akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Jak se žije v Japonsku-blog  (Přečteno 6315 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
Re:Jak se žije v Japonsku-blog
« Odpověď #30 kdy: 13. Květen 2019 - 15:17:09 »
ty jsi normálně spása. díky, jak budu na suchu, vím, kde objednat. :)
no jestli budeš objednávat z tohoto webu, tak pozor na to, že oni tam mají defaultně nastaveno pravidelný nákup 1 x měsíčně za 760 jpy - pokud chceš jednorázový nákup, nezapomeň tam překliknout na těch 800 jpy, a pak jde zvolit počet balení..

Offline sunanokari

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: 15. Květen 2019 - 05:34:28 »
no jestli budeš objednávat z tohoto webu, tak pozor na to, že oni tam mají defaultně nastaveno pravidelný nákup 1 x měsíčně za 760 jpy - pokud chceš jednorázový nákup, nezapomeň tam překliknout na těch 800 jpy, a pak jde zvolit počet balení..
super, dám si na to pozor. Ještě jednou díky. :)

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #33 kdy: 29. Květen 2019 - 14:28:33 »
dneska někoho asi zklamu~
http://hiroisoranoshitani-prekladmangy.blog.cz/1905/jak-se-odstehovat-do-japonska

Citace
Ono je totiž nejhorší, když vlastně jen pořád čekáte, teď nevíte, co bude příští týden, jestli budete muset odjet, nebo co bude. Já sem v téhle nejistotě strávila přes půl roku, a věřte mi, není to nic příjemného.

to bylo tedy přes COE? já to tak chtěl původně taky, ale pak mi na imigračním řekli, ať přijedu na turistické vízum, a zažádám o změnu statusu.. za měsíc mi to dali..

Offline sunanokari

• Nováček
  • *
« Odpověď #34 kdy: 29. Květen 2019 - 19:02:27 »
to bylo tedy přes COE? já to tak chtěl původně taky, ale pak mi na imigračním řekli, ať přijedu na turistické vízum, a zažádám o změnu statusu.. za měsíc mi to dali..
tak to si natrefil na dobrého úředníka. Nám pořád tvrdili, že jedině s COE, že prostě ten status změnit nejde, ale nakonec jsme to udělali taky tak. Komické na tom bylo, že každý tvrdí něco jiného. Tady u nás v Chibě na imigračním to udělat nechtěli, že to prý jde jedině v případě, kdy je člověk hospitalizovaný a nemůže opustit zemi, ale pak jsme jeli do Tokia, kde mi to vyřídili během 5minut, a potom jsem asi 3měsíce čekala na výsledek.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #35 kdy: 15. Červen 2019 - 13:45:28 »
když tu ten topic je, také něco přihodím.. ^_^

pár fotek z opravy netěsnosti olejového čidla na Hondě Dio: https://blog.8bb76e1.com/2019/06/honda-dio-af34-netesnost-olejoveho-cidla.html

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #36 kdy: 03. Září 2019 - 08:01:18 »