Akihabara.cz

Autor Téma: Japonští Loudness a čínští Tengger Cavalry na MOR 2018  (Přečteno 1423 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Letos mají na Masters Of Rock přijet nejen japonští metalisté Loudness ale i čínští folk metaloví Tengger Cavalry.
Více:  https://www.mastersofrock.cz/cs/ 

Tak doufám, že se mi podaří je vidět.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
Re:Japonští Loudness a čínští Tengger Cavalry na MOR 2018
« Odpověď #1 kdy: 04. Leden 2018 - 18:11:39 »
Vzhledem k tomu, Tengger Cavalry zasmluvnil Nuclear blast a mají vydat nové CDčko začátkem tohoto roku, tak by mohli mít zajímavý setlist :). Osobně se mi moc líbí jejich první CDčka a první demo, které nahráli ještě v Číně, v současné době už nahrávají v USA.

Takže se spolu můžeme dohodnout a jet :), minimálně bych se tam chtěl vidět s jejich zpěvákem od kterého jsem kupovat ještě z Číny CDčka :D :D
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #2 kdy: 04. Leden 2018 - 22:22:40 »
MorGare, určitě bych chtěla vyrazit, jenže teď nevím, co bude příští měsíc natož v červenci, hele tak se domluvíme na květen. Ten rozhodne.  :D

Taky mám ráda ty jejich první alba, byly tak hezky syroví.   

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2018 - 09:07:50 »
Je to asi jedinečná příležitost je vidět, takže já bych určitě jel. Navíc bych se rád potkal s jjejich zpěvákem :) a nechal si podepsat cd :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #4 kdy: 06. Únor 2018 - 17:08:25 »
Tak už bude vycházet to nové CD Tengger Cavalry.
To je snad úplně poprvé, co je na album nějaké čínské kapely taková reklama ve Sparku. Japonci se tam už trochu objevili, ale Číňané snad ještě ne.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #5 kdy: 01. Březen 2018 - 22:53:38 »
Tak Tengger Cavalry na MOR nakonec asi nebudou.

Bohužel končí svou hudební kariéru.

Viz jedno z prvních prohlášení:
http://teamrock.com/news/2018-02-28/tengger-cavalry-announce-decision-to-split.