Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Caileed

Stran: [1] 2 3
1
Všeobecná diskuze o Doramě / Re:Chci vidět
« kdy: 10. Únor 2018 - 13:32:24 »
Chtěla bych vidět Unexpected Heroes, prý je to jen Web, ale strašně povedený. Kdyby to někdo přeložil, byla bych ráda. A nebo kde najít překlad.

2
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« kdy: 14. Leden 2018 - 01:23:34 »
Místo dohadů se raději snažte pomoct těm, kteří moc anglický neumí a nemohou se dívat na anime v angličtině jako většina.
Ono se to pořeší tak, že pokud lze dělat titulky, tak stačí stáhnout z torrentu a nebo z jiné stránky, která je EN a tam titulky dosadit. Až taková velká tragédie to není. Lepší si pomáhat a radit, než na sebe peskovat.

4
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 06. Květen 2017 - 00:16:25 »
Tak určitě něco mysteriózní, tragédie, thriler.

5
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Co právě sledujete?
« kdy: 05. Květen 2017 - 18:06:37 »
Skončila jsem Dramatical a skočila jsem na Dagashi Kashi.

6
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 05. Květen 2017 - 18:05:30 »
Ahojky.
Neznáte nějaké anime podobné Re:Zero ?

7
Off-Topic / Re:Veselé Velikonoce
« kdy: 14. Duben 2017 - 19:51:06 »
Všem přeji krásne velikonce a užijte si je. Přeci jsou jen jednou za rok. Já si to užiju sledováním anime a doramy... Tomuto svátku se vyhýbám obloukem.  ;D

8
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Co právě sledujete?
« kdy: 13. Duben 2017 - 14:13:57 »
Dodívala jsem se na Qualidea Code a teď jdu na Dramatical Murder.

9
Všeobecná diskuze o Doramě / Informace o dramatech
« kdy: 11. Duben 2017 - 22:46:30 »
Zdravím.
Nevíte někdo nějakou stránku, kde bych se mohla informovat o dramatech, které by měli vyjít? Sice to můžu i tady, ale třeba jsou stránky, kde je toho mnohem víc a i nějaké informace o tom.  :)
Děkuji předem za odpověď.

10
Všeobecná rada:
Všeobecně platí že pokud chci radu tak mám v prvé řadě vyplněný Dorama List, aby se vyločilo, že bude doporučeno to co již daný/á viděl, a radící se do něj tím pádem může kouknout (případně porovnat svůj list s tím druhým) .  :-[

Popravdě ani nevím, zda jsem si Kenshina dala do listu.. Ovšem většinou si dávám doramy, které už mám za sebou do listu, aby se mi to pak nepletlo do hledání.  :) A taky se mi stalo, že jsem si nedala dost doram do listu, protože jsem měnila PC a neuložila si to.  ;D
A ainny mi poradila dost Historických doram. Potom co si dokoukám svoje doramy, tak musím šmejdit i po listech ostatních.

11
Cim to je, ze nikdo nezminil trilogii Rurouni Kenshin :-[

To už mám taky za sebou. :D

12
A co Empress Ki? Sice dlouhé, ale mimořádně povedené. Nebo Faith, Warrior Baek Dong Soo, Iljimae, Shine or Go Crazy, Sungkyunkwan Scandal, Joseon Shooter, Scholar Who Walk Night, Jewel in the Palace... Je toho spousta a těžko radit, když jeden neví, co už jsi viděla.  ;)

No všechn mám v dorama list, co jsem viděla. Moc historických ne, jen pár. Jako je Splash Splash Love, Hwarang, Scarlet heart ryeo etc.. :D Kouknu se na to co jsi výjmenovala a uvidíme. Děkuji za radu.  :)

13
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 03. Duben 2017 - 23:21:20 »
Anime nebude tak skoro. Odporúčam si prečítať mangu., ta sa blíži už ku koncu :)

Popravdě manga mě moc teď nechytá. Kdysi ano, ale teď už vůbec. Mám na seznamu hodně anime, které chci vidět a na Mangu už skoro čas vůbec nemám, když dělám ještě fůru věcí na počítači.  :D To aby si ten člověk našel čas, je to hrůza. Jsem přečetla jen pár dílu Mangy a ani nevím už, kde to skončilo pomalu.

14
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Navazující série/film (Dotazy)
« kdy: 03. Duben 2017 - 22:43:43 »
Nevidím důvod, proč by mě FT nebavilo. Animaci má hezkou a postupem času se dokonce i mění. Magie je tam hezká, není to zas moc přehnaný a každý má svoje limity. Někdy to je přehnaný a někdy ne, ale v jakým anime není přehnanost? Hlavně v harémovkách, komediích a dokonce i ve Fantasy jako Konosuba? >.< Mě se prostě líbí FT a byla bych ráda, kdyby byla další série. Chci vidět, jak vlastně moc Natsu zesilnil a co se stalo s ostatníma po rozpuštění cechu. Naposledy co série skončila tak hloupě, tak mě to akorát štve.  ;D Mohli to zakončit jinak. Teď akorát tím koncem dávají naději na pokračování.

15
https://dorama.akihabara.cz/dorama/Dalui-Yeonin-Bobogyungsim-Ryeo-2016 Absolutně nejlepší, co jsem zatím viděla a dělala.

To už jsem bohužel viděla. A ano, je to fakt nejlepší co jsem kdy viděla.. kromě Hwarangu ještě. :D

Stran: [1] 2 3