Akihabara.cz

Autor Téma: Budoucí vývoj Shiraie?  (Přečteno 7388 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline raewolf

• Nováček
  • *
Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« Odpověď #30 kdy: 01. Leden 2018 - 21:57:01 »
SENSEI je zatiaľ tiež pozastavený

Offline reintgen

• Nováček
  • *
« Odpověď #31 kdy: 01. Leden 2018 - 22:00:52 »
O nic se nepřišlo, tak shit titulky, správu webu, "překladatele a adminy" jsem nějaký ten pátek neviděl. :D

Offline BB20

• Nováček
  • *
« Odpověď #32 kdy: 01. Leden 2018 - 22:03:20 »
Koukám, že každý tady má kamaráda právníka.
Proč mu tedy neřekneš o rozbor těch právních věcí, když má čas brečet u videa.
Klidně může natočit i video.

Já jsem mu o rozbor řekla. ;) Ale do videa ho fakt tlačit nebudu.

Offline marekgeorg

• Nováček
  • *
« Odpověď #33 kdy: 01. Leden 2018 - 22:26:49 »
Koukám že Nový rok krásně začal. ::) ???  :'(

Offline BB20

• Nováček
  • *
« Odpověď #34 kdy: 01. Leden 2018 - 22:54:55 »
Koukám že Nový rok krásně začal. ::) ???  :'(

Hmmm... Mám ten dojem, že tohle je nezávislé na Novém roce.

Offline Ravenhorn

• Nováček
  • *
« Odpověď #35 kdy: 02. Leden 2018 - 01:54:34 »

TVL tam slibovali že budou dál pokračovat i v Love Live Sunshine, mám to rozkoukané a čekám na zbylé 4 díly a najednou nejde web. To jsou teda podrazy.

Offline 661130

• Nováček
  • *
« Odpověď #36 kdy: 02. Leden 2018 - 03:44:25 »
je zajimavý,že věci jako prehrajto,najserialy,serialzone,titulky.com normálně fungují....

Offline potkanremy

• Nováček
  • *
« Odpověď #37 kdy: 02. Leden 2018 - 04:23:39 »
žádnej podraz, psal to na stránkách předem, že od 1.1. web dočasně vypíná. Jeho aktivity můžeš dál sledovat na ksichtknize
https://www.facebook.com/senseifansub/

Offline zerosan

• Sledovač
  • **
« Odpověď #38 kdy: 02. Leden 2018 - 09:32:26 »
Ptal jsem se, čím je video pofidérní? Mohu tě ubezpečit, že autor videu dal dost času a hodně si toho nastudoval. A ty jsi právník?

Ptal ses a svou odpověď jsi dostal. Zbytek za mě zodpověděla BB20

Pánové, já vás rozsoudím. Já právník nejsem, ale můj kamarád ano. A ten opravdu při koukání se na video brečel, protože nejen že právnická terminologie je v tom videu asi na úrovni prváka na střední škole (možná i hůř), ale právně například popsal úplně špatně insolvenci a další hromadu věcí taky nemá úplně dobře.
A teď se tu všichni zblázněte. ::)

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #39 kdy: 02. Leden 2018 - 09:43:31 »
Ptal ses a svou odpověď jsi dostal. Zbytek za mě zodpověděla BB20
Ptal jsem se tebe :). Sestřelit takhle něco umím taky bez argumentů.

Osobně si myslím, že video po stránce autorských práv, pokut atd. je zpracováno více než dobře.
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline meonlyme1845

• Občasný pisálek
  • Nováček
  • *
« Odpověď #40 kdy: 02. Leden 2018 - 10:15:59 »
Pánové, já vás rozsoudím. Já právník nejsem, ale můj kamarád ano. A ten opravdu při koukání se na video brečel, protože nejen že právnická terminologie je v tom videu asi na úrovni prváka na střední škole (možná i hůř), ale právně například popsal úplně špatně insolvenci a další hromadu věcí taky nemá úplně dobře.
A teď se tu všichni zblázněte. ::)

