akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Lazi

Stran: [1]
1
Off-Topic / Re:Co máte na ploše?
« kdy: 26. Únor 2018 - 19:34:12 »
Just Fate... ^^

2
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Poraďte romantické anime
« kdy: 09. Únor 2018 - 21:47:07 »
Díky za další tipy, určitě někdy zkouknu! :)

3
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Poraďte romantické anime
« kdy: 09. Únor 2018 - 16:00:51 »
Háremovky sú zväčša tupé ečči-kraviny, a tie ostatné skôr komediálneho charakteru a nálepka "romantické" má asi význam ako "pravdovravný politik" (ale i tak máš chuť na takú kombináciu, tak napr. Gamers!). Niečo sa ale predsa nájde. Ak teda akceptuješ dielo, ktoré je plnohodnotná romantická dráma, ale zároveň koncept jeden chlapec a viac dievčat, tak z kvalitných anime (sú tucty ďalších, len som nevidel všetko, alebo sú dosť slabé) určite trojica Clannad, Air (s prímesou fantasy), Kanon.
Vím, že harémovky často nemají s romantikou téměř nic společného a že jsou často ečči (ečči vůbec nemám rád, už několik anime, které mohly být super, jsem kvůli tomu dropnul), ale najdou se i vyjímky. Pro mě je hlavně důležité, zda si v takové harémovce hrdina vybere jednu osobu a o ty ostatní nemá zájem. Prostě je odmítne kvůli jisté osobě. Právě takové harémovky mám rád.

Plastic Memories (dosť smutné)
Rakudai Kishi no Kavalry (akčnejšie)
Plastic memories jsem viděl (neobešlo se to bez slz) a Rakudai Kishi no Kavalry taky, obě super anime.

4
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Poraďte romantické anime
« kdy: 05. Únor 2018 - 22:58:44 »
Určitě mrknu ;) Jinak Tsurezure Children jsem viděl a taky se mi to celkem líbilo.

A jak jsem psal že žádnou harémovku, tak jsem to nemyslel tak úplně. Jako třeba takové Oreshura se mi celkem líbilo, i když bych si to představoval trochu jinak, ale bavilo mě to :) Takže i něco tomu podobné by bodlo na odreagování :D

5
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Poraďte romantické anime
« kdy: 28. Leden 2018 - 22:44:36 »
Dík za tipy! Pár z těch anime mám vypsaných i v anime listu, na které se chci v budoucnu podívat, ale zatím jsem se k nim ještě nedostal, takže ty shlídnu asi jako první :D

6
Všeobecná diskuze o Anime / Poraďte romantické anime
« kdy: 27. Leden 2018 - 22:50:54 »
Neznáte nějaká podobná anime, jako je Golden Time? Nejsem úplně fanoušek takových těch real life anime, ale tohle se mi strašně moc líbilo, takže jestli byste pro mě měli nějaký návrh, byl bych moc rád.  Myslím tím romantiku, nějaké zamotané příběhy postav a skvělý příběh. Ale hlavně né žádnou harémovku, kde si hl. hrdina nedokáže vybrat partnerku, to přímo nesnáším. :D Ať má zkrátka hrdina romantický vztah jen s určitou osobou, do které se zamiluje.

7
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 20. Říjen 2017 - 18:49:22 »
Díky za tipy. :)

8
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 15. Říjen 2017 - 19:54:21 »
Hledám nějaké anime, podobné třeba Sword Art Online, ale nemusí to být ve stylu SAO. Spíše hledám anime, ve kterém mají dva hrdinové nějaký vztah, právě třeba jako Kirito a Asuna. V SAO se mi jejich vztah strašně líbil a byl celkem dobře rozvinut. Ale nějaká podobná tématika, jako je v SAO by mi k tomu vůbec nevadila.  ;) Ale jak píšu, hlavně se zajímám o vztahy postav (ale třeba prostředí normálního reálného světa mi úplně nesedí). Díky předem! :)

Stran: [1]