Akihabara.cz

Autor Téma: Shadowverse, nová japonská online karetní hra  (Přečteno 3280 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lee

• Leader Namae no Nai
  • Sledovač
  • **
Shadowverse, nová japonská online karetní hra
« kdy: 02. Listopad 2016 - 22:19:03 »
Pro ty kdo nevědí: https://shadowverse.com/

Karetní hra podobná Hearthstone; rychlejší, zábavnější, od Cygames (Rage of Bahamut, Granblue Fantasy). Většina současných artů je z Rage of Bahamut (+ animované karty), všechno plně nadabované, možnost přenastavení dabingu z EN (který ovšem vůbec není špatný) na JAP (namluveno známými seiyuu). Hlavním aspektem hry je evoluce karet během duelu.

Pro začínající hráče je připraveno přes 30 packů po 8 kartách, za vyzkoušení člověk nic nedá. Možnost hraní přes mobil nebo Steam (při fullhd rozlišení jsou kartičky prostě nádherné). Před měsícem vyšla první expanze a nedlouho před ní se hra dostala k široké veřejnosti.

Hraje někdo? :)

Můj friend kód: 879 551 816
Současná zásadní vada: neexistuje in-game chat, je ale discord server.

Ukázka karet: https://shadowverse-portal.com/

« Poslední změna: 03. Listopad 2016 - 14:28:06 od Lee »

Offline Buceknew

• Otaku
Re:Shadowverse (Waifustone)
« Odpověď #1 kdy: 02. Listopad 2016 - 23:27:08 »
Ještě že mám "Aki" jako domovskou stránku.Člověk se dozví o věcech, o kterých často neměl ani tušení.Já sice léta hraji Magic The Gathering (spíše se staršími a na oficiálních turnajích zakázanými kartami), který je pro mne srdeční záležitost, ale toto mne docela zaujalo.MTG nemám poslední dobou s kým hrát (myslím osobně u stolu...ne online, kdy se u toho vykecává, paří, atd.) a toto vypadá docela dobře.Miluji obrázky na kartách a tento ve mně hned evokoval vzpomínku na Black Rock Shooter. :-) Mrknu na to a kdybych to časově zvládal, tak se ozvu. ;-)

Offline Darkmoor

• Otaku
Re:Shadowverse, nová japonská online karetní hra
« Odpověď #2 kdy: 03. Listopad 2016 - 16:04:02 »
Jak už psal výše Buceknew :) taky jsem o tomhle neměl tušení.
Sem tam jsem hrával Hearthstone, tak se při chvíli zkusím na tohle mrknout a případně se taky ozvu. I když jen jako nepravidelný casual player. :)
Překladatelská skupina Chatonville

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #3 kdy: 06. Listopad 2016 - 06:47:19 »
Karty jsou sice pěkně graficky zpracované, ale  furt jsem si připadal, že hraju Hearthstone.
Takže po zkušenostech z Hearthstone vím, že bych u toho dlouho nevydržel a seknu s tím rovnou.

Offline Lee

• Leader Namae no Nai
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #4 kdy: 06. Listopad 2016 - 11:10:21 »
Karty jsou sice pěkně graficky zpracované, ale  furt jsem si připadal, že hraju Hearthstone.
Takže po zkušenostech z Hearthstone vím, že bych u toho dlouho nevydržel a seknu s tím rovnou.

Principy *karetních* her nezměníš, samozřejmě, že základ mají všechny stejný. Sám jsem s HS seknul dávno, protože to byla čím dál větší břečka.

Offline Darkmoor

• Otaku
« Odpověď #5 kdy: 07. Listopad 2016 - 15:36:09 »
Jasně, ale na mě to je podobné až moc. Ale furt je dobré zkoušet, člověk nikdy neví na co narazí.