Akihabara.cz

Autor Téma: Mo Dao Zhu Shi lepší jak Yuuri on Yce!  (Přečteno 254 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Istred

• Nováček
  • *
Mo Dao Zhu Shi lepší jak Yuuri on Yce!
« kdy: 05. Listopad 2018 - 12:00:07 »
Mám takový problém. Už mě to trápí nějakou dobu, ale už si to nemůžu nechat pro sebe. Před nějakou dobou jsem našla úžasné anime jménem Mo Dao Zhu Shi (Grandmaster Demonic of Cultivation). Nepřeháním, ale toto anime je opravdu úžasné. Perfektní kresba a kvalitní příběh. Toto anime bylo zfilmované podle BL novely, která je velkým hitem. Takže mohu směle tvrdit, že toto anime předčí v mnohém anime Yuuri on Yce!. Ale opravdu, nepřeháním, viděla jsem už hodně kvalitních anime, ale tohle předčí kterékoliv. Proto mě neskutečně mrzí, že v anime komunitě v Česku je toto anime neznámé a to jen díky tomu, že pochází z Číny.
Proto tento problém-vůbec nechápu, proč je toto anime opomíjené, i když je na mnohem lepší úrovbni než většina jiných japonských anime. Budu ráda, když se semnou na toto téma dá někdo do diskuze, ale nejvíc bych byla ráda, kdyby si toto anime našlo cestu i k českým fanouškům anime. Jednak proto, že v Číně je toto anime tak populární, že novela byla knižně vydaná, chystá se dorama a také další serie+další anime od aurotorky této novely.

Offline Skarede_Kacatko

• Nováček
  • *
Re:Mo Dao Zhu Shi lepší jak Yuuri on Yce!
« Odpověď #1 kdy: 05. Listopad 2018 - 12:31:14 »
Neviem, ako je to u teba, ale ja milujem Yuri on Ice nie kvôli BL ale najmä kvôli krasokorčuľovaniu....
Ak pôjdeme podľa žánru BL tak číslo 1 je stále Junjo Romantica a na päty mu siaha Dakaichi my no.1
Aj tak ďakujem za nové anime, ktoré si možno pozriem :)

Offline zukadotuarikitotekutakume

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 05. Listopad 2018 - 13:04:33 »
Z jakého důvodu tohle anime přirovnáváš k Yuri! on Ice? Ani jedno z těchhle anime jsem neviděl, ale podle popisku to vypadá, že spolu nemají zhola nic společného.

Offline Istred

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 05. Listopad 2018 - 13:26:02 »
Neviem, ako je to u teba, ale ja milujem Yuri on Ice nie kvôli BL ale najmä kvôli krasokorčuľovaniu....
Ak pôjdeme podľa žánru BL tak číslo 1 je stále Junjo Romantica a na päty mu siaha Dakaichi my no.1
Aj tak ďakujem za nové anime, ktoré si možno pozriem :)

Já taky Yuuri on Ice! miluju a stejně tak Junjo Romantica a další :D Vlastně v tomhle anime až tolik BL není, spíš jde jen o takové náznaky, ale prostě jsem si nemohla pomoct, protože mi přišlo, že anime z Číny jsou dost opomíjená a přitom jsou velmi kvalitní. Doufám, že anime zaujme :D

Offline Istred

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2018 - 13:27:40 »
Z jakého důvodu tohle anime přirovnáváš k Yuri! on Ice? Ani jedno z těchhle anime jsem neviděl, ale podle popisku to vypadá, že spolu nemají zhola nic společného.

Nepřirovnávám, jen se snažím o diskuzi :D A společné přeci jen něco mají :D

Offline zukadotuarikitotekutakume

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2018 - 17:14:25 »
Nepřirovnávám, jen se snažím o diskuzi :D A společné přeci jen něco mají :D
Takže to je prostě jen clickbait? ...OK