Akihabara.cz

Autor Téma: Manga od nakladatelství CREW  (Přečteno 1992 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline VegetaCR

• Nováček
  • *
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Manga od nakladatelství CREW
« Odpověď #30 kdy: 02. Červenec 2017 - 15:25:27 »
Jelikož objednávám přes net a řešit to člověk musí z daným obchodem, kde to koupil a to se mi fakt nevyplatí reklamovat knihu za 170kč a posílat to znova poštou nazpátek a pak doufat, že reklamaci příjmou. Neříkám, že je to chyba Crewe to ani náhodou holt se to stane při tisku a tak podobně. Jak jsem psal jsem rád, že manga vychází i v češtině, ale holt to člověka zamrzí no :( A už bych se ktomu nevyjadřoval.

Offline FaraonX

• Otaku
  • Pohlaví: Mužské
    • Zobrazit profil
Re:Manga od nakladatelství CREW
« Odpověď #31 kdy: 02. Červenec 2017 - 16:08:46 »
nebo v Japonštině. ^_^ můžu sehnat relativně levně hodně titulů, stačí napsat, a dám vědět za kolik by se konkrétní manga dala sehnat.
Nebo tak, ale tam potřebuješ umět japonsky. :-) Ale je pravda, že cena je zase o poznání nižší, myslím, že se běžně pohybuje od 400yenů až po 550yenů u hitovek, ale tuším bez DPH. Zrovna letos jsem si v Japonsku kupoval Pygmalion první díl a tuším, že mě to na těch 550yenů vyšlo. A dali mi na to ještě hezký průhledný obal. :-) A možná bych zmínil i to, aby se člověk před objednáním mangy v japonštině podíval na nějaký Raw scan, protože některé mangy nemají kanji znaky přepsaný do furigany, takže zde obtížnost četby o trochu vzroste.

Když jsi to Japonsko ale nakousl, Tak kámoš si posledně všiml i antikvariátů, kde je strašně moc mang, které vypadají úplně jako nové. (Japonci asi jednou přečtou a pošlou dál :-) ) Ale tam netuším o kolik jde cena dolů oproti té původní. Nevíš to náhodou? Pokud ne, tak nevadí. :-)

A nabídneš i možnost nejen zasílání mang, ale i normálních knih? Ne že bych já zrovna v dohledné době nějaké objednával. Už takhle mám doma 11 knih z Japonska. :-) Ale kdyby náhodou někdo jinej měl zájem nebo já v budoucnu, tak by mě zajímalo jestli by tu ta možnost byla. Myslím, že Japonci mají plno krásných knih pro různé jazykové úrovně. A sehnat nějakou hezkou knihu třeba o jejich zvycích, mi přijde u nás jako docela utrpení. Já jsem si radostí poposkočil, když jsem tam objevil třeba tuhle hezkou knihu, která je bez komplikovaných vět s plno názornými obrázky:
Kód: [Vybrat]
http://www.seibidoshuppan.co.jp/product/9784415322490/
« Poslední změna: 02. Červenec 2017 - 16:10:39 od FaraonX »