Akihabara.cz

Autor Téma: ACTA, SOPA, PIPA a další  (Přečteno 97341 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Afgy

• Otaku
  • Víceprezident Loli Yuri Hentai Anime klubu ČR...XD
Re:ACTA, SOPA, PIPA a další
« Odpověď #15 kdy: 20. Leden 2012 - 10:37:25 »
Celkem by mě zajímalo, co se stane, když udělám stránky, jejichž obsah americké úřady vyhodnotí jako nelegální, ale přitom bude jejich obsah jinde ve světě legální... Bloknou mi stránky??? Zatknou mě??? To jako mají všichni na světě dodržovat americké zákony??? Blbost...
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline Izmo

• Sledovač
  • **
  • Prekladateľ AKT
« Odpověď #16 kdy: 20. Leden 2012 - 10:42:36 »
Kurna drat a ze je preco nemozem ist na megaupload.  >:( Najviac ma sere ze fakt sa tam dalo vsetko stahovat co som potreboval. Nech idu do prdele amikovia s demokraciou.
Inak si tiez myslim ze ludia budu zalovat vladu USA za to ze nemaju pristup k svojim dokumentom, ktore nespadaju pod ochranu vlastnitcva. Ja len dufam ze nakoniec bude Megaupload opat pristupny.

Offline StyX

• Nováček
  • *
« Odpověď #17 kdy: 20. Leden 2012 - 10:45:51 »
Afgy: Si pro tebe přijde rovnou komando SEALs  ;D

Offline Gurthfin

• Veterán
  • Madao Maven
« Odpověď #18 kdy: 20. Leden 2012 - 10:49:49 »
Ja len dufam ze nakoniec bude Megaupload opat pristupny.

To by sme chceli vsetci, ale realita bude skor taka, ze MU zacne ako novy projekt uplne od 0. Americania HDD rozhodne len tak nevydaju.. prinajmensom ich budu drzat pod zamienkou kontroly a nakoniec ich aj tak vacsinou preformatuju kvoli nelegalnemu obsahu tak, ze budu nepouzitelne.

Ale majme aspon nadej, ze MU znovu povstane a lepsi ako predtym...

Afgy: v jednom mas pravdu.. je to zaciatok vojny, ale Amici sa nevzdaju. Amici su vypatlanci, co zacali vojnu v Afganistane a Iraku kvoli nepodlozenej blbosti (ze vraj zbrane hromadneho nicenia). Samozrejme to nebol pravy dovod, ale aj tak sa pozri ako daleko to dotiahli... a ak ich to prestane bavit, nenavratne preformatuju disky a vratia ich...
« Poslední změna: 20. Leden 2012 - 11:15:26 od Gurthfin »

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #19 kdy: 20. Leden 2012 - 11:00:08 »
StyX: Jen ať přijdou... Než mi daj ránu do hlavy a padnu do kómatu, tak jim pěkně od plic řeknu, co si o nich myslim...

Izmo, Gurthfin: Anonymous trvdě makají na tom, aby byl opět přístupný... http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/256763-nejvetsi-hackersky-utok-v-dejinach-internetu-zasahl-bily-dum-i-fbi.html
Je jen otázka, jak dlouho bude Amíky bavit pořád obnovovat popadané stránky vládních organizací a amerických nahrávacích společností... A to je jen začátek internetové války...
« Poslední změna: 20. Leden 2012 - 11:06:43 od Afgy »
Every dollar that is spent waging the war on drugs is a dollar not spent genetically engineering catgirls for domestic ownership.

Offline chikoritaBH

• Neaktivní moderátor
  • Nováček
« Odpověď #20 kdy: 20. Leden 2012 - 11:23:42 »
No... SOPA a PIPA... pěknej to problém... jsem se předevčírem jen pousmál nad tím, že byl bakabt down a hlásala se petice proti těmto dvěma organizacím... jsem si jen řekl, že to je čistě US problém, tak co se s tím zaobírat... ale blokace MegaUploadu mi udělala neskutečnou čáru přes rozpočet... a to má MU sídlo v Číně a nikoli USA... no, podle dostupných informací blokace MU se současným návrhem zákona vůbec nesouvisí, ale kdo tomu uvěří... :D Ale že se nezaměří i na jiné servery typu fileserve, filesonic atd... :D
No, smůla. V nejbližší době budu muset věci, které jsem měl na Megaupload přeupovat na uloz.to... takže zatím počítejte s tím, že věci na aki ode mě na 90% nefungují... :D

Offline Afgy

• Otaku
« Odpověď #21 kdy: 20. Leden 2012 - 11:31:57 »
No... SOPA a PIPA... pěknej to problém...

