Akihabara.cz

Autor Téma: Víte něco o Guomin Laogong Dai Huijia ?  (Přečteno 1199 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Nataniie

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
  • Mé sny jsou omezeny pouze mou představivostí.
    • Zobrazit profil
Víte něco o Guomin Laogong Dai Huijia ?
« kdy: 29. Duben 2017 - 23:26:01 »
Guomin Laogong Dai Huijia - Tohle anime mě zaujalo díky sestřihům na Youtube , strašně moc ráda bych ho viděla ale ne jen že jsme neměla štěstí s nalezením titulků ale nenašla jsme ho ani v seznamu anime ... je to můj pocit nebo vážně není nikde ? nebo to není anime? podle všeho ano ale možná se fakt pletu , je tu někdo kdo by to mohl rozseknout a nasvítit fakta , prosím?
Pro info tady je odkaz na MAL  : https://myanimelist.net/anime/34602/Guomin_Laogong_Dai_Huijia?q=Guomin%20Laogong%20Dai%20Huijia
Pokud to je anime a já neměla vlčí mlhu , nemohl by ho někdo přidat prosím do seznamu ?  ;)
A předem se omlouvám jestli jsem vložila téma ketré už bylo založené nebo jestli jsem ho vložila někam kam jsme neměla.  :)
Děkuji

Online Kame

• Moderátor
  • Otaku
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Víte něco o Guomin Laogong Dai Huijia ?
« Odpověď #1 kdy: 30. Duben 2017 - 00:15:34 »
Toto čínské anime (soudím dle názvu) nemusí být na  anidb.net (hlavní podkladový zdroj pro Aki).
Některá anime ještě nejsou na anidb.net ale již jsou na MAL takže následkem toho ještě není na Aki.  :-[
Pokud jde o překlad tak možná zaujme někoho z těch co překládají a přeloží ho. :-[

Offline Haikner

• Moderátor
  • Nováček
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Duben 2017 - 01:32:51 »
K tomu, co napsal Kame, bych ještě upřesnil, že u anime je odkaz na AniDB doslova povinný a nelze bez něj anime přidat, takže ačkoliv jsi nás na něj upozornila (za což ti děkujeme), tak ho bohužel přidat nemůžeme, promiň.

Offline Nataniie

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
  • Mé sny jsou omezeny pouze mou představivostí.
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Duben 2017 - 16:05:47 »
No každopádně moc děkuji za informace a upřesnění. Jsem za to ráda , doplnilo to moje velké mezery  ;) A příště už budu moudřejší!  :)

Online Kame

• Moderátor
  • Otaku
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Duben 2017 - 22:07:22 »
Nemáš zač, je dobře že ses zeptala, protože se to přečte i někdo další kdo by se chtěl zeptat na tu samou věc ;)
Jen doplním že některá anime na anidb  se objeví až po delší době, nejvíce jsou doplňována japonská, korejská a čínská jsou méně pečlivě.  :-[
Navíc dochází mnohdy k tomu co je na anidb pod jedním číslem je na MAL rozděleno do více kusů, někdy dojde k tomu že některá anime navíc jsou z MAL odstraněna(proto někdy dojde k tomu že odkaz na MAL z aki ukáže chybu)-několikrát se mi v proběhu let již stalo.
Třeba tu někdo založí rubriku není na anidb ale již je na MAL. :-[