihabara.cz/anime/TV-serie-Fukigen-na-Mononokean-2016

Offline jackydragon

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #431 kdy: 08. Listopad 2017 - 18:24:58 »
Anooo to je ono, dííky ti moc :)

Offline Akatsuki

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #432 kdy: 28. Prosinec 2017 - 22:55:18 »
Možná byste mi mohli poradit, kamarádka hledá anime, ale nepamatuje si jeho název.  Jedna z hlavních postav je prý holka, co má ráda zvířata, ale neumí to s nimi a ta potká kluka, který se chová jako dravé zvíře, všichni se ho bojí, ale zvířata ho milujou. 

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #433 kdy: 28. Prosinec 2017 - 23:05:38 »
Možná byste mi mohli poradit, kamarádka hledá anime, ale nepamatuje si jeho název.  Jedna z hlavních postav je prý holka, co má ráda zvířata, ale neumí to s nimi a ta potká kluka, který se chová jako dravé zvíře, všichni se ho bojí, ale zvířata ho milujou.

Napadlo ma anime School Rumble (Kenji HARIMA), ak to nie je ono tak by sa hodilo viacej info :)

Offline Akatsuki

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #434 kdy: 28. Prosinec 2017 - 23:45:25 »
Napadlo ma anime School Rumble (Kenji HARIMA), ak to nie je ono tak by sa hodilo viacej info :)

to prý není ono.
Více info.  Ta holka je nadšenec do zvířat, má prej kocoura kterého má ráda, ale má smůlu, protože ji zvířata vyloženě nenávidí a utíkají před ní.

...více si nepamatuje  ;D