Přesně tak, ale proč to k***a má být náš problém, když to jsou americký zákony... Stejně tak i žaloba na Megaupload byla podána v Americe, tak proč to blokly na celém světě??? Ať si to ty p**e vyřeší tam a netahají do toho celý svět... Jak jsem řekl výše, to máme jako všichni dodržovat americký zákony nebo co???

Omlouvám se, že su sprostej jak dlaždič... Normálně píšu slušně, ale v tomto případě se to opravdu nedá, protože toto mě fakt s**e

Offline sakura5

• Nováček
  • *
« Odpověď #22 kdy: 20. Leden 2012 - 11:36:20 »
Trochu ma to viac naštvalo, na MU som si vždy všetko našla čo som chcela vidieť  :D. Berú nám zábavu.
Na megauploade bolo toho dosť, takže si počkám ešte aspoň dva dni a uvidím, ako sa situácia ďalej vyvinie a potom ma čaká preupnúť svoje veci  :D

Offline Ondro

• Nováček
  • *
« Odpověď #23 kdy: 20. Leden 2012 - 11:57:55 »
. Stejně tak i žaloba na Megaupload byla podána v Americe, tak proč to blokly na celém světě??? Ať si to ty p**e vyřeší tam a netahají do toho celý svět... Jak jsem řekl výše, to máme jako všichni dodržovat americký zákony nebo co???

Jednoducho Amerika vyhlasila Megaupload za medzinarodnu zlocinecku organizaciu .Ked im dakto lezi v zuboch oni si vzdy najdu zamienku .

Offline Izmo

• Sledovač
  • **
  • Prekladateľ AKT
« Odpověď #24 kdy: 20. Leden 2012 - 13:03:41 »
Uz sa o nieco pokusaju.
Kód: [Vybrat]
http://109.236.83.66/?c=login
Ale ide to velmi pomaly a este som ani nelogol a ani nic neskusal stahovat.
« Poslední změna: 20. Leden 2012 - 13:10:05 od fishmancz »

Offline leon34

• Nováček
  • *
  • Leader AKT
« Odpověď #25 kdy: 20. Leden 2012 - 13:07:38 »
Amerika je velmoc a cela europa im lize rite, nie cely svet im lize prdel... takže ak sa do dačoho pustili, malo kto ich v tom zastavi, zbohom megaupload, aj keď sa rozbehne uz nebude taky ako bol predtym. Tak nenavidim amikov. Zeby ich zalialo tsunami a obrovske

Offline Thorr

• Pryč s Cenzurou!!!
  • Moderátor
  • Starý kořen
  • Hrdý člen, Chika-translations.
« Odpověď #27 kdy: 21. Leden 2012 - 02:09:08 »
Ti amíci bláznivý... ;D
Nejprve pošramotí ekonomiku celého světa, a teď ještě MU....
Taky doufám, že to MU přežije, ale nepočítám s tím. Kruci.
All Hail Chika!

Offline Skogen

• Veterán
  • Cynický objektivista
« Odpověď #28 kdy: 21. Leden 2012 - 08:22:52 »
Trošku bych to poupravil :) USA jsou soukromá firma. Politiku ovládají neoconi, centrální banka je soukromá, prachy řídí vše. Tak co byste čekali, když přesně o ně jde?

Faktem je, že Megaupload byl nejlepší. Následovník by měl sídlit v Číně. Tam na SOPA a PIPA zvysoka se*** a USA nejsou v pozici, kdy by si tam pro vlastníky došli stejně jako teď na Nový Zéland.

Offline chikoritaBH

• Neaktivní moderátor
  • Nováček
« Odpověď #29 kdy: 21. Leden 2012 - 10:18:43 »
Následovník by měl sídlit v Číně. Tam na SOPA a PIPA zvysoka se*** a USA nejsou v pozici, kdy by si tam pro vlastníky došli stejně jako teď na Nový Zéland.
Tam sídlil i ten "původní" Megaupload... xD Megáč byla Hong Kongská společnost. :D A vidíš, že US úřady si troufly. To chce domluvit se s Kim Čong-unem a dát servery do KLDR. Tam jedině si USA netroufnou... :D