Akihabara.cz

Autor Téma: Problémy a rady (software)  (Přečteno 81721 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tigr

• Sledovač
  • **
  • Fansuber teoretik
Re:Problémy a rady (software)
« Odpověď #15 kdy: 07. Únor 2012 - 21:13:20 »
Jelikož Google nabízí toto, asi by nebylo tak těžké to naprogramovat. (Nevím, jak je na tom traveling salesman s optimalizacemi, ale pro pár měst by to snad fungovalo i v naivní verzi.)

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #16 kdy: 07. Únor 2012 - 21:25:12 »
Tolik času na to abych se s tím trápil v programování nemám, ale co jsem z běžně zkoušel output a hodit tam Náchod a jako cíl Vinohradská 1513/176, tak to nenašlo nic, což je hodně divné, jelikož přes klasický vyhledávač mě to sežere

Kód: [Vybrat]
http://maps.googleapis.com/maps/api/distancematrix/json?origins=N%E1chod+na+hramrech+1484&destinations=Vinohradsk%E1+1513/176+Praha+3&sensor=false

Offline Nykki

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 16. Únor 2012 - 18:32:56 »
nepozna niekto nejaky program na mnohonasobne spajanie suborov? V Total Commanderi sa da spajat len jeden subor(diel serialu), mno a ja ich mam asi 300 dielov.

EDIT: Rozdělení připíchnutých témat na soft a hard.   fish

Zkus tento program:AviDemux je to super prográmek je free na slunecnici je i česky ,dá se to nasatavit při instalaci,já osobně ten prográmek používám a je bezvadnej.
Nebo ještě znám: virtualDub;SolveigMM AVI Trimmer,slyšel jsem že to umí i WMovie Marker,ale nezkoušela jsem ani jednu z těchto možností...  ;)

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #18 kdy: 16. Únor 2012 - 20:56:38 »
Zkus tento program:AviDemux je to super prográmek je free na slunecnici je i česky ,dá se to nasatavit při instalaci,já osobně ten prográmek používám a je bezvadnej.
Nebo ještě znám: virtualDub;SolveigMM AVI Trimmer,slyšel jsem že to umí i WMovie Marker,ale nezkoušela jsem ani jednu z těchto možností...  ;)

uz som si naprogramoval vlastny programik...http://forum.akihabara.cz/index.php?topic=2710.0

a AviDemux asi nerobi to, co som potreboval...

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #19 kdy: 30. Březen 2012 - 09:00:24 »
Potrebuju poradit: nas starosta je sialenec a poveril ma vytvorenim komplexneho systemu pre kniznicu. Mam vytvorit/najst program na jej spravu a urobit to tak, aby si ludia mohli poziciavat knihy cez internet.
1. Kedze s databazou som este nerobil, tak by som potreboval poradit pri vybere nejakeho lahkeho databazoveho systemu
2. Ako spravovat taku DB. Ci je nutny externy program, alebo by sa to dalo priamo v db systeme (z hladiska obycajnych ludi, ktori nemaju skusenosti s programovanim atd. Skratka, ci budem musiet naprgramovat nejaky jednoduchy program na spravu)
3. Ako spristupnit taku databazu cez net

Potrebujem len rady a tipy ako by to vyzeralo, co musim zariadit atd. Chcem to skusit na zaciatok zostavit sam.

Offline Tigr

• Sledovač
  • **
  • Fansuber teoretik
« Odpověď #20 kdy: 04. Duben 2012 - 16:54:35 »
Potrebuju poradit: nas starosta je sialenec a poveril ma vytvorenim komplexneho systemu pre kniznicu. Mam vytvorit/najst program na jej spravu a urobit to tak, aby si ludia mohli poziciavat knihy cez internet.

Potrebujem len rady a tipy ako by to vyzeralo, co musim zariadit atd. Chcem to skusit na zaciatok zostavit sam.
Jednak bych se podíval na to, co už existuje, ale hlavně bych si podrobně vyjasnil s těmi, kdo to mají používat, co si vlastně představují. Pak má smysl řešit, jak ten systém bude vypadat a na jakých technologiích poběží. Zdá se mi, že nejjednodušší by bylo to celé udělat jako webovou aplikaci (rozhodně bych to nepsal v C++ :-).

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #21 kdy: 04. Duben 2012 - 19:37:21 »
prvne som mal len urobit nejaky program na zapisovanie stavu kniznice (sice som nejaky nasiel, ale bol v anglictine s nekompletnou slovencinou, takze by ludom po mne robil problemy), tak som chcel napiat vlastny program. Potom sa to nahle zmenilo na databazu s web rozhranim. Ten napad s C++ som uz vyhodil z hlavy. Urobim to cez web.. predstava je jednoducha - databaza(ala anime.akihabara alebo titulky.otaku.cz) a ludia si budu moct pozriet dostupnost a ak je volna zabookovat knihu na urcity cas s moznostou predlzenia. Nejake tie oznamovacie e-maily o vrateni, zapisovanie historie pozicani atd. A bude to chciet asi urobit accounty.
V podstate jednoducha vec... nechce si to niekto urobit ako maturitnu/rocnikovu/bakalarnu pracu??

