akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Torrent a niektoré Releasi  (Přečteno 435 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mejaro

• Nováček
  • *
Torrent a niektoré Releasi
« kdy: 29. Květen 2019 - 00:10:21 »
Dobrý deň, rád by som poprosil o radu pri sťahovaní anime typu videa: Anime Land, GotSpeed a mnoho ďalších releasou. Neviem či to len mne, ale môj torrent nesťahuj anime video a píše mi (connecting to peers 0.0 %)=(pripájanie na peerov 0.0 %). Skúšal som už všetko čo som internete našiel no nepomohlo, som v tom nový tak vôbec neviem. ďakujem za pomoc.

mimochodom HorribleSubs, leopard-Raws atď. mi fuguju
« Poslední změna: 29. Květen 2019 - 00:12:54 od mejaro »

Offline lekarnicka

• Sledovač
  • **
Re:Torrent a niektoré Releasi
« Odpověď #1 kdy: 29. Květen 2019 - 08:10:51 »
No je to hodně o tom, kolik lidí to "seeduje" pokud je tam 0 lidí, tak si nic nestáhneš a torrent je mrtvý.  Viz příloha KO.PNG jak vidíš všude samé 0 = nestáhneš nic. Za to příloha OK znamená, že aktuálně torrent nikdo nestahuje ale je tam 10 aktivních seederu od kterých můžeš data získat ( a to poslední znamená, že torrent dokončilo 28 lidí) tak snad ti to pomůže :)

Offline Kame

• Uživatel
  • Starý kořen
  • *
Re:Torrent a niektoré Releasi
« Odpověď #2 kdy: 29. Květen 2019 - 13:24:43 »
Jen přidám, že pokud "seeduje" zrovna 0 neznamená to, že je to beznadějné protože to je zrovna aktuální stav pro další rozhodnutí je jednou z dobrých věcí číslo kolik to dokončilo [případně kolik to má nedokončených protože dohromady můžou dát celek-ale nikdo nemá zrovna vše dostažené třeba díky pomalému připojení ]. Můžeš mít zrovna smůlu že daný den(v horším případě delší časové období) jsou některé zdroje nedostupné [ uživatel může povolovat tok dat od sebe třeba jen v neděli ]  :-[