akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz

Autor Téma: Shrnutí napsané špatně  (Přečteno 585 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Eruru

• Nováček
  • *
Shrnutí napsané špatně
« kdy: 02. Duben 2020 - 20:08:21 »
Ahojte nikde jsem nenašla, tak zakládám nové . Prosím jak přidat shrnutí... myslím, když je už jedno napsané, ale je nepravdivé... např. dorama hotel del luna... nějaká ainny  :-\ tam přidala shrnutí, ale je úplně mimo,  pravdivé cca z 3% a ani to ne.... Dnes jsem to celé dokoukala a chtěla bych tam dát nové shrnutí přesně o čem to je a ne bludy.Ale nové shrnutí tam nejde dát, protože už je tam vytvořené to zcestné.. Díky

Offline dahakere

• Sledovač
  • **
Re:Shrnutí napsané špatně
« Odpověď #1 kdy: 02. Duben 2020 - 20:36:30 »
Párkrát jsem použil "Chybějící údaje" a tam to napsal + info že je shrnutí mimo a pak to doplnil někdo kdo se o to stará. Ale už jsem to vzdal, protože aby to tu bylo alespoň trochu odpovídající, tak by člověk týden nic jiného nedělal. Třeba 3. řada hříchu a jeho shrnutí "Je to good :))". Fakt děkuji člověče za toto vyčerpávající shrnutí. xD V tom lepším případě tu chvíli jeden člověk přidával shrnutí tak, že zkopíroval to z MAL a hodil ho do překladače a bez úprav to mrsknul sem. :) Takže použít Chybějící údaje kam napíšeš svoje shrnutí a k tomu info v čem je to stávající špatné. Třeba se na to někdo podívá. :)

Offline Haikner

• Moderátor
  • Starý kořen
Re:Shrnutí napsané špatně
« Odpověď #2 kdy: 02. Duben 2020 - 21:08:31 »
Ano, jak píše dahakare, dá se použít formulář pro nahlášení chybějících údajů. Lepší způsob ve V2 bohužel není.