Akihabara.cz

Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Všeobecná diskuze o Japonsku / Re:Zásilka z Japonska
« Poslední příspěvek od ピンクセイコ kdy Dnes v 14:07:18 »
Tak update webu dokončen. Od nynějška máme i produktové stránky, ne jen kategorii zboží s výpisem. Každopádně zboží lze přidat do košíku i z výpisu kategorie, jako doposud. Z produktové stránky lze pak tuto stránku sdílet na fb / twitteru / g+

A co se týče zboží, malinový kitkat už není, ale zas je jahodový. A je tu i úplná novinka - Matcha Double Berry KitKat: http://eshop.nakupyvjaponsku.cz/index.php?category=sladkosti&zbozi=168649
(ale nevím, jak dlouho bude k dispozici. je dost možné, že to bude limitovaná edice)
2
Návrhy a připomínky / Re:Chyby na Akihabaře
« Poslední příspěvek od D_Atrej kdy Dnes v 09:07:54 »
Nestává se mi to. Jedinné o čem vím že takové chování způsobí, je odhlášení z fóra.
Pokud to neuděláte sami, řekl bych že by možná mohlo jít o nějaký doplněk browseru, který používáte.

Tak jediný doplněk mám ublock, tak uvidím, zda je to tím, ale neodhlašuji se dobrovolně ve FF a děje se mi to často. A když se chci přihlásit rovnou přes forum, tak mi to píše chybné heslo, tak nevím, jaké bych tam měl mít jiné. Když tak pm, díky.
3
« Poslední příspěvek od VelkyBubak kdy Dnes v 02:35:26 »
Nestává se mi to. Jedinné o čem vím že takové chování způsobí, je odhlášení z fóra.
Pokud to neuděláte sami, řekl bych že by možná mohlo jít o nějaký doplněk browseru, který používáte.
4
Všeobecná diskuze o Anime / Quanzhi Fashi
« Poslední příspěvek od MartinCZ80 kdy Včera v 22:07:33 »
Nevíte jestly má někdo v plánu či už překládá anime Quanzhi Fashi díky za info.
5
Anime v databázi / Kemono Friends
« Poslední příspěvek od rshadow kdy Včera v 20:06:35 »
Anime: Kemono Friends

Bude někdo překládat kemono friends?
6
« Poslední příspěvek od Soobin kdy 23. Září 2017 - 22:59:44 »
Měl bych technickou poznámku.

Pokud se přihlásím na akihabaru, mohu číst poštu, psát do fora... Pokud ale odejdu (neodhlásím se) a vrátím se pak, tak jsem stále přihlášený na akihabaře, ale na forum se musím přihlásit, nicméně mi to nebere přihlašovací údaje a já se musím úplně odhlásit, ani nové zprávy v PM si nemohu přečíst, přitom mi je to hlásí jako nové...

Tak by mě zajímalo, proč se nemohu přihlásit zvlášť do sekce fora, když už jsem přihlášený jednou např. na portálu anime.

Mne sa to už tiež párkrát stalo.
7
« Poslední příspěvek od D_Atrej kdy 23. Září 2017 - 21:10:21 »
Měl bych technickou poznámku.

Pokud se přihlásím na akihabaru, mohu číst poštu, psát do fora... Pokud ale odejdu (neodhlásím se) a vrátím se pak, tak jsem stále přihlášený na akihabaře, ale na forum se musím přihlásit, nicméně mi to nebere přihlašovací údaje a já se musím úplně odhlásit, ani nové zprávy v PM si nemohu přečíst, přitom mi je to hlásí jako nové...

Tak by mě zajímalo, proč se nemohu přihlásit zvlášť do sekce fora, když už jsem přihlášený jednou např. na portálu anime.
8
Off-Topic / Re:Komiksy
« Poslední příspěvek od MorGar kdy 23. Září 2017 - 18:10:28 »
V poslední době mě zaujaly komixy ze série Mistři evropského komixu od Crwe a pak ještě série komiksů od Comicscentra Kolosální knihy a jako poslední zatím trilogie Myší hlídka.
9
Off-Topic / Re:Komiksy
« Poslední příspěvek od matenrou kdy 23. Září 2017 - 16:18:54 »
Tak ona celá Vrána byla taková až prokletá. Tragická smrt Brandona Lee byla vyvrcholením všeho možného.

Dnes jsem si vzpomněla ještě na tři tituly, které mě v poslední době hodně oslovily:
Smečka z Bagdádu (o lvech, kteří utekli při bombardování z bagdádské zoo)
Bílý láma (příběh budoucího adepta na dalajlámu na pozadí vzrůstajícího tlaku Číny vůči Tibetu)
a Mezi řádky (příběh syna světově proslulého spisovatele, který náhle zmizí).
10
Počítače / Re:Pomoc s webovými stránkami
« Poslední příspěvek od FaraonX kdy 23. Září 2017 - 15:41:46 »
tak já věřím, že nějaký důvod k tomu měli.. ale jen tak pro porovnání:
...
Njn cena za větší variabilitu je viditelná.
Ale překvapuje mě, že FB má furt ten otřesný způsob vkládání scriptu.  :-)
Stran: [1] 2 3 ... 10