Akihabara.cz

Autor Téma: ACTA, SOPA, PIPA a další  (Přečteno 96589 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lanigiro

• Otaku
ACTA, SOPA, PIPA a další
« kdy: 19. Leden 2012 - 18:31:36 »
Ak neviete o čo ide odporúčam prečítať

Viem týka sa to hlavne filmov ale určite sa to dotkne aj sveta anime ale nemám predstavu v akom rozsahu . Osobne mam obavy že ak SOPA prejde bude ťahsie   najsť určite anime,dorama,film,hudbu a pod ...
Rovnako sa bojím čo bude s takým
Kód: [Vybrat]
http://4megaupload.com , YouTube alebo Animetake (neviem kde ma sever Animetake a megaupload )  ..

"ne­pria­mo by sa tak zod­po­ved­nosť za ob­sah pre­nies­la z pou­ží­va­te­ľa na pos­ky­to­va­te­ľa služ­by. Za mi­liar­dy fo­tiek na Fa­ce­boo­ku by tak bol zra­zu zod­po­ved­ný Mark Zuc­ker­berg.P" Za všetko bude zodpovedný prevádzkovateľ .. inými slovami MAZANIE MAZANIE MAZANIE ... 
« Poslední změna: 24. Červenec 2012 - 01:48:57 od Thorr »

Offline KuroNeko

• Nováček
  • *
Re:ACTA, SOPA, PIPA a další
« Odpověď #1 kdy: 19. Leden 2012 - 20:08:44 »
Už jsem o tomhle slyšl, docela nepříjemný, osobně doufám, že to neprojde, prý to nepodporuje ani Obama

Offline leon34

• Nováček
  • *
  • Leader AKT
« Odpověď #2 kdy: 19. Leden 2012 - 20:27:37 »
no hlasia vsade demokracia, demokracia a popritom chcú zaviesť system aky je v komunistickej cine... kam to ten svet sakra speje

Offline Lee

• Leader Namae no Nai
  • Sledovač
  • **
« Odpověď #3 kdy: 19. Leden 2012 - 21:20:21 »
Lanigiro: ani ne tak mazání jako totální blokace dané stránky. V případě projití je v háji milion věcí a nastane kolaps. Snad lidé Ameriky budou protestovat dostatečně na to, aby si to vláda rozmyslela.

Offline kisuke93

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 19. Leden 2012 - 21:52:56 »
můj názor je jasnej XD

Offline zoe

• Nováček
  • *
« Odpověď #5 kdy: 19. Leden 2012 - 23:32:27 »
« Poslední změna: 19. Leden 2012 - 23:35:18 od zoe »

Offline KOKOS250

• Nováček
  • *
« Odpověď #6 kdy: 19. Leden 2012 - 23:33:21 »
Co říkáte na uzavření služby Megaupload.com americkými úřady? Pro mne to byl jeden z největších zdrojů anime.
(http://zpravy.ihned.cz/svet-amerika/c1-54471960-urady-v-usa-uzavrely-megaupload-jeden-z-nejvetsich-serveru-pro-sdileni-souboru)

EDIT: Tento příspěvek někdo z moderátorů přesunul pod ACTA,SOPA,PIPA. Za to se omlouvám, podle mne to s tímto tématem ale nemá nic společného - jelikož tyto zákony neprošli (zatím).
« Poslední změna: 04. Únor 2012 - 18:22:33 od KOKOS250 »
Ego sum, qui sum.

Offline fratisek

• Nováček
  • *
« Odpověď #7 kdy: 19. Leden 2012 - 23:42:32 »
Tak to mne teda překvapilo a ne zrovna příjemně! Hadám že bude naštvaný každý kdo měl zaplacený účet.
 >:(

Offline Pravda

• Sledovač
  • **
« Odpověď #8 kdy: 19. Leden 2012 - 23:46:29 »
to si delate P**U!!!!
Mé top anime: Clannad, Shinsekai Yori, B Gata H Kei, série Bakemonogatari, Ai yori Aoshi, Juuni Kokuki, Mahou Shoujo Madoka Magica, Nijuu-Mensou no Musume, Ookami Kodomo no Ame to Yuki, Usagi Drop, Jormungand, One Piece, Rurouni Kenshin - Meiji Kenkaku Romantan

Offline Lanigiro

• Otaku
« Odpověď #9 kdy: 19. Leden 2012 - 23:56:00 »
Vraj to spolu nesúvisí .. Ale súvisí...

