Akihabara.cz

Autor Téma: Manga od nakladatelství CREW  (Přečteno 3257 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline VegetaCR

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Manga od nakladatelství CREW
« Odpověď #30 kdy: 02. Červenec 2017 - 15:25:27 »
Jelikož objednávám přes net a řešit to člověk musí z daným obchodem, kde to koupil a to se mi fakt nevyplatí reklamovat knihu za 170kč a posílat to znova poštou nazpátek a pak doufat, že reklamaci příjmou. Neříkám, že je to chyba Crewe to ani náhodou holt se to stane při tisku a tak podobně. Jak jsem psal jsem rád, že manga vychází i v češtině, ale holt to člověka zamrzí no :( A už bych se ktomu nevyjadřoval.

Offline FaraonX

• Starý kořen
  • なんくるないさ
    • Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 02. Červenec 2017 - 16:08:46 »
nebo v Japonštině. ^_^ můžu sehnat relativně levně hodně titulů, stačí napsat, a dám vědět za kolik by se konkrétní manga dala sehnat.
Nebo tak, ale tam potřebuješ umět japonsky. :-) Ale je pravda, že cena je zase o poznání nižší, myslím, že se běžně pohybuje od 400yenů až po 550yenů u hitovek, ale tuším bez DPH. Zrovna letos jsem si v Japonsku kupoval Pygmalion první díl a tuším, že mě to na těch 550yenů vyšlo. A dali mi na to ještě hezký průhledný obal. :-) A možná bych zmínil i to, aby se člověk před objednáním mangy v japonštině podíval na nějaký Raw scan, protože některé mangy nemají kanji znaky přepsaný do furigany, takže zde obtížnost četby o trochu vzroste.

Když jsi to Japonsko ale nakousl, Tak kámoš si posledně všiml i antikvariátů, kde je strašně moc mang, které vypadají úplně jako nové. (Japonci asi jednou přečtou a pošlou dál :-) ) Ale tam netuším o kolik jde cena dolů oproti té původní. Nevíš to náhodou? Pokud ne, tak nevadí. :-)

A nabídneš i možnost nejen zasílání mang, ale i normálních knih? Ne že bych já zrovna v dohledné době nějaké objednával. Už takhle mám doma 11 knih z Japonska. :-) Ale kdyby náhodou někdo jinej měl zájem nebo já v budoucnu, tak by mě zajímalo jestli by tu ta možnost byla. Myslím, že Japonci mají plno krásných knih pro různé jazykové úrovně. A sehnat nějakou hezkou knihu třeba o jejich zvycích, mi přijde u nás jako docela utrpení. Já jsem si radostí poposkočil, když jsem tam objevil třeba tuhle hezkou knihu, která je bez komplikovaných vět s plno názornými obrázky:
Kód: [Vybrat]
http://www.seibidoshuppan.co.jp/product/9784415322490/
« Poslední změna: 02. Červenec 2017 - 16:10:39 od FaraonX »

Offline Drobek87

• Neaktivní moderátor
  • Nováček
  • Jsem členem fansubové skupiny Slamáci.
    • Zobrazit profil
    • Slamáci fansub
« Odpověď #32 kdy: 06. Srpen 2017 - 22:38:19 »
nebo v Japonštině. ^_^ můžu sehnat relativně levně hodně titulů, stačí napsat, a dám vědět za kolik by se konkrétní manga dala sehnat.
Hele shanim  prvnich par dilu mang do 100 jenu.

Offline ピンクセイコ

• Veterán
  • なんかちがう...
    • Zobrazit profil
    • http://blog.8BB76E1.com/
« Odpověď #33 kdy: 06. Srpen 2017 - 23:57:05 »
Hele shanim  prvnich par dilu mang do 100 jenu.
pod 100 yenů za kus se dá dostat jen při koupi celých setů.. ale můžes napsat, co přesně sháníš, třeba budeme mít štěstí..