Akihabara.cz

Autor Téma: Oživení projektu V3 - Návrhy  (Přečteno 2940 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline majel007

• Nováček
  • *
Re:Oživení projektu V3 - Návrhy
« Odpověď #45 kdy: 17. Květen 2018 - 07:20:26 »
Ok, zvážíme to, díky za návrh.Grafický návrh nemáme, jak jsem už párkrát psal, schází nám designér. Co se menu týče, tak jsme probírali, jak by mělo fungovat přepínání mezi jednotlivými "portály". Aktuální myšlenka je taková, že by menu mělo jednotlivé záložky, které by přepínaly jeho obsah. Pro příklad, když by byl uživatel na rozcestníku anime a chtěl přejít na mangu, kliknul by na záložku manga. To by mu přepnulo menu, ačkoliv jinak by stále zůstal na stránce rozcestníku anime. Až, když by si v menu vybral, kam chce na manze jít (třeba vyhledávání, výpis nejnovějších, mangalist...), tak by se přesunul z anime. Výchozí (nepřepnuté) menu by samozřejmě vždy odpovídalo portálu, na kterém by se uživatel nacházel (takže po přechodu na mangu by uživateli zůstalo i její menu).
Nicméně se naše názory ohledně toho, jak by mělo přepínání fungovat, obecně dost lišily a toto zatím není schválená varianta, takže je možné, že se nakonec využije něco jiného.

Pročtu to tedy znovu celé a for fun zkusím nějaký návrh třeba úvodní obrazovky s rozcestníkem a případně třeba subdomenu anime.aki...

Offline Keiiko

• Moderátor
  • Starý kořen
  • Don't. Even. Ask. EVER!
« Odpověď #46 kdy: 17. Květen 2018 - 10:50:30 »
(...) případně třeba subdomenu anime.aki...
zadna subdomena uz nebude ve v3

Offline Haikner

• Moderátor
  • Sledovač
« Odpověď #47 kdy: 17. Květen 2018 - 11:47:45 »
Samozřejmě nemůžeme slíbit, že ho použijeme, ale určitě se za nějaký grafický návrh nebudeme zlobit. :-[ ;)

Ale pro upřesnění. Jak píše Keiiko, subdomény ve V3 nebudou, místo toho bude pro příklad něco jako
Kód: [Vybrat]
akihabara.cz/anime/prehled
akihabara.cz/manga/prehled
Zároveň bude jen jediná hlavní stránka společná pro všechny portály. A to, co já označuji jako rozcestník (s tímto označením kdysi přišel jeden uživatel a osobně se mi zalíbilo), je to, co někteří označují jako profil díla. Například třeba: https://anime.akihabara.cz/anime/Film-Zunda-Horizon-2017
« Poslední změna: 17. Květen 2018 - 11:49:43 od Haikner »