Akihabara.cz

Autor Téma: Cesta do Japonska  (Přečteno 158171 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Buceknew

• Otaku
Re:Cesta do Japonska
« Odpověď #30 kdy: 10. Březen 2013 - 16:50:20 »
Sakra už to píšu potřetí a pokaždé mi Aki spadne. :-(
Díky za info.Já jsem četl, že úředníci chtějí vědět plán na každý den pobytu a to bych jim nebyl schopen říct.Maximálně tak adresu, kde bych měl ubytování, aby si to mohli ověřit.
Tak to jsem si docela oddychl.Teď už jen doufat, že to letos vyjde.

Offline ladymanson

• Sledovač
  • **
« Odpověď #31 kdy: 10. Březen 2013 - 16:57:29 »
Díky za info.Já jsem četl, že úředníci chtějí vědět plán na každý den pobytu a to bych jim nebyl schopen říct.Maximálně tak adresu, kde bych měl ubytování, aby si to mohli ověřit.
Asi záleží, jak vypadáš "podezřele" nicméně mě s piercingama celou v černým a s patkou přes oko pustili bez problémů. :D  8)

Offline IshiNoKao

• Nováček
  • *
« Odpověď #32 kdy: 10. Březen 2013 - 19:06:47 »
Já jsem taky neměl problém, byl jsem tam 2x a vždycky v pohodě. Neměj vůbec obavy. ;)

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #33 kdy: 10. Březen 2013 - 19:08:05 »
Tak to se mám na co těšit.Já ač nevinná, čistá duše vypadám podezřele při jakékoliv činnosti a za všech okolností.  ;D Pro jistotu si předem seženu zvací dopis a záruku hostitelky.Hlavně abych se dostal alespoň na to letiště a potom se uvidí.

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #34 kdy: 10. Březen 2013 - 19:09:37 »
Já jsem taky neměl problém, byl jsem tam 2x a vždycky v pohodě. Neměj vůbec obavy. ;)

Díky za uklidnění.Takže se mám maximálně bát, že mi to letos nevyjde.Jen nevím, jestli to čekání ještě vydržím.

Offline IshiNoKao

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: 10. Březen 2013 - 19:49:57 »
Zvací dopis ani doporučení nepotřebuješ. Já se teď chystám do Číny a tam to po mě chcou, mimo dalších x věcí. No, snad to nějak dopadne :)

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
« Odpověď #36 kdy: 11. Březen 2013 - 19:20:17 »

No, já jsem měl loni při příletu zabookované hotely jen na nějaké 4 dny dopředu, ačkoliv jsem tam letěl na 3 týdny... Když jsem jim vysvětlil, že ještě ani nevim, jaká místa přesně chci navštívit a že to nechávám na aktuální náladě a situaci, tak to v poho vzali a napsali si jen jméno hotelu, kde jsem první noc vylehával těch 12 hodin v letadle... Takže bych toto nějak zvlášť neřešil...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Astrak

• Otaku
  • Penis.
« Odpověď #37 kdy: 11. Březen 2013 - 23:44:41 »
Máte někdo zkušenosti ohledně pohovoru s imigračním úředníkem při vstupu do země? Jde mi o to, na co všechno se mám připravit, pokud se mi tam letos podaří dostat.
To po tobě snad chtějí, jenom když jedeš pracovně. Jako turista jenom vyplníš papír (ve kterém je víceméně všechno, na co by se mohli ptát). Pak se tak maximálně zeptají na nějaké drobnosti jako třeba ohledně toho ubytování, jak bylo zmíněno výše.
U mě to například zůstalo jen u takové té klasické japonské přetvářky: "Jé, vy umíte japonsky? Sugoi desu ne." Kufr mi neprohlíželi a ani nijak nepříjemná ta slečna nebyla.

Offline Buceknew

• Otaku
« Odpověď #38 kdy: 11. Březen 2013 - 23:47:57 »
Díky všem za uklidnění :-) Snad to bude v pohodě.Kdyby někoho ještě napadla nějaká dobrá rada, tak sem s ní na SZ.

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
« Odpověď #39 kdy: 05. Duben 2013 - 19:24:02 »
první tři dny za mnou..

Tokyo - příjezd - den 1.
Tokyo - skoro Sky Tree, ale hlavně Akiba - den 2.
Tokyo - Tokyo Tower a muzeum parazitů - den 3.

Den 1 -  Vítej v klubu podezřelích :D  Doufám, že ti to pak taky pomohl naskládat zpátky.

Den 2 - Jaj, Akiba... Jediná čtvrť v Tokyu, kterou jsem zatím navštívil, neboť za celých pět dní jsem prostě nebyl schopen udělat krok mimo tuto oblast, což ve výsledku znamenalo celkové skóre přes 100000 Yenů za nákup Otaku materiálu a každovečerní (někdy i odpolední) konzumace v MaidCafé (v účtu nejsou zahrnuty mé osobní věci, které jsem byl nucen nechat v hotelu, aby se mi do kufru vešel nakoupený materiál)...   ;D

Den3 - Jj, Tokyo Tower - tam jsem taky chtěl při mé návštěvě Tokya, ale jaksi se to zvrtlo...  ;D Tak snad se mi to povede toto léto...   :)

Už se těšim na další pokračování tvé cesty...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline leon34

• Nováček
  • *
  • Leader AKT
« Odpověď #40 kdy: 05. Duben 2013 - 19:50:26 »
Môžem sa opýtať? Koľko asi tak stojí takýto výlet? Pracujem tak by som chcel vedieť, koľko by som si na to musel našetriť :)

Offline Xenotaku

• Nováček
  • *
  • Ender's the Delolizátor
« Odpověď #41 kdy: 06. Duben 2013 - 08:29:10 »
Copak dostat se dovnitř do Japonska přes kontrolu - to nebude problém.
Ale dostat se se všema těma školačkama v kufru přes celnici na zpáteční let..
To bude těžké.
-Zatracenej váhovej limit. ::)

Offline Eagle-M

• Nováček
  • *
« Odpověď #42 kdy: 06. Duben 2013 - 09:18:35 »

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #43 kdy: 07. Duben 2013 - 13:15:28 »
...
Jak dlouho budeš ještě v Japonsku? Ze bychom se setkali  :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #44 kdy: 07. Duben 2013 - 16:51:24 »
19. letím domů.. ale zítra letím do Osaky a do Tokya se vrátím až 16. pozdě večer..

už si tady, nebo teprve dorazíš?
Ahoj. My uz jsme tady. Od 11 do 16 se muzeme setkat, protoze budeme v Kjotu.
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."