Akihabara.cz

Autor Téma: Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti.  (Přečteno 862 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline NightWolf

• Nováček
  • *
Skrze všeobecnou diskuzi o anime jsem byl odkázán na sekci Překlady. Tuto sekci ve výpisu nevidím a skrze link to končí chybou: "Téma nebo diskuze, které hledáte buď chybí, nebo leží mimo Vaše možnosti."
Mohu se zeptat proč se to děje? Hledal jsem kde se dalo, ale bez úspěchu.
Děkuji.

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
A o jaky link se jedna?
Pokud jde o tuto stranku, tak ta se mi zobrazuje
Kód: [Vybrat]
https://forum.akihabara.cz/index.php?board=57.0

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
Napadají mě 2 možné příčiny. Zaprvé musí mít uživatel ověřený email, to je častý problém. Zadruhé existuje starší chyba, díky které uživatelé nemají do určitých sekcí přístup, dokud nenapíší na fórum aspoň jeden příspěvek (tady se ta chyba řešila).

Po náhledu do tvého profilu vím, že ověřený email máš a příspěvek už jsi taky napsal, takže doporučuji zkusit ten link/nalezení sekce znovu a když to pořád nepůjde, tak sem znovu napsat, pokud možno i s uvedením toho zkoušeného odkazu.

Offline NightWolf

• Nováček
  • *
Asi to bylo tím příspěvkem, protože už ty témata vidím.
Můj blbej dotaz to zdá se vyřešil :) . Děkuju za reakce.
« Poslední změna: 09. Srpen 2018 - 21:14:54 od NightWolf »

Offline robertek52

• Nováček
  • *
Dobry den nemuzu nikde najit odkaz ke stazeni k anime Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Zwei Herz! , mam k tomu titulky nekdo poradi s odkazem? dekuji

Offline Kakashi_

• Sledovač
  • **
Dobry den nemuzu nikde najit odkaz ke stazeni k anime Fate/Kaleid Liner Prisma Illya Zwei Herz! , mam k tomu titulky nekdo poradi s odkazem? dekuji
Toto anime leží mimo Vaše možnosti, děkujeme za pochopení.
Večer mám volno, nějaká slečna na večeři? Podmínka: Nesmíš být chlap.