Akihabara.cz

Autor Téma: Fenomén Sailor Moon  (Přečteno 350 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline AnimeAiko

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Ženské
    • Zobrazit profil
Fenomén Sailor Moon
« kdy: 06. Listopad 2017 - 15:33:21 »
S otaku (ať už přes net nebo osobně) jsme se většinou jako první bavili o tom, kde a jak jsme k anime přišli a co bylo vůbec naše první anime. A bylo docela zajímavé, že většina z nás začínala právě na Sailor Moon.  ;D

Takže moje otázka zní:

Kdo z vás na tomhle anime taky začínal?
Kolik vám tehdy bylo?
Patří Sailor Moon pořád k vašim top nebo je to dokonce vaše nej anime?

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Pohlaví: Mužské
  • Madao Maven
    • Zobrazit profil
    • End of Eternity
Re:Fenomén Sailor Moon
« Odpověď #1 kdy: 06. Listopad 2017 - 16:47:22 »
ja som zacinal na nich, este na ORF 1 o 13:35. Vzdy som utekal zo skoly. To som mal tak 10-11. Urcite je to moja srdcovka, preto sa mi novodobe spracovanie nepacilo. Mangu som necital, takze porovnat neviem. Ale je to stara dobra klasika.

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Listopad 2017 - 17:48:49 »
Pokud se počítá i anime o kterém jsem prve nevěděl, že je to anime, tak mou prvotinou byly jasně Transformeři nebo Včelka Mája. :-D To že se kreslené seriály dělí na nějaké Anime jsem zjistil, až s příchodem Pokémonů a Beybladu na české TV.
« Poslední změna: 06. Listopad 2017 - 17:50:41 od FaraonX »

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
    • Zobrazit profil
    • chika-translations
« Odpověď #3 kdy: 06. Listopad 2017 - 21:47:30 »
Pokud se počítá i anime o kterém jsem prve nevěděl, že je to anime, tak mou prvotinou byly jasně Transformeři nebo Včelka Mája. :-D To že se kreslené seriály dělí na nějaké Anime jsem zjistil, až s příchodem Pokémonů a Beybladu na české TV.

U mě to bylo podobné, Sailor moon jsem sledoval na RTL, myslím...  Transformery taky na nějakém sat. kanále. Včelka, Willi fog, Byl jeden jednou... (něco),.... atd.
Ale když to vezmu zkrátka o anime jsem se prvně začal zajímat až díky animaxu a Inujašovi... Pořád je to má láska!!! Mé prvotní uvědomí... až později jsem se pochopil, že i můj kříž... :D na několik let, které zatím neuhasínají...

Líbilo se mi, sice nepatří k mým láskám, ale ty sexy sukýnky... :D a kdy jsem přišel prvně na SM..... noo.... tomu může být tak... cca... před 26, ale kdo ví...
« Poslední změna: 06. Listopad 2017 - 21:53:06 od Thorr »
All Hail Chika!