Akihabara.cz

Autor Téma: Japonští Loudness a čínští Tengger Cavalry na MOR 2018  (Přečteno 288 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
Letos mají na Masters Of Rock přijet nejen japonští metalisté Loudness ale i čínští folk metaloví Tengger Cavalry.
Více:  https://www.mastersofrock.cz/cs/ 

Tak doufám, že se mi podaří je vidět.

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Japonští Loudness a čínští Tengger Cavalry na MOR 2018
« Odpověď #1 kdy: 04. Leden 2018 - 18:11:39 »
Vzhledem k tomu, Tengger Cavalry zasmluvnil Nuclear blast a mají vydat nové CDčko začátkem tohoto roku, tak by mohli mít zajímavý setlist :). Osobně se mi moc líbí jejich první CDčka a první demo, které nahráli ještě v Číně, v současné době už nahrávají v USA.

Takže se spolu můžeme dohodnout a jet :), minimálně bych se tam chtěl vidět s jejich zpěvákem od kterého jsem kupovat ještě z Číny CDčka :D :D
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Leden 2018 - 22:22:40 »
MorGare, určitě bych chtěla vyrazit, jenže teď nevím, co bude příští měsíc natož v červenci, hele tak se domluvíme na květen. Ten rozhodne.  :D

Taky mám ráda ty jejich první alba, byly tak hezky syroví.   

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2018 - 09:07:50 »
Je to asi jedinečná příležitost je vidět, takže já bych určitě jel. Navíc bych se rád potkal s jjejich zpěvákem :) a nechal si podepsat cd :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."