Akihabara.cz

Autor Téma: Chci vidět  (Přečteno 17052 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
  • Pohlaví: Ženské
  • Kverulant nesnášející odfláknuté titulky.
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
Re:Chci vidět
« Odpověď #30 kdy: 09. Duben 2017 - 16:06:18 »
titulky asi jsou špatně na časované
V tom případě máš bohužel asi jenom dvě možnosti. Přečasovat si je (je to jednoduché a na netu je návodů hafo) nebo si někde najít odpovídající verzi videa.

Všem hřebečkům v Koreji se omlouvám. Už jsem zadaná.

Offline Mellisek

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 18. Červen 2017 - 20:11:26 »
Moc bych si přala kdyby se překladatelky zaměřily na BL - Homosexuální dramata. Je to oddych oproti běžným hetero dramatům kde je vše stejné. Jsou nové - lepší zpracování atd. No bohužel bez titulků :(

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
« Odpověď #32 kdy: 18. Červen 2017 - 21:15:03 »
Moc bych si přala kdyby se překladatelky zaměřily na BL - Homosexuální dramata. Je to oddych oproti běžným hetero dramatům kde je vše stejné. Jsou nové - lepší zpracování atd. No bohužel bez titulků :(
Jaký seriál třeba? V JK je tohle téma docela tabu a u Japonců by se něco možná našlo, ale tam nemám takový přehled. Ostatní země bohužel vůbec nestíhám sledovat. Teda ne, že bych neměla co dělat, ale třeba někdy...

Offline Dakshi

• Nováček
  • *
  • Dak-shi is here ^^
    • Zobrazit profil
    • Dak-shi
« Odpověď #33 kdy: 18. Červen 2017 - 21:24:30 »
@Ainny
Kukni si SOTUS the series je to thajske a NESKUTOCNE DOBRE!!!! <3
Keby som nemala rozpracovane serialy, aj by som sa do toho pustila :(
Ak to nikto neprelozi, ani potom, co dokoncim moje projekty, mozno sa do toho pustim ^^
Keep calm and love yourself

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
« Odpověď #34 kdy: 18. Červen 2017 - 21:39:32 »
@Ainny
Kukni si SOTUS the series je to thajske a NESKUTOCNE DOBRE!!!! <3
Keby som nemala rozpracovane serialy, aj by som sa do toho pustila :(
Ak to nikto neprelozi, ani potom, co dokoncim moje projekty, mozno sa do toho pustim ^^
No jo, když já, jak jsem psala, nestíhám ani Koreu, o Japonsku ani nemluvě.  :(

Offline Zíza

• Bývalá Saichiro
  • Moderátor
  • Veterán
  • Odhalený pózer a závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 18. Červen 2017 - 22:02:30 »

Kdyby byly nějaký japonský a slušný, tak bych se nebránila, ale vzhledem k tomu, že mi to všechno přijde jako přes kopírák a kvalitou nic moc, tak za mě asi nic přeloženého nebude. Hetero mi stačí, protože si vybírám ty, co nejsou jako přes kopírák.  ;)

Offline nanaki

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Červen 2017 - 10:59:02 »
Já nepřekládám neříkám že jsem to nezkoušel, ale zjistila jsem že na to asik fakt nemám.. fakt obrovské dík těm co to dělají, zaslouží si vážně uznání :) ale abych neodbočovala :) je pravdou že Korea a Japonsko moc BL doram nemá, když už tak filmy.. ale taková Čína a Thajsko.. ale taky né všechno stojí zato.. Co vím teď bude Japonský film: https://dorama.akihabara.cz/dorama/Hidamari-ga-Kikoeru-2017 u toho se ale nebojím že by se nenašel překladatel.. U Korejců spíš bromance náznaky (né BL): https://dorama.akihabara.cz/dorama/Jeonseolui-Syeoteul-2016, https://dorama.akihabara.cz/dorama/Matching-Sonyeonyanggungbu-2016, https://dorama.akihabara.cz/dorama/Nae-Maeumi-Deulrini-2011, pak něco víc otevřenějšího https://dorama.akihabara.cz/dorama/The-Lover-2015 (má v plánu už dost překladatelů), a s bl fanmade (neviděla jsem je jen je možné že stojí za překlad a možná s bl nemají ani nic společné): https://dorama.akihabara.cz/dorama/Fallen-Angel-2012 a https://dorama.akihabara.cz/dorama/Kasa-wo-Motanai-Aritachi-wa-2016. Snad sem nikoho nepohoršila nebo špatně nezaškatulkovala nějakou doramu to jsem nechtěla.. :(

Offline Dakshi

• Nováček
  • *
  • Dak-shi is here ^^
    • Zobrazit profil
    • Dak-shi
« Odpověď #37 kdy: 19. Červen 2017 - 12:15:04 »
@nanaki
The Lover som na Viki prekladala ja, ale je to fakt hovadina, takze som s tym prestala.
Mozno preto do toho nechce ist ziaden prekladatel. Je to dost oplzly serial a mozno preto je to az od 19+ :/

Offline Mellisek

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 20. Červen 2017 - 00:41:02 »
Jaký seriál třeba? V JK je tohle téma docela tabu a u Japonců by se něco možná našlo, ale tam nemám takový přehled. Ostatní země bohužel vůbec nestíhám sledovat. Teda ne, že bych neměla co dělat, ale třeba někdy...

