Akihabara.cz

Autor Téma: Navazující série/film (Dotazy)  (Přečteno 51462 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Ryo

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Navazující série/film (Dotazy)
« Odpověď #120 kdy: 22. Březen 2017 - 21:01:50 »
to nebude 3 séria ale 2 film s názvom Fairy Tail Dragon Cry.

Offline 12vojak

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #121 kdy: 22. Březen 2017 - 21:42:05 »
to nebude 3 séria ale 2 film s názvom Fairy Tail Dragon Cry.
Pokud se nepletu. Tak film by měl vyjít v květnu.

Offline HarukaMADS

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
« Odpověď #122 kdy: 22. Březen 2017 - 22:14:44 »
O filmu vím, tam se ale přímo rozebírala třetí série, ne film. Jenže těžko říct, stačí jeden člověk s lživou zprávou a už tomu každý říká "oficiální prohlášení". Prostě si musíme počkat.

Offline dahakere

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #123 kdy: 23. Březen 2017 - 08:32:20 »
Tak třeba mi to konečně tady vysvětlí. :D
Proč to vůbec chcete ? Animaci to má strašnou (kvalita se mění každou minutou jako na houpačce), soundtrack už je oproti začátkům nic moc, příběh je no prostě to je FT. Když už tak manga je alespoň pěkně nakreslená. :D Ale fakt se jen ptám a chtěl bych vědět objektivně co na tom lidi baví.

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #124 kdy: 23. Březen 2017 - 14:03:19 »
Tak třeba mi to konečně tady vysvětlí. :D
Proč to vůbec chcete ? Animaci to má strašnou (kvalita se mění každou minutou jako na houpačce), soundtrack už je oproti začátkům nic moc, příběh je no prostě to je FT. Když už tak manga je alespoň pěkně nakreslená. :D Ale fakt se jen ptám a chtěl bych vědět objektivně co na tom lidi baví.

Je pravda že to nie je majstrovské dielo ale ako oddychovka pre mňa to je fajn :D A občas Natsu má dobré momentky....

Offline HarukaMADS

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #125 kdy: 23. Březen 2017 - 14:12:18 »
 Tak o příběhu se u FT bavit ani nedá, dívám se na něj jen kvůli postavám a občasným vtipným momentkám. Je pravda, že je manga lepší - ostatně je manga lepší skoro u všeho. Navíc to bylo moje první anime, takže na něj nejsem zas tak kritická, ale tak sto lidí, sto chutí.

Offline Caileed

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #126 kdy: 03. Duben 2017 - 22:43:43 »
Nevidím důvod, proč by mě FT nebavilo. Animaci má hezkou a postupem času se dokonce i mění. Magie je tam hezká, není to zas moc přehnaný a každý má svoje limity. Někdy to je přehnaný a někdy ne, ale v jakým anime není přehnanost? Hlavně v harémovkách, komediích a dokonce i ve Fantasy jako Konosuba? >.< Mě se prostě líbí FT a byla bych ráda, kdyby byla další série. Chci vidět, jak vlastně moc Natsu zesilnil a co se stalo s ostatníma po rozpuštění cechu. Naposledy co série skončila tak hloupě, tak mě to akorát štve.  ;D Mohli to zakončit jinak. Teď akorát tím koncem dávají naději na pokračování.

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #127 kdy: 03. Duben 2017 - 22:48:50 »
Anime nebude tak skoro. Odporúčam si prečítať mangu., ta sa blíži už ku koncu :)

Offline Caileed

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #128 kdy: 03. Duben 2017 - 23:21:20 »
Anime nebude tak skoro. Odporúčam si prečítať mangu., ta sa blíži už ku koncu :)

Popravdě manga mě moc teď nechytá. Kdysi ano, ale teď už vůbec. Mám na seznamu hodně anime, které chci vidět a na Mangu už skoro čas vůbec nemám, když dělám ještě fůru věcí na počítači.  :D To aby si ten člověk našel čas, je to hrůza. Jsem přečetla jen pár dílu Mangy a ani nevím už, kde to skončilo pomalu.

Offline dahakere

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #129 kdy: 04. Duben 2017 - 14:03:11 »
Animaci má hezkou a postupem času se dokonce i mění.

