akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Outlook.com nepřímá zprávy od Akihabary  (Přečteno 449 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline goliath1992

• Nováček
  • *
Outlook.com nepřímá zprávy od Akihabary
« kdy: 09. Listopad 2019 - 17:10:21 »
Můj email je: josef.m@outlook.cz a nemohu si ho zde ověřit, protože emaily z Akihabary nepřicházejí.

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
Re:Outlook.com nepřímá zprávy od Akihabary
« Odpověď #1 kdy: 09. Listopad 2019 - 17:23:12 »
Ano, Outlook má podle všeho bohužel Akihabaru na blacklistu. Této skutečnosti jsme si vědomi, ale nepodařilo se nám s tím nic udělat. Pro ověření je tak nutné použít jiný email. Za tyto nepříjemnosti se omlouváme.

Edit: Eventuálně můžeš zkusit napsat adminovi (VelkémuBubákovi), jestli by tvůj účet neověřil ručně.
« Poslední změna: 09. Listopad 2019 - 17:26:30 od Haikner »

Offline goliath1992

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 09. Listopad 2019 - 17:35:16 »
Ono by mi stačilo sdělit email nebo doména ze kterého je ověřovací email odesílán a já to přidám na whitelist. To by mohlo pomoct.

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #3 kdy: 09. Listopad 2019 - 18:13:30 »
Pokud se to nezměnilo, tak by se měl ověřovací email posílat z anime@akiba.cz. Jinak stává se, že je potřeba kliknout na tlačítko pro poslání emailu několikrát. Většině lidí to funguje napoprvé, ale z nějakého záhadného důvodu se stává, že se email někdy prostě neodešle, nebo nedorazí. Je tedy dobré na to tlačítko kliknout klidně třeba desetkrát...

Offline Xenotaku

• Nováček
  • *
  • Ender's the Delolizátor
« Odpověď #4 kdy: 09. Listopad 2019 - 18:50:21 »
Začínám tušit proč je aki na blacklistu...

Offline Haikner

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #5 kdy: 09. Listopad 2019 - 19:26:24 »
Pokud vím, tak důvod byl jiný, ale o tom bych nerad mluvil, zejména protože to nevím jistě.

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #6 kdy: 09. Listopad 2019 - 23:04:16 »
Můj email je: josef.m@outlook.cz a nemohu si ho zde ověřit, protože emaily z Akihabary nepřicházejí.

Nováčku Josefe M.Co takhle přestat řešit s*ačky a přijmout Aki takovou jaká je? ;-) Během let si prošla různými problémy a jsme rádi, že zatím je tu pořád s námi..ať už perfektní, nebo s různými chybami.Vsadím se, že jestli Vám někdy v životě učaruje, tak přestanete řešit kompatibilitu s Outlookem od Mrkvoshitu. ;)