Akihabara.cz

Autor Téma: Legrace  (Přečteno 143359 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tessai

• Nováček
  • *
Re:Legrace
« Odpověď #555 kdy: 18. Říjen 2017 - 12:27:28 »
Dneska o pauze na oběd zaperlil obchoďák vedle z kanclu.. Tak vám to sem šoupnu.

Kdysi se firma IBM rozhodla nechat na zkoušku vyrábět některé díly v Japonsku. V zadání byla mj. klauzule, že se tolerují tři chybné součástky z deseti tisíc.
S první dodávkou přišel průvodní dopis: „My Japonci těžko chápeme vaše americké obchodní praktiky. Přesto jsme podle smlouvy zvlášť vyrobili ke každým deseti tisícům součástek tři vadné a přidali jsme je do dodávky. Doufám, že s nimi budete spokojeni.”

Tohle asi budete znát..

Jeden japonský byznysmen byl na jakési konferenci na Filipínách. Jednou takhle jel taxíkem z hotelu na univerzitu. Takhle sedí vzadu a konverzuje s řidičem, když se kolem nich prožene Honda Civic CRX s hvízdajícími pneumatikami. Japonec povídá: „Mmmm, Honda! Japonský výrobek. Hodně silná, hodně rychlá!”
Když pak stojí na křižovatce, vidí z boční ulice vylétnout bílý sedan a Japonec zase: „Mmmm, Toyota! Japonský výrobek. Hodně dobrá, hodně rychlá!”
Taxikář se tak kouká do zpětného zrcátka a prohlíží si nadutého Japonce. Když zastavují před univerzitou a kolem nich se provalí obrovská luxusní limuzína, Japonec spustí: „Mmmm, Mitsubishi! Japonský výrobek. Hodně dobré, moooc rychlé!”
Taxík zastaví a řidič koukne na taxametr a praví: „Bude to sto padesát amerických dolarů, pane.”
„Cože? Sto padesát dolarů? Vždyť hotel odtud není ani pět kilometrů!”
„Ech, pane, tenhle taxameter, to je NEC. Japonský výrobek, hodně dobrý a moooc rychlý.”

Offline Tessai

• Nováček
  • *
Re:Legrace
« Odpověď #556 kdy: 10. Duben 2018 - 16:51:45 »
První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka. Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začala a učitelka se ptá: „Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii USA… kdo řekl Dejte mi svobodu, nebo mě zabte?“ Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: „Patrick Henry, 1775 ve Filadelfii.“ „Výborně, Suzuki… a kdo řekl Stát je národ a nesmí zhynout?“ Suzuki se postaví: „Abraham Lincoln, 1863 ve Washingtonu.“ Učitelka se podívá na žáky a říká: „Stydím se za vás. Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!“ Zezadu se ozve tlumený hlas: „Polib mi prdel, zasraný Japončíku.“ „Kdo to řekl?!!!“ zařve učitelka. Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: „Generál McArthur,1942 na Guadalcanalu, a Lee Lacocca, 1982 při valné hromadě firmy Chrysler.“ Třída je zcela ticho a jen zezadu se zase ozve: „Je mi z toho na blití.“ Učitelka křičí: „Kdo to byl?!!“ Suzuki okamžitě odpoví: „George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda,Tokio 1991.“ Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: „Vyhul mi!“ Učitelka hystericky: „A dost! Kdo to byl ted'?!!!“ Suzuki bez mrknutí oka: „Bill Clinton Monice Lewinské, 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu.“ Další ze studentů se postaví a zařve: „Suzuki je hromada sraček!“ A Suzuki opět klidně: „Valentino Rossi při Velké ceně motocyklů v Brazílii, 2002.“ Třída zcela propadne hysterii, učitelka pomalu padá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: „Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!“ A Suzuki: „Jan Fischer, duben 2009, při přebírání vlády, Česká republika.“