akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Zajímavosti z Japonska  (Přečteno 37556 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline vlk

• Otaku
Re:Zajímavosti z Japonska
« Odpověď #90 kdy: 04. Březen 2019 - 18:17:15 »
Chytrému napověz, blbého kopni xD

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #91 kdy: 05. Březen 2019 - 10:44:08 »
Připojuji jeden kanalizační poklop z Ise  ;)

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
« Odpověď #92 kdy: 05. Březen 2019 - 21:17:46 »
k těm kanálům jsem teď náhodou našel web:

http://www.gk-p.jp/mhcard/

dá se tam zobrazit seznam dle prefektur, nebo stáhnout pdf s výpisem všech..
To už je docela obsáhlý přehled. Zatím nejobsáhlejší co jsem viděl. Pěkný. ;-)

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #93 kdy: 18. Březen 2019 - 12:33:47 »
https://www.novinky.cz/cestovani/500070-nejste-tu-vitani-upozornuji-cedule-v-japonsku-turisty.html

Když je někdo debil a neumí se chovat, tak se pak nedivím, že jim to vadí.

Offline Cejlonaki

• Nováček
  • *
« Odpověď #94 kdy: 18. Březen 2019 - 15:12:27 »
Je to tak, letos v Japonsku nejhorsi zazitky s cinanama. Takhle silene se chovajici turisty jsem fakt nikde jinde na svete nezazila. Amici v Japonsku teda byli strasni taky, ale stret s cinanama v japonskem ryokanu pri ubytovani, kdy kriceli na recepcni kterou rozplakali, obratili vse vzhuru nohama, do onsenu si nosili piti v termoskach a podobne, to bylo fakt neco. Jsem zvedava, jak to japonci nakonec vyresi. Byt japonec, tak cinanum vstup zakazu. Jestli jsou nejaci slusne vychovani cinsti turiste, tak jsme je bohuzel nepotkali. Pokud priste v Japonsku narazim na nejaky zakaz vstupu turistu, tak mi to bude samozrejme hodne lito, obzvlastu u chramu, ale rozumim tomu a udelala bych to stejne.

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #95 kdy: 18. Březen 2019 - 21:43:53 »
+++
Souhlasím, pokud mi leze někdo jak opice po střeše tak ho přece nebudu zvát, aby jsem to po něm musel opravovat :-[ Za blbost se platí.

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
« Odpověď #96 kdy: 18. Březen 2019 - 23:34:22 »
...Amici v Japonsku teda byli strasni taky, ale stret s cinanama v japonskem ryokanu pri ubytovani, kdy kriceli na recepcni kterou rozplakali, obratili vse vzhuru nohama, do onsenu si nosili piti v termoskach a podobne, to bylo fakt neco....
Jestli jsou nejaci slusne vychovani cinsti turiste, tak jsme je bohuzel nepotkali.
Heh koukám podobný zážitky. :-D Amící jsou fakt hrozný, ale Číňané, to je jak zájezd lidí z jeskyně. :-) Nás budila na hotelu jedna Číňanka dvě rána kolem 7h, kdy energicky třískala na dveře (asi) svých společníků na cestu a řvala na celé patro něco v čínštině. Předpokládám, že asi měli problém s brzkým vstáváním. :-)
Já bych se možná i vsadil, že Čína posílá do Japonska schválně své co nejhůře se chovající obyvatele, jako neválečnou formu pomsty za obě Čínsko-Japonské války z minulosti. :-D

Offline Cejlonaki

• Nováček
  • *
« Odpověď #97 kdy: 18. Březen 2019 - 23:56:16 »
Heh koukám podobný zážitky. :-D Amící jsou fakt hrozný, ale Číňané, to je jak zájezd lidí z jeskyně. :-) Nás budila na hotelu jedna Číňanka dvě rána kolem 7h, kdy energicky třískala na dveře (asi) svých společníků na cestu a řvala na celé patro něco v čínštině. Předpokládám, že asi měli problém s brzkým vstáváním. :-)
Já bych se možná i vsadil, že Čína posílá do Japonska schválně své co nejhůře se chovající obyvatele, jako neválečnou formu pomsty za obě Čínsko-Japonské války z minulosti. :-D

jo jako druh pomsty by to odpovidalo :D bohuzel teda pro vsechny ostatni, kteri se chovaji tak, jak maji. fakt neuveritelne zazitky ve spolecnosti cinskych turistu

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #98 kdy: 19. Březen 2019 - 00:35:38 »
Já bych se možná i vsadil, že Čína posílá do Japonska schválně své co nejhůře se chovající obyvatele..
tohle mají být ti "lepší", kteří mají dovoleno cestovat, ne? ^_^

jinak oni řvou normálně, i když stojí vedle sebe.. a toho bordelu, co po nich je..

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #99 kdy: 19. Březen 2019 - 00:52:36 »
+++
Ano mají to být ti lepší, ale měřítkem není asi jen chování k okolí. Nejspíš dalším důležitým měřítkem je názor na systém který v číně je..... (a to už slušné chování nezaručuje)   :-[

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
« Odpověď #100 kdy: 19. Březen 2019 - 10:49:54 »
jinak oni řvou normálně, i když stojí vedle sebe.. a toho bordelu, co po nich je..
Hele já jsem jednou letěl s turky a co po nich tam zbylo na zemi za podestýlku, tos neviděl. :-)

Asi by měli. Ale třeba to je stylem, že do Japonska můžou lítat všichni a těm nežádoucím čínská vláda ještě i připlatí na letenku. A po návratu pak musí doložit jak hrozně se tam chovali, a v případě spokojenosti, jim i ten sociální index posunou zase nahoru. :-D

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #101 kdy: 19. Březen 2019 - 11:06:21 »
Jsem letěl z Osaky s frantíkama a bordel po nich byl taky neskutečný. Holt pokud je někdo prase tak je jedno jestli je to číňan nebo turek nebo frantík  ;).

Offline vlk

• Otaku
« Odpověď #102 kdy: 19. Březen 2019 - 12:13:07 »
Ono to není ani tak o tom jaké je kdo národnosti ale spíš jak se dívá na svět. Setkal jsem se s plno lidmi kteří se chovali jak hovada jen proto že si mysleli že můžou ať už pro to že měli víc peněz, lepší postavení, moc a nebo jen pro to že jsou z velkého státu a proto jsou nadřazení (jako např. němci za 2.sv). Ono se stačí podívat co vyvádějí někteří turisti v Praze. Myslí si že když jsou v cizí zemi tak jsou nedotknutelní a můžou všechno.
Chytrému napověz, blbého kopni xD