akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Re:Výpadek Aki (update 5: zprovozněny Postavy)  (Přečteno 9217 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
Re:Výpadek Aki (update 5: zprovozněny Postavy)
« Odpověď #120 kdy: 02. Leden 2019 - 11:09:27 »
Přidaná pravidla ze začátku minulého roku, celkem pěkně shrnul Haikner zde ve fóru
Mojí chybou bylo, že jsem neaktualizoval pravidla sepsaná jinde zde ve fóru. Tuto chybu jsem nyní tedy napravil.

Blokace závadného obsahu, nespočívá v zablokování samotného přidávání překladů nebo odkazů na něj, nicméně při pokusu o přidání odkazu na blokovaný web nemůže dojít k přidání funkčního odkazu na daný web.
Titulky jsou psaná verze filmového dialogu. Obsahují přepis řeči či nějak doplňují informace o právě sledované scéně z filmu. Mohou obsahovat buď překlad dialogů v cizím jazyce, nebo psaný záznam dialogu v témže jazyce, který je určen pro diváky se sluchovými poruchami.
Těžko někdo může se vší slušností prohlásit, že jiné než s překladem mají v rozcestníku díla být.
Proto byly všechny "titulky", které jsem našel a vypadaly podobně jako ty, co ainny zveřejnila výše, odstraněny.

Tuax:
Titulky.com ani subscene v blokacích nejsou, pošli mi ten odkaz a info kam s ním, mrknu se na to.
edit: zkus to teď, byla chyba v přidávání odkazů

Musubi:
Ok, odkazy vráceny, blokace odebrána. Pokud by to pořád nešlo dej vědět, poslední zhruba měsíc je na aki trochu moc chyb. Myslím že to jde, ale mohl jsem něco přehlédnout.

Ainny:
Děkuji za nahlášení chyby v hodnocení doramy. Opraveno.
« Poslední změna: 02. Leden 2019 - 11:21:41 od VelkyBubak »

Offline mates757

• Nováček
  • *
« Odpověď #121 kdy: 10. Leden 2019 - 16:50:38 »
Zdravím už funguje vyhledávání? protože mě se neukazujou žánry ale kamarádovy ano tak moc nevím co stím

Offline VelkyBubak

• vše je možné, jen něco je méně pravděpodobné
  • Admin
  • Starý kořen
« Odpověď #122 kdy: 11. Leden 2019 - 16:16:07 »
Zdravím už funguje vyhledávání? protože mě se neukazujou žánry ale kamarádovy ano tak moc nevím co stím
Pokud vím vyhledávání funguje.
Pokud ti něco nefunguje, napiš co, kde a případně co jsi kam doplnil.

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #123 kdy: 13. Leden 2019 - 00:34:05 »
K souboru ve tvé emailové schránce nemají ostatní přístup, takže pokud tady ten obrázek vidíš, jsi jediný. Buď ten obrázek přilož jako přílohu ke zprávě, nebo ho nahraj někam, kde k němu budeme mít přístup i my. ;)

Offline mates757

• Nováček
  • *
« Odpověď #124 kdy: 13. Leden 2019 - 01:10:32 »
Pokud vím vyhledávání funguje.
Pokud ti něco nefunguje, napiš co, kde a případně co jsi kam doplnil.

toto mi to ukazuje