Akihabara.cz

Autor Téma: Olympiáda  (Přečteno 1367 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
Olympiáda
« kdy: 18. Leden 2018 - 22:32:42 »
Nevím, jestli se to sem hodí, ale tenhle článek mě zaujal a asi stojí za zmínku.

Jinak taková sportovně kulturní otázka: Budete koukat alespoň na zahájení a koho byste si přáli z hudebníků vidět na podiu? A sledujete nějaký sport, třeba alespoň hokej? Mimochodem náš první zápas prý bude právě s Jižní Koreou. Jsem zvědavá na Korejce. Možná, nás překvapí.  :)

Tak jako mě překvapila arabská hokejová liga. Už jen ten komentář.  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=lTSELIQjI9s   

Offline dupidup

• Nováček
  • *
Re:Olympiáda
« Odpověď #1 kdy: 19. Leden 2018 - 20:09:46 »
Koukat budu na všechno, co bude v rozumnou hodinu, případně ze záznamu.
Hokej je pro mě samozřejmě nejvíc, i když každé zlato či medaile potěší. S JK byl si přála podobné skóre jako zde https://www.youtube.com/watch?v=A05bOLgjiB4 ale reálně to vidím na tuhý boj, který vyhrajeme až těsně před koncem.
Na ceremoniály se těším a skromně doufám nejméně v Raina a Super junior v plné sestavě.
Mrzí mě, že neuvidím v přímém přenosu krasobruslení, protože tam očekávám souboj gigantů Fernandés - Hanyu a z toho záznamu to už není ono.

Offline GingerHimari

• Nováček
  • *
« Odpověď #2 kdy: 19. Leden 2018 - 21:42:14 »
Také se těším na olympiádu. Co půjde budu sledovat ze záznamu v práci v televizi a doma pak internet. Fandit budu našim hokejistům, Martině Sáblíkové, biatlonistům a obecně Japonsku a Jižní Koreji.  :) Na úvodním ceremoniálu tajně doufám v EXO nebo VIXX, no kéž by.

Offline dupidup

• Nováček
  • *
« Odpověď #3 kdy: 19. Leden 2018 - 21:54:05 »
Na úvodním ceremoniálu bych nečekala téměř nic, většinou takoví ti domácí umělci včetně koncertu bývají na závěrečném.

Offline nadya

• Nováček
  • *
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2018 - 12:30:50 »
Já se určitě těším nejvíce na hokej a hlavně, že budeme hrát s Korejci.  To bude premiéra. Loni jsem na dovolené v Itálii ořvala radost z postupu na MS - je škoda, že s nimi nebudeme hrát, tak aspoň na té olympiáda.  Jem mrzí, že Gabča nebude. Těšila jsem se moc. Snad aspoň jedna medaile cinkne.   :D Dál  se těším na rychlobruslení.

Jinak to, že budou společně nastupovat na zahájení se mi moc nezamlouvá, a ještě k tomu hokejistky budou hrát společně, přijde mi to spíše jako šaškárna.
Stejně se to po olympiádě zase vrátí to strarých kolejí.

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #5 kdy: 25. Únor 2018 - 17:51:10 »
Olympiáda se Koreji vážně povedla a zahajovací i konečný ceremoniál byl asi takový, jaký jsem čekala, jen Jambinai ne a za ty jsem byla vážně ráda. Dělají sice dost osobitou hudbu propojující tradici s metalem/rockem, ale vybrali skvělou věc.
Jinak naši byli skvělí a vážně váleli a někteří i dost překvapili. Třeba Ester Ledecká.

Jsem zvědavá na další nadcházející hry, teď to bude samá Asie- letní v Tokiu a zimní v Pekingu. Člověk to bude mít ještě dost v paměti, takže bude moct i trochu porovnávat, ale určitě to bude zase nezapomenutelné jako letošní Korea.     

Offline matenrou

• Moderátor
  • Otaku
« Odpověď #6 kdy: 01. Duben 2018 - 22:04:41 »