akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Rozloučení  (Přečteno 4923 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
Rozloučení
« kdy: 26. Prosinec 2015 - 18:20:05 »
zdravím,

jen jsem chtěl oznámit, že odcházím z tohoto fóra.. zatím jsem promazal své příspěvky, a během pár dnů pravděpodobně zablokuji svůj účet.. co bude s blogem, to ještě nevím..

každopádně, bylo tu hezky, těch pár let.. díky..

Offline Buceknew

• Otaku
Re:Rozloučení
« Odpověď #1 kdy: 26. Prosinec 2015 - 19:23:25 »
Ahoj,

je to samozřejmě Tvá volba, ale rád bych se zeptal na důvod.Proč najednou nechceš mít s Aki nic společného?  :o 

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #2 kdy: 26. Prosinec 2015 - 20:12:40 »
tenhle server za to nemůže a ani to s ním nesouvisí a nejspíš toho budu později i litovat.. ale teď jsem ve stavu, kdy mi to snad pomůže..

teď o vánocích jsem přišel o nejlepší kamarádku.. už na začátku prosince na tom nebyla moc dobře, ale po pár dnech vypadalo, že je lepší.. no bohužel to bylo jen na chvíli.. navíc to není poprvé, co se mi něco podobného stalo, a já už prostě nemám sílu... nevím, jestli tak velké procento japonek trpí nějakou vážnou psychickou poruchou, nebo jen já mám na ně smůlu..

Offline Sakaiy

• Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 26. Prosinec 2015 - 20:26:54 »
Osobne sme sa nijak nepoznali (ja som tu tiež viac menej len lurker), ale viem, že si bol aktívny na fóre.

Maj sa a nech sa ti darí irl, keď už takto.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #4 kdy: 26. Prosinec 2015 - 20:31:45 »
Já přede dvěma měsíci přišla o pratetu a teď o Vánocích o strejdu. Ale nevzdávej celý svůj dosavadní život a neluč se ani se svými koníčky a ani s Akihabarou. Naopak mi tahle stránka pomohla, myslela jsem na něco jiného, a hlavně lidi, co tady jsou, že si se mnou psali, za což jim hrozně děkuju.
Pokud se chceš vypsat a třeba i zanadávat, napiš mi. 

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #5 kdy: 26. Prosinec 2015 - 23:06:22 »
Moc radit nemůžu- nejsem v tvé situaci,každá situace vždy něčím liší  - ale rozhodně se nevzdávej svojíchch zájmů.
Určitě se najde více lidí než jeden kterému tvé příspěvky v něčem pomohly. Třeba teď někdo pomůže tobě v tomto. (viz příspěvek
.....
Pokud se chceš vypsat a třeba i zanadávat, napiš mi. 
)
Takže prosimtě nenič mosty jen si dej trochu načas třeba to bude za pár týdnů lepší. :)

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #6 kdy: 27. Prosinec 2015 - 07:23:02 »
Jak už psali ostatní, nepal za sebou mosty, když opravdu nemusíš. Klidně si dej pauzu nebo jen čti příspěvky. A za nějakou dobu se zas můžeš vrátit k aktivitě na fóru.
A pokud bys potřeboval ještě nějakou vrbu na vypovídání, tak jsem k dispozici i já. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že to pomáhá.
Každopádně se drž, snaž se vyhýbat ukvapeným rozhodnutím a hodně štěstí.
Překladatelská skupina Chatonville

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #7 kdy: 27. Prosinec 2015 - 09:21:13 »
tenhle server za to nemůže a ani to s ním nesouvisí a nejspíš toho budu později i litovat.. ale teď jsem ve stavu, kdy mi to snad pomůže..

Nejsem si jistý, že to spálení mostů pomůže...

Když jsem konečně zase začal žít, tak se mi den před Štědrým večerem "zhroutil svět".Včera jsem dostal další facku a jako bonus málem přišel o řidičák, který je teď pro mne dost důležitý.Snažím se jít dál s hlavou vztyčenou a neodstřihávat se od toho, co jsem měl předtím rád (i když mám sto chutí to udělat).Dál se snažím chodit na tréninky Katori, za kulturou, apod.Je to hrozně těžké a připadám si naprosto mimo a nepoužitelný.Mám strašnou chuť řvát, kopat kolem sebe a na druhou stranu upadám do letargie, ale vím, že se tomu nesmím poddávat.Chce to jen čas a bude zase dobře...je to sice klišé, ale pravdivé.

I kdybys na Aki přestal na nějaký čas chodit, tak neruš profil a svůj blog už vůbec ne!!! Za sebe říkám: "Jsem s tebou a držím palce, ať je tvé období temna co nejkratší."

J.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #8 kdy: 27. Prosinec 2015 - 12:29:01 »
...
Dej si pauzu od všeho, jak jsem to udělal já a po nějaké době se sem vrať a uvidíš, že na všechno zase bude nahlížet jinak.

Profil rozhodně neruš a blog taky ne!

Když bys potřeboval vrbu, napiš.

"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #9 kdy: 27. Prosinec 2015 - 16:40:27 »
Dej si pauzu od všeho, jak jsem to udělal já a po nějaké době se sem vrať a uvidíš, že na všechno zase bude nahlížet jinak.

Profil rozhodně neruš a blog taky ne!

Když bys potřeboval vrbu, napiš.

Hele, vrbo, jak to uzavřeme my?

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #10 kdy: 29. Červenec 2018 - 15:16:02 »
Zdravím,

jen bych chtěla říct, že bude asi lepší, když z Aki odejdu. Pokud to nevadí, ráda bych dodělala poslední čtyři díly seriálu o nástrojích, ať je to tu kompletní a pak...
Beztak jsem sem až tolik nepřispěla a asi i ostatním nepomohla a když, tak to bylo asi nejspíš z bláta do louže, i když to bylo v dobré víře a teď je mi to líto.

Moc všem děkuji, bylo mi ctí být tady, ráda jsem vás poznala.

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Starý kořen
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #11 kdy: 29. Červenec 2018 - 15:47:31 »
Snad ne kvuli te kauze ohledne zprav, to by byl hodne blby duvod skoncit >:( takovych lidi napric internetem a svetem je mraky, to by clovek nesmel ani vyjit pred dum

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #12 kdy: 29. Červenec 2018 - 16:09:04 »
Zdravím,

jen bych chtěla říct, že bude asi lepší, když z Aki odejdu.

Sice nevim, oc jde, ale co se vyresi odchodem ze serveru?

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #13 kdy: 29. Červenec 2018 - 16:51:17 »
Z části, jde i o to, že skutečný život nečeká, nikdy nevíš, kdy bude pozdě, zažila jsem v poslední době dost definitivních ztrát lidí, kteří pro mě znamenali tolik, nesmírně jsem si proto začala vážit skutečných hodnot, rodiny, přátelství, lásky, štěstí a zdraví a opravdové vztahy jsou pro mě mnohem víc než cokoliv na světě a pro tyhle lidi bych tu měla být. Já vím, bylo to asi i unáhlené, ale asi to byl ten pravý signál. Moc děkuji všem a uvidím, kdy se na Aki vrátím.

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
« Odpověď #14 kdy: 29. Červenec 2018 - 23:44:46 »
Tak můžu jen popřát ať se ti daří tvím rozhodnutím dosáhnout toho čeho chceš, ale zkus se tu prosím přeci jen občas ukázat ;)