Presne podobných akcii som sa obával pred par hodinami  :-[

Offline StyX

• Nováček
  • *
« Odpověď #10 kdy: 20. Leden 2012 - 00:54:32 »
Koukám že Anonymous se už začli fest mstít - http://gizmodo.com/5877679/anonymous-kills-department-of-justice-site-in-megaupload-revenge-strike/ - sem zvědavej kam tohle povede  ::)

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
« Odpověď #11 kdy: 20. Leden 2012 - 08:40:49 »
Přesně toto jsem čekal... Jediné, co tímto dokážou je mnohem větší aktivita hackerů... V podstatě teď už půjde o internetovou válku mezi hackery a úřady a je jasné, kdo bude mít mou podporu...
S tím Megauploadem mě fakt nas**li... Nejhezčí je, že Německý občan byl zatčen na Novém Zélandu za porušování Amerických zákonů... Ať si je strčí tento rádoby svobodný stát do pr**le... Nevíte někdo, jestli by majitelé uložených dat na MegaUploadu nemohli žalovat USA za znemožnění přísupu ke svým datům??? Proč kvůli nějaké žalobě v USA mají být postihnutí lidé z celého světa??? Ať si to vyřeší u sebe jak chtějí, ale ať do toho nezatahují další státy...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #12 kdy: 20. Leden 2012 - 09:21:36 »
tak som zvedavy, kto toto spraskal... tento akt podla mna odsudil SOPA k zaniku. Je sice pravda, ze crackeri zacali vyvijat zvysenu aktivitu, co by malo podporit SOPA, ale za zadkom maju polku sveta. Nehovoriac o tom, ze sa ludia zacnu dozadovat svojich suborov a vo vela pripadoch aj sudnou cestou. Ludia by si mali uvedomit, ze ak prejde SOPA, tak toto bude na dennom poriadku a to len kvoli tomu, aby si producentske spolocnosti nahrabali tazke peniaze, a ze oni, kvoli tomu pridu o svoje subory nelegalne aj legalne.

Smrt Megauploadu pomoze nasej veci. Je to nestatsne, ale sme vo vojne proti cenzure. Ostava mi len vzdat cest a pokracovat v boji proti systemu. El Psy Congroo...

Offline Houbicka

• Starý kořen
« Odpověď #13 kdy: 20. Leden 2012 - 09:34:44 »
Koukám že tu je diskuze taky nahžavená jako všude jinde... osobně si myslim že si SOPA více či méně zpečetila osud a stejně se nikam nedostane... je to jenom bezvýznamné gesto kterým nasrala několik milionu lidí. Když budou lidé chtít tak se to stejně dostane na internet... tomu nikdo nezabrání. Navíc jsem četl že i když se to nezdá tak tyhle "pirátské" kopíračky a podobné věci tak podporujou prodejnost originálu, protože často si to lidé stáhnou a když se jim to líbí tak si to většinou i koupěj. Takže by se dalo říct že to je svým způsobem reklama pro ty firmy a ne jak tvrděj že tímhle způsobem přicházej o miliony.

Jinak Kisuke93 ten obrázek z Death Note je hustej :D .
« Poslední změna: 20. Leden 2012 - 09:40:33 od Houbicka »

Offline Jigvell

• Nováček
  • *
« Odpověď #14 kdy: 20. Leden 2012 - 10:23:43 »
No n*****o mě to. Celkem často využívám Megaupload a doufám, že tenhle chamtivej projekt americký vlády padne tvrdě na hubu.