Jo mění se v každém záběru xD. Nevím v jakém světě má FT hezkou animaci. Kdysi dávno sem si udělal pár screenů a koukám že na netu ještě jsou :D

A tohle nebyly zdaleka ojedinělé případy (měl jsem toho víc ale nemohu to najít) :D
Jak jsem psal manga sice znovu dokázala podělat nadějný arc, ale kresbu to má alespoň furt pěknou. Anime kdysi mělo jeden z nejlepších soundtracků, no po té pauze nemělo anime vůbec nic. :) Co udělali s FT:Zero (viz screen) byl pomalu hřích. Ale tím lidi co to baví nijak neodsuzuji jen prostě neberu to, když má někdo něco oblíbené a zaslepeně nevidí jasné nedostatky.

Offline BB20

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #130 kdy: 06. Duben 2017 - 21:00:12 »
Trochu urážlivé, nemyslíš?
Pro mě bylo FT jedno z prvních anime. Moc dobře vnímám nedostatky a nelogičnosti, na druhou stranu musíš pochopit, že autor zde vyzdvihuje princip přátelství, který je tam nade vše - proto se tyhle nelogické věci dějí.

Je to jako se Zeměplochou - když přijmeš logiku jejich světa, najednou ti vše dává smysl.

Souhlasím s tím, že druhá série stála za staré bačkory. Ani já, která jsem FT zbožňovala, jsem se sekla po konci arcu o Magických hrách. Ale přesto čtu mangu. Proč? Protože ačkoliv má chyby (neustálý power-up, nelogičnost, nekonečná zásoba sil, teatrálnost, fanservis, ...), líbí se mi, jen tam hlavní idea přátelství, což oceňuji, kresbu má manga suprovou.
Pokud je někdo zaslepený, tak co? Taky jsem taková byla, také jsem FT vyzdvihovala nade vše. Nemyslím si, že je to špatné.

Offline Dano1010

• Sledovač
  • **
    • Zobrazit profil
« Odpověď #131 kdy: 06. Duben 2017 - 21:37:44 »
Videl som FT, videl som ďaľšie stovky anime a môžem povedať že ma baví. Nemusí to byť majstrovské dielo príbohovo ani animáciou ale dokým ma to nenudí tak mi to je jedno :D Pravdu povediac ja anime nestopujem a nevšimol som si toto vo FT.

Ale napr. v Narutovi (Naruto Kyuubi vs Pain) ten rozdiel animácie bol o dosť horší :D

Offline dahakere

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #132 kdy: 07. Duben 2017 - 14:37:03 »
Trochu urážlivé, nemyslíš?

Nevidím na tom co jsem napsal absolutně nic urážlivého.
To že to je někoho první anime neznamená, že je dobré. Před půl rokem jsem se znovu podíval na Shaman Kinga konečně v origo znění. No co jako malej na fox kids bych tomu narval klidně 10/10. Dneska 6/10 protože už se na to můžu podívat objektivně a mám s čím porovnávat. Pokud si přečteš můj první příspěvek, tak jsem chtěl vědět názor. Názory jsem dostal, i když je většinou teda nechápu, ale jsou to názory ostatních lidí a já jim je neberu. Ale když mi někdo napíše že má FT pěknou animaci, tak to promiň na ty screeny jsem si prostě vzpomněl. :D

Ale napr. v Narutovi (Naruto Kyuubi vs Pain) ten rozdiel animácie bol o dosť horší :D

No tak Naruto je kapitola sama o sobě. Věřím že to na české komunitě bude mít ještě víc fanoušků, které by mohl můj názor očividně urazit takže začínat nebudu. :D Už mi tu kdysi došel mail že jsem de*il protože jsem tomu v hodnocení nedal 10/10 takže fakt raději ne. :D

Offline ProPanButan

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #133 kdy: 06. Srpen 2017 - 21:12:48 »
Nevíte, kdy má vyjít 4. serie DxD ? Slyšel jsem, že by měla vyjít tenhle rok, ale nevím kdy.

Offline Omaj

• Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #134 kdy: 06. Srpen 2017 - 21:36:49 »
Přesné datum není stanovené. Upřímně ani nemůžu najít, že by byl stanovený rok 2017. Je zmínka o tom, že je anime v produkci.