Upřímně sama se v tom extrémně nevyznám, občas zkouknu nějaké ty sestřihy postav na YTB a vyzněl mi pěkně v celku A Round Trip to Love
https://dorama.akihabara.cz/dorama/Shuang-cheng-2016 , která má údajně pokračování ikdyž jsem z tohodle skeptická a pak výše zmiňovaný SOTUS, ten měl taky docela pěkný ukázky.

Ono jde o to , že většina BL atd. jsou prostě starý ročníky... Japonsko tedy celkově moc neválí, ale prostě jsou to starý kopíráky málo kdo umí toto téma zpracovat.

Né, že by mě to nějak rajcovalo :D , ale prostě mi to fakt přijde poslední dobou to samé. Jak asi i překladatelky tak i já mám na kontě skoro 200 seriálů z této oblasti a začíná mi to splývat až asi na 25-30 seriálů mi to přijde neuvěřitelně podobné. :(
A když vyhledávám tak to nejlepší už jsem viděla :D
Tak jsem začala sledovat tuto sféru, no je pravda, že se s tím jen tak někdo nepopasuje... Byla jsem z toho tak otrávená, že jsem sledovala teď nedávno CW Eyewitness seriál :D protože už jsem nevěděla na co čumět no :D

Offline ainny

• Neaktivní moderátor
  • Otaku
    • Zobrazit profil
    • Ainny.cz
« Odpověď #39 kdy: 20. Červen 2017 - 07:59:50 »
...
To je těžký, no. Časem ti začne splývat všechno, i když budeš ledovat CSI, Odložené případy, Myšlenky zločince a tak dále, a tak dále. Nevím, za jak dlouho jsi těch 200 seriálů zkoukla. Já mám za těch šest let, co ve východní Asii jedu, cca 305 hodnocení a pořád mě to baví. Jasně, jsou věci, co se pořád opakují, ale záleží na tom, jak je tvůrci zpracují, herci zahrají. Možná je to i proto, že díky překladům nehltám jeden seriál za druhým.  :)

Myslela jsem, že ti jde o seriály, ale Shuan cheng je film. Osobně s tématem nemám žádný problém a jedním z mých nejmilejších filmů je No Regret. To je napínavější červená knihovna. Jenom jde o dva kluky.  :) Režisér Leesong Hee-il je jeden z mála Korejců, kteří se tomuhle tématu věnují. Mám pocit, že jsem někde četla, že on sám je gay a otevřeně to i přiznává. Chtěla bych některý z jeho filmů udělat, ale kdy to je ve hvězdách. Je toho tolik...

A chvilka pro reklamu: Doporučuju Midase, kterého tenhle týden dodělám. O tom se rozhodně nedá říct, že by to bylo to samé, co už jsi viděla mockrát.  :D
« Poslední změna: 20. Červen 2017 - 08:01:56 od ainny »

Offline Mellisek

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 20. Červen 2017 - 08:08:25 »
To je těžký, no. Časem ti začne splývat všechno, i když budeš ledovat CSI, Odložené případy, Myšlenky zločince a tak dále, a tak dále. Nevím, za jak dlouho jsi těch 200 seriálů zkoukla. Já mám za těch šest let, co ve východní Asii jedu, cca 305 hodnocení a pořád mě to baví. Jasně, jsou věci, co se pořád opakují, ale záleží na tom, jak je tvůrci zpracují, herci zahrají. Možná je to i proto, že díky překladům nehltám jeden seriál za druhým.  :)

Myslela jsem, že ti jde o seriály, ale Shuan cheng je film. Osobně s tématem nemám žádný problém a jedním z mých nejmilejších filmů je No Regret. To je napínavější červená knihovna. Jenom jde o dva kluky.  :) Režisér Leesong Hee-il je jeden z mála Korejců, kteří se tomuhle tématu věnují. Mám pocit, že jsem někde četla, že on sám je gay a otevřeně to i přiznává. Chtěla bych některý z jeho filmů udělat, ale kdy to je ve hvězdách. Je toho tolik...

A chvilka pro reklamu: Doporučuju Midase, kterého tenhle týden dodělám. O tom se rozhodně nedá říct, že by to bylo to samé, co už jsi viděla mockrát.  :D

Přesně to je o čem mluvíš, díky nemoci jsem nějak pár hodin po udělání grafiky, které se věnuji na seriálech.. Omezený počet hodin venku mě nutí k tomu se nezbláznit a tuhle tour mám tak asi za rok no. :D

na MIDASe čekám celá žhavá sleduji tvoji stránku co a jak :)

Každopádně k aktuálním překladům tak mě mrzí, že už dlouho stojí překlad https://dorama.akihabara.cz/dorama/Byutipul-Maideu-2016 a https://dorama.akihabara.cz/dorama/Cheese-in-the-Trap-2016 :)

Offline Radmila67

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 11. Září 2017 - 23:25:25 »
D-Day 2015 - nevíte kde stáhnout tenhle seriál? nikde jsem ho nenašla v dobré kvalitě! Díky  :-*

Offline Dakshi

• Nováček
  • *
  • Dak-shi is here ^^
    • Zobrazit profil
    • Dak-shi
« Odpověď #42 kdy: 12. Září 2017 - 12:07:48 »
@Radmila67
Skús minidrama.net, alebo doramax264 (momentálne ale je v móde údržby)

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Pohlaví: Mužské
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
    • Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 13. Září 2017 - 19:22:15 »
D-Day 2015 - nevíte kde stáhnout tenhle seriál? nikde jsem ho nenašla v dobré kvalitě! Díky  :-*

Jeden živý TT
Kvalita viz příloha
Kód: [Vybrat]
magnet:?xt=urn:btih:5F7B23142BD65F7EEF1FE0FD00B8CE6F5EB4A597