Taky je to možná tím, že já (autor videa) právník nejsem. Nicméně to video před natočením prošli 3 členové mé rodiny, kteří jsou právníci, a odsouhlasili mi, že napsaný je to správně. Záměrně jsem se použitou češtinu snažil co nejvíce zjednodušit, aby to dokázal pochopit i člověk se středoškolským vzděláním. Pokud jsem ale udělal nějakou zásadní chybu, rád se nechám poučit a video opravím. Ty zákony jsou veřejně dostupné a nastudovat si je může kdokoli, takže zdroje snad nepotřebuješ.

Ale jestli máš jen kecy na způsob: "Celý je to blbě, ale já vás nebudu poučovat, protože to si máte zjistit sami ::) ", tak to vyjde nastejno, kdybys nic neříkal.

(A thb, ono není vyloženě těžký říct, že sdílet anime a mangu na internetu tímhle způsobem je nelegální)

Offline Kakashi_

• Sledovač
  • **
« Odpověď #41 kdy: 02. Leden 2018 - 10:21:11 »
To už všichni píšete z vězení?  ::)
Večer mám volno, nějaká slečna na večeři? Podmínka: Nesmíš být chlap.

Offline haens

• Sledovač
  • **
« Odpověď #42 kdy: 02. Leden 2018 - 10:41:20 »
Taky je to možná tím, že já (autor videa) právník nejsem. Nicméně to video před natočením prošli 3 členové mé rodiny, kteří jsou právníci, a odsouhlasili mi, že napsaný je to správně. Záměrně jsem se použitou češtinu snažil co nejvíce zjednodušit, aby to dokázal pochopit i člověk se středoškolským vzděláním. Pokud jsem ale udělal nějakou zásadní chybu, rád se nechám poučit a video opravím. Ty zákony jsou veřejně dostupné a nastudovat si je může kdokoli, takže zdroje snad nepotřebuješ.

Ale jestli máš jen kecy na způsob: "Celý je to blbě, ale já vás nebudu poučovat, protože to si máte zjistit sami ::) ", tak to vyjde nastejno, kdybys nic neříkal.

(A thb, ono není vyloženě těžký říct, že sdílet anime a mangu na internetu tímhle způsobem je nelegální)

ta část s "oddlužovacíma společnostma", které se rychle přemění na lovce fansuberů, je totální bulšit srovnatelný s teoriemi o chemtrails apod. konspiračními nesmysly.

ta část o zlých kanaďanech je hezká, ale nějak pomíjí skutečnost, že v Kanadě žádná západní anime společnost nesídlí - v podstatě všichni hlavní sídlí v USA, viz
Citace
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_anime_companies#North_America_&_other_regions
proč tedy Kanada a CETA? tady mi chybí pár oslích můstků.

v podstatě malou informační hodnotu má jen ta část s možnými postihy. tam ale k žádné změně myslím stejně nedošlo, takže to taky nějak nedává odpověď na to, proč je nutné zrovna teď začít panikařit...

Offline MorGar

• poučený snílek
  • Starý kořen
« Odpověď #43 kdy: 02. Leden 2018 - 11:22:09 »
...
Ty jsi mi ale rozumbrada  :).

Udělej vlastní video nebo rozbor, když jsi tak chytrý a určitě máš právní vzdělání :)
"Internet snese úplně všechno, ať už je to pravda, nebo lež." "Kritizovat je lepší, než pomáhat. Kritizovat totiž umí každý." "Upřímnost neexistuje. Možná tak v románech nebo v televizi." "Někteří lidé si musí něco pořád dokazovat na úkor druhých. Měli by se nejdřív podívat na sebe."

Offline hanyzek

• Nováček
  • *
« Odpověď #44 kdy: 02. Leden 2018 - 13:20:37 »

Mám jen otázku, zda by bylo možné získat odkaz nebo nějak navést na konkrétní zákon dle kterého se vychází při této rozepři  ;).