Akihabara.cz

Autor Téma: Pokemon GO  (Přečteno 10020 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
Pokemon GO
« kdy: 17. Červenec 2016 - 02:08:18 »
Hrajete? ^_^ Jaké jsou první dojmy? V CZ to prý spustili včera. App jsem nainstaloval, ale v Japonsku zatím není co dělat.. A vypadá to, že se zatím ani neví, kdy to tu zapnou..

Offline Darkmoor

• Otaku
Re:Pokemon GO
« Odpověď #1 kdy: 17. Červenec 2016 - 06:40:54 »
Právě jsem se na to díval na Google play a mám moc starý systém, jede to až na androidu 4.4 8)
Překladatelská skupina Chatonville

Offline Sagittarius

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 17. Červenec 2016 - 11:33:24 »
Ano uz je to dostupne officialne v CR (uz se nemusi tahat pochybne verze z internetu nebo jinak to obchazet). Bohuzel nejsou servery bud ciste pro CR nebo pro celou evropu. Clovek po pokusu nalogovat akorat dostane hlasku ze se moc omlouvaji ale ze maji brutalni napor prihlaseni a at to zkusim jindy. Ve vysledku dokud nebude boost serveru tak se da hrat jen kdyz vetsina lidi spi :) ale predstava chozeni venku ve 2 rano a loveni pokemonu neni moc prijemna :D Cetl jsem ze by servery meli pridat snad v pondeli tak uvidime.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #3 kdy: 17. Červenec 2016 - 11:41:54 »
Ve vysledku dokud nebude boost serveru tak se da hrat jen kdyz vetsina lidi spi :D ale predstava chozeni venku ve 2 rano a loveni pokemonu neni moc prijemna :D
haha.. znám hráče Ingressu, kteří v podobné hodiny běhají po městě.. je to jen o prioritách.. ^_^
ale já se taky ráději vyspím (po x letech práce v nepřetržitém provozu)

no možná tohle je důvod, proč to ještě nespustili v Japonsku..

Offline Sagittarius

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 17. Červenec 2016 - 12:01:32 »
Spis bych to videl ze zase firma ktera "necekala takovy uspech" a nebyla na to pripravena :D Navic ta hra je jeste hodne zabugovana. Oznaceni verze je teprve 0.29 nebo nejak tak. Takze vlastne vydali nehotovy produkt jako je to bezne v posledni dobe :) Predstavte si jak hra bude vypadat ve verzi 1.0 - nebude to zrat tolik baterii, nebude to padat, mozna budou lepsi souboje, nebude to zrat data atd :D

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #5 kdy: 17. Červenec 2016 - 12:16:37 »
..
jo.. asi to trochu podcenili.. i když to dělá Niantic, který vydal Ingress.. ale ten má 10M stažení teď, po cca 4 letech od vydání, Pokemon Go má 10M během pár dnů..

ale s tou baterií a datama nevím.. Ingress je teď na verzi 1.104.0 a baterku a data žere pořád hrozně.. ono se s tím asi moc dělat nedá.. neustálá komunikace se serverem a zjišťování polohy..

Offline 8B3CE273

• Otaku
« Odpověď #6 kdy: 17. Červenec 2016 - 12:51:54 »
App jsem nainstaloval, ale v Japonsku zatím není co dělat..

v japonsku je prázdný svět? tady se dalo bez problémů hrát už po tom, co hra oficálně vyšla v austrálii. všechny body a mechaniky tu fungovaly, akorát tu prvních pár dní nebylo moc hráčů.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #7 kdy: 17. Červenec 2016 - 13:01:45 »
..
nevím.. lognul jsem se, chytil Charmandera, a to je vše.. prošel jsem se s tím na nákup do Aeonu a zpátky (cesta cca čtvrt hodiny), ale na nic jsem nenarazil a ani ušlou vzdálenost mi to nepočítá..

zkusím to ještě zítra cestou do práce..
« Poslední změna: 17. Červenec 2016 - 13:05:06 od 文鳥 »

Offline Mila

• Veterán
« Odpověď #8 kdy: 17. Červenec 2016 - 13:14:26 »
v japonsku je prázdný svět? tady se dalo bez problémů hrát už po tom, co hra oficálně vyšla v austrálii. všechny body a mechaniky tu fungovaly, akorát tu prvních pár dní nebylo moc hráčů.

V japonsku už všechno během těch pár dní vychytali, když tam na to celé ty roky trénovali sledováním anime a nakupováním pokeballů a pokedexů, tak už v tom musí být mistři.  ;D ;D ;D

Offline Sagittarius

• Nováček
  • *
« Odpověď #9 kdy: 17. Červenec 2016 - 13:33:35 »
nevím.. lognul jsem se, chytil Charmandera, a to je vše.. prošel jsem se s tím na nákup do Aeonu a zpátky (cesta cca čtvrt hodiny), ale na nic jsem nenarazil a ani ušlou vzdálenost mi to nepočítá..

zkusím to ještě zítra cestou do práce..

To bych spis videl jako problem komunikace se serverem ze ti to nic nenacitalo.

Offline Dippy

• Nováček
  • *
  • Překladatel u Hanabi
« Odpověď #10 kdy: 18. Červenec 2016 - 15:28:34 »
Ta hra využívá data z Ingressu, takže mapy si jsou hodně podobné, co se umístění objektů ve hře týče.

Jinak já to na mobilu taky nerozchodil (mám verzi 4.0 a nechce se mi tam dávat neoficiální soft, kvůli problémům s foťákem) a tak hraju na pc v emulátoru.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #11 kdy: 18. Červenec 2016 - 15:59:49 »
stiahol som, skusil som.. no, asi som uz moc stary na behanie po okoli s mobilom v ruke...

Offline Sagittarius

• Nováček
  • *
« Odpověď #12 kdy: 18. Červenec 2016 - 18:18:48 »
Kód: [Vybrat]
http://smartmania.cz/pokemon-go-pruvodce-navod-tipy/
Tady je docela par zajimavych tipu a triku. Hlavne ohledne napajeni a pocitani kroku.
« Poslední změna: 04. Srpen 2016 - 20:58:48 od meni »

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
« Odpověď #13 kdy: 22. Červenec 2016 - 10:54:24 »
tak nám to v jp taky zapnuli.. dneska v 10 dopoledne..
a teď kolem půl šesté odpoledne spadly servery..

Offline 8B3CE273

• Otaku
« Odpověď #14 kdy: 22. Červenec 2016 - 10:59:15 »
Výpadek je bohužel globální :(