Tak, co si mam nastudovat.. PHP, MySQL alebo nieco ine.. vsak vy viete...
« Poslední změna: 04. Duben 2012 - 19:38:57 od Gurthfin »

Offline IkuSho

• Nováček
  • *
  • Když je to důležité, bojuj...
« Odpověď #22 kdy: 11. Duben 2012 - 22:35:57 »
Ahoj, mám celkem vážný problém a potřebuju někoho, kdo opravdu dobře rozumí počítačům a pomůže mi ho vyřešit, protože to spěchá! Pokusím se to co nejlépe vysvětlit.

S notebookem mám celkem problémy, je nový, dostala jsem ho k vánocům. Včera jsem ho vrátila do stavu v jakém byl při koupi¨(obnova systému), jde o stahování a uploady... Když stahuju něco na uložto.cz často se mi stává, že mi třeba na 35% vypne, napíše soubor byl stažen, ale tažeých je skutečně jen 35% filmu... Myslím, že by to s tím hlavním problémem mohlo souviset. Jde o to, že za 4 dny je uzávěrka přihlášek AMV a já to svoje nemůžu dostat na internet! Zkoušela jsem to přes upload, dokonce i přes upload cosplay, nic.... Pak jsem to zkoušela přes uschovnu a ulozto soubor se načte asi na 3% a pak mi naskočí Aplikace nemohla provést operaci, takový ten nápis, jako když nejste připojeni k internetu. Jediná stránka kde se mi povedlo jedno video načíst byl hellshare, jenže to další už opět nešlo. Zkoušela jsem to přes Mozillu Firefox a Internet Explorer 9 nainstalovala jsem Flash - výsledek stále žádný, na youtube se to načítá způsobem, že naskočí 1% a po 20ti minutách u mám naběhnuto, že se to bude načítat dalších 6000 minut a stále to přibývá... Skutečně nevím kde je problém, pokud někdo ví - udělám všechno, jen my prosím poraďte...

Děkuji.

Offline Benda_11

• Admin
  • Veterán
  • Live a life in RL
« Odpověď #23 kdy: 11. Duben 2012 - 22:58:50 »
U internetového providera :)
Pokud máš router, zkusil bych restartovat router. S největší pravděpodobností buď problém na síti a nebo omezení kvůli stahování. I tací jsou provideři...
Zkusil bych čistý přenos skrze FTP. Jestli to vypadne i na něm, tak je to jasný problém s internetovým připojením > provider.

Offline IkuSho

• Nováček
  • *
  • Když je to důležité, bojuj...
« Odpověď #24 kdy: 11. Duben 2012 - 23:08:00 »
heh, tak pomalu...
1. Co je router?
2. Jak se to dělá přes FTP?   ;D

EDIT: Poslal jsem ti PM, nabízím test přes FTP server.   fish
« Poslední změna: 11. Duben 2012 - 23:28:34 od fishmancz »

Offline Xenotaku

• Nováček
  • *
  • Ender's the Delolizátor
« Odpověď #25 kdy: 12. Duben 2012 - 04:19:37 »
Ale dej si pozor. Určitě se ti bude Fishman snažit namluvit, že součástí testu je návštěva u něj doma ve večerních hodinách -  nehorázně kecá.
Jde i bez toho  ;D

Offline Remogeus

• Napůl linuxák, napůl windowsák
  • Starý kořen
  • Nikdy neutíkej před odstřelovačem, zemřeš unavený.
« Odpověď #26 kdy: 16. Červen 2012 - 19:58:01 »
Ok, možná se to sem nehodí, ale chci se zeptat. Na tomto videu jsem viděl nějaký program pro skládání hudby, ale nevím, jak se jmenuje. Může mi to prosím někdo říci?
THIS ACCOUNT IS DEAD - FOREVER!

Offline Hayate

• Vyhledávač, stahovač, sledovač a archivář
  • Veterán
  • Ctrl+U Ctrl+A Ctrl+C Ctrl+W a JDownloader jede.
« Odpověď #27 kdy: 16. Červen 2012 - 21:28:13 »
Ok, možná se to sem nehodí, ale chci se zeptat. Na tomto videu jsem viděl nějaký program pro skládání hudby, ale nevím, jak se jmenuje. Může mi to prosím někdo říci?

Možná bližší info zde
http://www.pripony.info/exts/mus

Offline Remogeus

• Starý kořen
« Odpověď #28 kdy: 16. Červen 2012 - 21:43:22 »
Možná bližší info zde
http://www.pripony.info/exts/mus

dík

Offline Remogeus

• Starý kořen
« Odpověď #29 kdy: 30. Červen 2012 - 21:14:29 »
zdar všem, mám malý problém s programem UTAU... chci udělat cover verzi písně Matryoshka, aby jí zpívaly Teto Kasane a Momo Momone, jenže mi nějak blbne hlas Teto... prostě se nenačte, ale jiné hlasy ano (instaloval jsem to na česko- japonském win 7 s nastavením, aby ne-unicode jazyky bral počítač, jako by byl nastavený na japonštinu). Ostatní hlasy, které mám (Uta a Momo) mi fungují na 100% (testováno znaky あ,う,お), ale u Teto mi jen nepříjemně lupnou repráky... jo a nedává to žádnou chybovou hlášku... Pomůžete mi prosím?  :'(