Akihabara.cz

Autor Téma: Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online  (Přečteno 1839 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline dahakere

• Nováček
  • *
Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« Odpověď #30 kdy: 02. Květen 2018 - 06:22:03 »
Jak vás tak čtu, musím se smát, je to jen anime, seriál, to si máte užívat, ne hledat zhovadilosti, které tam jsou... Nebo se koukněte na Rychle a zběsile, to je svrchovaný král zhovadilosti a nelogičnosti... 8)

ps. Za mě beru všechny série SaO, jako to slabší ze sérií, co jsem už za ty léta viděl. Takže i od této série jsem nic skvělého nečekal a tak ani nejsem zklamaný...

Já tam ty zhovadilosti nehledám. Ta adaptace se je zrovna nepokouší moc schovávat. :D

Offline Lupiko

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: 02. Květen 2018 - 22:38:55 »
Já vím, že sám jsem do těch debat poněkud zabředl. Ale co se opravdu vykašlat na chyby a užít si to. Mimoto hlavní postava mi poněkud připomíná reklamu na králíčka Azurit. Jinak SAO alternative se už dostalo na českou verzi wiki stránky o vz .61 :)
« Poslední změna: 03. Květen 2018 - 07:50:36 od Lupiko »

Offline dahakere

• Nováček
  • *
« Odpověď #32 kdy: 07. Květen 2018 - 18:47:21 »
Asi potěším všechny, kterým toto téma tak vadilo. :D

5. díl se díky několika věcem dostal na úroveň nedívatelnosti (pro mne!). Hlavní věcí byla totální degradace postavy M, to co tam předváděl a jaký k tomu měl důvod bylo k pláči. Takže nejlepší postava ze všech sérií SAO je totálně zruinovaná.

Druhou věcí je
Je mi úplně ale úplně jedno jestli ta zbraň fakt mluvila, nebo to bylo jen v její hlavě, ale tohle už bylo moc...

Jinak ještě jako takovou poslední věc, kterou jsem sice neměl v plánu tady celou dobu zmiňovat, ale bila mě do očí od prvního dílu. Od studia co na tom dělá jsem viděl 2 věci. DimensionW, které bylo zábavné ale vcelku průměrné a Princess Principal, které bylo skvělé, až na ten zmršenej konec. Co chci ale říct, tak obě zmíněné měly jak výbornou animaci, tak skvělou kresbu a nevzpomenu si na momenty jako je tenhle:

Ano byl a jsem vůči SAO zaujatý a hledal jsem tam každou pitomost, ale snažil jsem se tam hledat i něco kladného (SAO bez Kirita a jeho harému znělo vcelku fajn). A věřte, že tohle bych klidně dělal se všema přehypovanejma sériema, kde mi jejich fans na internetu říkají, že jsem jen ovečka a ani jsem to neviděl, jen se vezu na hatetrainu. Jen tady jsem jak ze zajímavosti, tak trochu z nudy založil toto téma, abych se dozvěděl jestli mi moje postřehy dokáže někdo vyvrátit. Mnoho se jích nenašlo ale pár jo. :) Adaptace SAO dostalo 3. pokus a dopadlo to úplně stejně tragicky.
Koho to baví tak přeji příjemnou zábavu, už tu otravovat nebudu. :)