Akihabara.cz

Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Všeobecná diskuze o Japonsku / Re:Nákupy v Japonsku
« Poslední příspěvek od ピンクセイコ kdy Dnes v 15:37:28 »
po dlouhé době jsem tu zase s drobným updatem.

bohužel všechny "pytlíkové" verze kitkatů, krom Matcha no Chikara, zmizely z nabídky, ale zas se po dlouhé době objevil malinový kitkat. A současně se chystá ještě jedna novinka, ale o tom až později.. ^_^ (protože netuším, kdy bude k dispozici)

drinky Matcha Love, o kterých jsem psal v červenci, už také nejsou.

ale zas nově máme zalistovanou sérii "Motto Nippon Rámen" - slané, miso, a sojová omáčka - jedná se o dvě porce v jednom balení, kategorie nudle
2
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« Poslední příspěvek od Strelec kdy Včera v 12:16:42 »
Flying witch.

Tak jsem ráno dokoukal Flying Witch. Ze začátku jsem s tím celkem bojoval, ale postupně jsem tomu propadnul, až mi bylo líto, že je konec.  :(
Předtím jsem ještě zvládnul Someday`s Dreamers 1 a 2. Pričemž jednička se stala mojí srdcovkou, dvojka je úplně jiná, ale taky stojí za vidění.
Tím prozatím končím svojí krátkou mahou vlnu (tipům na jiné netypické mahou se nebráním) a jdu na kultovní romanci Kimagure Orange Road.
3
Všeobecná diskuze o Doramě / Re:Doporučení hraného filmu/seriálu
« Poslední příspěvek od Strelec kdy 18. Srpen 2018 - 13:12:02 »
Díky, všechno to vypadá celkem nadějně.  :)
4
« Poslední příspěvek od Zíza kdy 17. Srpen 2018 - 23:22:45 »
Zkus filmy od režiséra Swing Girls - Jagučiho Šinobua. Točí věci, co jsou na dost podobné vlně. Lehce podobný pak je i film Linda Linda Linda. Pokud by se líbila nějaké ujetá komedie ze střední, tak z novějších filmů je poměrně fajn Tori Girl. Ale jestli jde o hudbu, tak podle mě ta z pekla je nejlepší. :-D -> Too Young To Die! <-
5
« Poslední příspěvek od Strelec kdy 17. Srpen 2018 - 21:53:52 »
Nějaké tipy na komedie?
Teď jsem dokoukal Swing Girls a to byla fakt sranda.  ;D
6
Anime hry / Re:Fate/Grand Order (hra)
« Poslední příspěvek od dahakere kdy 17. Srpen 2018 - 21:39:04 »
Díky moc za odpověď holt budu doufat... i když to moc slibně nevypadá....

No ono jde o to, že při absenci multiplayeru a tak malé komunitě (myslím celkově ČR) v kombinaci s tím, že hra není u nás dostupná officiální cestou, není ta hra pro tvorbu nějaké komunity zrovna příznivá. :)
7
Anime hry / Re:Fate/Grand Order (hra)
« Poslední příspěvek od kaya kdy 17. Srpen 2018 - 11:24:22 »
Díky moc za odpověď holt budu doufat... i když to moc slibně nevypadá....
8
Všeobecná diskuze o Japonsku / Re:Nákupy v Japonsku
« Poslední příspěvek od ピンクセイコ kdy 15. Srpen 2018 - 12:38:34 »
Jedna speciální nabídka:

Pocket Miku Vocaloid Synth
- nový, nerozbalený kus, návod v Japonštině - https://www.youtube.com/watch?v=dxB0mDHWDkg

cena: 500 czk + poštovné (245 SAL, 370 Airmail)
(nebo to můžu přibalit k nějaké objednávce, v tom případě je přepravní hmotnost 350 gramů)

V případě zájmu napište sem do topicu, ať ostatní vědí, že je prodáno - mám jen jeden kus. Nabídka platí cca týden, pak jde na eBay..
9
Off-Topic / Re:Rozloučení
« Poslední příspěvek od Hayate kdy 14. Srpen 2018 - 21:28:18 »
Jak tak koukám, tak bude nejvyssi cas se rozloucit s Aki, pokud se do novyho roku nic nezmeni. :'(
10
Všeobecná diskuze o Japonsku / Re:Kumano Kodo
« Poslední příspěvek od Kakashi_ kdy 14. Srpen 2018 - 12:44:18 »
Aligátor.
Stran: [1] 2 3 ... 10