akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Autor Téma: Ankety - testování  (Přečteno 340 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Haikner

  • Moderátor
  • Otaku
  • ******
Ankety - testování
« kdy: 14. Březen 2019 - 00:43:22 »
Ankety byly jednou z věcí, kterou jste si v rámci V3 sami žádali, takže s radostí oznamuji, že jsme je úspěšně zprovoznili a rozhodli se je nyní zpřístupnit k veřejnému testování. Aktuálně máme 3 ankety, které naleznete zde:

https://anime.akihabara.cz/ankety/

Hlasování je anonymní, hlasovat mohou pouze přihlášení uživatelé a v každé anketě jen jednou (u některých anket lze ale vybrat více možností). Pokud narazíte na jakékoliv chyby, prosím, abyste nám je nahlásili a my je mohli odstranit.
Pokud se ankety osvědčí, je pravděpodobné, že se dočkáte dalších. Dodávám, že jejich výsledky pro nás sice nejsou závazné, ale budeme na ně brát zřetel.


PS: Jedna z anket zmiňuje nové emotikony pro fórum. Ukázky obou dvou přidávám jako přílohu sem. První uvedené mají celkovou velikost 1MB, emotikony Unicodu jsou prakticky jen znaky, takže nemají v podstatě žádnou velikost.
« Poslední změna: 14. Březen 2019 - 23:47:15 od Haikner »

Offline Haikner

  • Moderátor
  • Otaku
  • ******
Re:Ankety - testování
« Odpověď #1 kdy: Včera v 01:59:50 »
Děkujeme za hlasy v anketách, rozhodně to jsou pro nás užitečné informace. Například už s jistotou víme, že RSS bude mít nejnižší možnou prioritu a viděl bych to tak, že jestli bude, tak jen a pouze pro fórum.
Zároveň jsme rádi, že se snad nikdo nesetkal s žádnými chybami. :)

V blízkých dnech bychom chtěli přidat další anketu, tentokrát na téma rozšíření listů (animelist, mangalist...).  Ve fóru na toto téma dříve padly 3 žádosti a to tyto:
Citace
Možnost přidat si soukromou poznámku
Možnost přidat veřejnou poznámku
U mangalistu přidat počítadlo (přečtených) kapitol
Pokud máte ještě nějakou jinou žádost, napište nám ji a objeví se v anketě spolu s těmito třemi.