Akihabara.cz

Autor Téma: Doporučení hudby  (Přečteno 21968 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline s4ber

• Otaku
Re:Doporučení hudby
« Odpověď #45 kdy: 29. Červen 2018 - 12:50:31 »
VOCALOID v Evropě? Nejblíže máme německý koncert 4.12. Pokud Vám to začne vrtat v hlavě jen dodám, že na koncert Vás vlak doveze za 7,5 hod (cca 8 300 Kč) autobus za 13 hod (cca 2 000) a letadlo za 1 hod (cca 2 100 Kč). Orientační ceny jsou za zpáteční lístky. https://www.youtube.com/watch?v=8frUgJKq2H0

"Největším hrdinstvím není čelit nepříteli ... ale pravdě. Pravda nebere zajatce!"

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #46 kdy: 07. Červenec 2018 - 22:55:32 »
Ahojte,

stejně jako loni nás letos na podzim poctí svou návštěvou děvčata z japonské heavy/power metalové formace Bridear, i když už bohužel bez skvělé kytaristky Misa, která naprosto úžasně "growlovala".Jsem zvědavý, jestli její nástupkyně bude stejně dobrá, nebo dokonce lepší.Misa mi totiž přirostla k srdci.Přesné datum zatím nevím, ale znovu to bude v Plzni v Divadle pod lampou.Pokusím se dát co nejdřív vědět. ;)

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #47 kdy: 07. Červenec 2018 - 23:24:16 »
Ahojte,

stejně jako loni nás letos na podzim poctí svou návštěvou děvčata z japonské heavy/power metalové formace Bridear, i když už bohužel bez skvělé kytaristky Misa, která naprosto úžasně "growlovala".Jsem zvědavý, jestli její nástupkyně bude stejně dobrá, nebo dokonce lepší.Misa mi totiž přirostla k srdci.Přesné datum zatím nevím, ale znovu to bude v Plzni v Divadle pod lampou.Pokusím se dát co nejdřív vědět. ;)

Nakonec to bylo jednodušší, než jsem si myslel. :) Koncert Bridear bude ve středu 28.11.2018.Tak si koukejte vzít v práci druhý den volno, nebo se ulít ze školy. ;)

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #48 kdy: 09. Červenec 2018 - 19:16:28 »
Nakonec to bylo jednodušší, než jsem si myslel. :) Koncert Bridear bude ve středu 28.11.2018.Tak si koukejte vzít v práci druhý den volno, nebo se ulít ze školy. ;)
Moc díky za informace.