akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Kecací topic  (Přečteno 72817 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
Re:Kecací topic
« Odpověď #210 kdy: 17. Červen 2020 - 12:39:38 »
Na OL to bylo ukecanější, protože v ČR nebylo anime v té době IN. Hůř se i v té době shánělo atd. Takže těch pár lidí drželo pohromadě. Dnes je situace jiná, lidi si o tom mohou pokecat všude možně, takže sem ti většina zavítá jen když shání titulky.
já sem chodím vlastně jen na to fórum. v podstatě od začátku.

ale s ol to bylo stejné. to už byly časy, kdy nebyl problém cokoliv stáhnout, a české titulky jsem nikdy neřešil..

nějaké posílání cd poštou,  a tak, to bylo ještě dávno předtím.

a teď řeším zas problém, že bych rád nějaké věci stáhnul, ale nechci riskovat. nevím jestli si někde v zahraničí zařídit virtuální pc, nebo tak něco..

To že nejsem přihlášený neznamená, že sem denně nechodím zkontrolovat co je nového. :)
nj.. já vlastně kolikrát taky. no a pak si vzpomenu, že bych se měl přihlásit, ať vím jestli mi někdo neposlal pm..

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #211 kdy: 17. Červen 2020 - 16:41:03 »
+++
a teď řeším zas problém, že bych rád nějaké věci stáhnul, ale nechci riskovat. nevím jestli si někde v zahraničí zařídit virtuální pc, nebo tak něco..
+++
No jen pokud máš strach tak doporučujmu k takovému PC přistupovat přes VPN která se ti v Jp bude tvářit (pro případného zjišťovatele kam lezeš) že se přihlašuje někam do jiné země než se nachází ono " virtuální pc". (příklad ty[jp]-síť[venezuela]-virtuální pc[nový zéland]).
Pokud by jsi měl strach ještě, tak asi např : ty[jp]-síť[venezuela]-virtuální pc[nový zéland]-síť[JAR]....
Tolik jen moje čistě teoretická úvaha ;)
« Poslední změna: 17. Červen 2020 - 16:42:44 od Kame »

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #212 kdy: 21. Červen 2020 - 17:37:10 »
...
RIP :( Tolik hodin stráveného času na fóru a tolik lidí, co jsem tam poznal a kolik flamů válčil :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
« Odpověď #213 kdy: 21. Červen 2020 - 17:53:44 »
...a tolik lidí, co jsem tam poznal a kolik flamů válčil :)
Jinak řečeno, máš radost, že už nikoho z nich nikdy neuvidíš. :-D