akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Acui

Stran: [1]
1
Novinky / Re:Budoucí vývoj Akihabary?
« kdy: 24. Listopad 2017 - 06:39:01 »
Hold co se dá dělat máme přece svobodu a demokracii .To se jen za komunistického režimu udávalo a cenzurovalo . Pro tohle lidi cinkaly klíči a volali už je to tady . Ale stejně se mi nechce věřit že to prezident Zeman podepsal ( i když to může mít na háku ) . Tam kde by ty kurva fízlácký měli zasahovat tam na to serou  ale tady budou mít obrovský případ . Kam se na tyhle hrabe STB .Ti proti nim byli obyčejní amatéři . Můj názor je ten že tihle nový neomarxisté chtějí nahnat lidi k televizním Přijímačům a aby mohli začít vymýváním mozků. Je to hnus na jedné straně melou tlamou o komunistické cenzuře aby hned udělaly cenzuru ihned novou . Boží mlýny melou pomalu ale jistě ale teď pokud nastane revoluce musíme se postarat aby žádný komouš neunikl trestu ( nemluvím o KSČM tam zůstaly jen ti co opravdu věří v starý komunismus ) .Ale začít u nových třeba  nevolit největšího neomarxistu který nás navedl to toho zkurveného Schengenu vytuneloval důchodový fond a defakto udělal z nás všech žebráky a obvinil z toho důči odce kteří si na to poctivě vydělaly Mirka Topolánka to je největší komunistická kurva . Zamyslete  se nad tím když půjde te k volbám komu dáte svůj hlas a pokud na to serete je to vaše blbost . Ať žije svoboda a demokracie kde si jen zloději vrazi psychobati uchylové a jejich milované menšiny mohou dělat co chtějí . Zkusme napsat petici a poslat ji před volbami prezidentovi Zemanovi možná se bude chtít ukázat jaký je moderní a pomůže v této věci či panu Babišovy Vojtěchu Filipovi Tomiu Okamurovi či Ivanu Bartošovi nebo nejlépe všem dohromady u nich jde počítat že ne spolupracují s novými bolševickými  kurvamy

Tohle už snad ani nesouvisí s původním problémem, jen si nějaký "velký politolog" vylil srdíčko do náhodné internetové diskuze...

Podle mě jsou nějaký snahy na záchranu hloupost. Ještě to tady není. Až to tu bude, tak to stejně tak jako tak budeme muset akorát přijmout a jít dál.

Rozhodně bych se kvůli anime/dorama/manze neučila japonsky. Spíš bych se spolehla na angličtinu (ta neublíží ani lidem středního věku, ani školou povinným) a servery s anglickými titulky. Pokud se něco stane i s nimi, tak i kdybyste uměli nakrásně japonsky, stejně byste si museli díla, o která byste měli zájem, koupit za nemalé prašule.

Hlavně tady prosím vás nedělejte, jak je to strašně nespravedlivý a jak to člověku upírá demokratická práva a kecy, kecy, kecy... Protože ten zákon (i když mě to taky mrzí) je sakra správnej. Protože my nemáme právo (ano, opravdu nemáme) sledovat cokoliv bez toho, abychom za to zaplatili. Tak to prostě je. I když nám to nějakou dobu vycházelo, bylo přece jasné, že to nepotrvá navěky. Na kolik peněz by si asi ten japonský a korejský průmysl přišel, kdyby si každý z nás koupil všechno na co se podíval? Projděte si svoje seznamy shlédnutých/přečtených věcí a zavřete zobák. Nemáte totiž důvod tady tak blbě kdákat.


2
Studium / Šinkansen nebo šinkanzen?
« kdy: 03. Srpen 2015 - 14:21:55 »
Doteď jsem žila v tom, že je to šinkansen a slovo šinkanzen mi vždycky rvalo oči. Ale je to opravdu tak, nebo má čeština v pravidlech šinkanzen?

3
Přehrávání / Re:Spojování videí
« kdy: 29. Červenec 2015 - 14:17:39 »
Myslím, že už jsem to zvládla. Děkuju za rady :)

4
Přehrávání / Re:Spojování videí
« kdy: 26. Červenec 2015 - 08:43:42 »
1) Ne, ne, ne, tos špatně pochopil. Já to nemám nakombinovaný. Mám celý ten film dvakrát. Ale děkuju, zkusím. :)

5
Přehrávání / Spojování videí
« kdy: 26. Červenec 2015 - 08:23:28 »
OK, tak ještě jednou  ;D

Prohledala jsem to tady, ale buď jsem slepá nebo nevidím, nemůžu to najít, takže jestli už tady toto téma je, tak mě prosím neukamenujte.

1) Mám rozkouskovaný film ve formátu AVI a MP4 a zaboha nemůžu najít nic, co by mi to spojilo dohromady. Vždycky tam buď kus toho videa chybí, nebo se to nespojí vůbec... Nevěděl by někdo?

2) Další rozkouskovaný film, který ovšem není v žádném formátu a je uložený prostě jenom jako soubor. Když část otevřu v programu VLC media player, normálně se mi přehraje. Zkusila jsem Join Vob File Stool a HJ-split, ale když jsem si je otevřela a chtěla soubory vyhledat, nezobrazily se. Jakože hledání neodpovídají žádné položky.

Prosím o radu.

6
Přehrávání / Re:Ze .srt do .ass
« kdy: 26. Červenec 2015 - 08:04:39 »
Díky všem ;)

7
Přehrávání / Ze .srt do .ass
« kdy: 16. Červenec 2015 - 21:53:31 »
Používám FormatFactory, kde se mi titulky .srt zobrazí jako modré s bílým okrajem. To se nedá číst, ale když je v Aegisubu uložím jako .ass, jsou sice černobílé, ale místo písmen se tam objevují jakési znaky. Nezná někdo program, ve kterém by se daly titulky srt převést do ass, aniž by se s nimi cokoli stalo? Nebo třeba víte o nějakém programu, který je jako FormatFactory, ale bere černobíle i srt titulky?

Stran: [1]