Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Darkmoor

Stran: [1] 2 3 ... 7
1
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Hledám podobná anime
« kdy: 17. Říjen 2017 - 16:26:08 »
Tady máš odkaz
Kód: [Vybrat]
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&tag.2858=600&noalias=1&do.update=Search na vyfiltrované romantické anime. V podmínce byly 3* na romanci a i tak jich je vcelku dost. Je to všehochuť od fantasy, přes školní romantická anime až po sci-fi.
Projdi si to a případně pak zkus rozšířené vyhledávání, kde si můžeš zkusit navolit detailnější výběr podle vlastních představ. Romantických anime jsou mraky, takže je z čeho vybírat.

2
Off-Topic / Re:Jaké máte vyzvánění na mobilu?
« kdy: 21. Září 2017 - 15:31:32 »
Já momentálně zvoním na Danmachi - Heroic Desire od 25 sekundy
https://www.youtube.com/watch?v=pWlfyXi0KYs#t=25

3
Otaku / Re:Otaku seznamka
« kdy: 10. Září 2017 - 06:36:05 »
Tak dneska od dvanácti se máme na krku navzájem do konce života… a navíc oficiálně.
Přeju všechno nejlepší, ať se vám spolu daří a spoustu společně shlédnutých anime ;)
Edit: Jo a vůbec, ale vůbec vám nezávidím... ;)

4
Osobně jsem byl jen v Miyabi (
Kód: [Vybrat]
https://www.miyabi.cz/) a byl jsem spokojený. Už to je sice tak 5 let, co jsem tam byl naposled, ale snad se nezkazili.
Vnitřní prostory útulné, zvlášť pokud si zabereš jednu ze zadních místnosti s tatami a nízkým japonským stolem (sedí se na podlaze).
Jídlo bylo chutné i když krapet dražší, ale zas tam člověk nechodí každý den :)
Pokud plánuješ oslavu pro víc lidí, tak bacha na menší vnitřní prostory, není to tam nijak velké.
A jak se dívám, tak jsou schopní nachystat i privátní/firemní akci.

5
Všeobecná diskuze o Manze / Re:Manga od nakladatelství CREW
« kdy: 02. Červenec 2017 - 05:45:49 »
PS: znam lidi co maji celou knihovnu s mangama v anglictine jen tak pro zajimavost - a to jsou vetsinou pekne drahe narozdil od tech ceskych od crew, ktere jsou nakonec vzdy levnejsi
Já mám jen knihovničku, sotva 150 svazků :)
Ale překvapilo mě, že CZ mangy jsou už levnější jak AJ, před lety to tak nebylo. I když už to je vesměs jen o pár korun (jak co) a srovná se to až koruna ještě trochu posílí.
Pro mě byl hlavní důvod přejít na AJ nejistota, že CZ manga bude dovydávaná. Mám takhle v knihovně nedovydané Případy Kjóko Karasumy od Zoneru.

6
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 07. Březen 2017 - 18:27:25 »
Zkus se mrknout i na starší kousky jako je
https://anime.akihabara.cz/anime/City-Hunter-1987
https://anime.akihabara.cz/anime/Master-Keaton-1998

a z novějších
https://anime.akihabara.cz/anime/Dantalian-no-Shoka-2011
Když už tu padl Gosick, tak Dantalian bychom neměli vynechat :)

7
Off-Topic / Re:Jaké máte vyzvánění na mobilu?
« kdy: 05. Březen 2017 - 05:47:12 »
Já mám už hodně dlouho tuhle  :)
https://www.youtube.com/watch?v=i8wghCdMncU

8
Novinky / Re:Akihabara v3
« kdy: 04. Březen 2017 - 06:35:19 »
...
Mimochodem, to jen neumím hledat, nebo tam dorama a manga není? A když už jsem u toho, tam přece všechno v kupě je, jen dá při vyhledávání zadat, že to má hledat jen postavy/anime/... ale kdo na to má pořád myslet? To vůbec není pohodlné a je potřeba myslet na to, že lidi jsou převážně líní a blbí. Což není urážka, ani se tím nechci nikoho dotknout, ale je fakt, se kterým je při designování jakýchkoliv služeb potřeba počítat :-)
Pokud máš na mysli AniDB, tak to je portál čistě pro anime, mangu a doramu tam budeš hledat marně.
Pro prvního návštěvníka může být AniDB krapet složité a odrazující protože má celkem rozsáhlá nastavení, kterými si ho může člověk upravit k obrazu svému. Pokud si nechce zvykat na defaultní nastavení. To platí i pro pokročilé vyhledávání, kde jsou mraky filtrů. Ale to zase hodně pomáhá pokud člověk potřebuje vytahat jen anime s určitými parametry (což asi obyčejný příležitostný uživatel nevyužije, pravda).

9
Všeobecná diskuze o Manze / Re:E-shopy s mangou v angličtině
« kdy: 25. Únor 2017 - 06:33:24 »
Doporučuju stejně jako ostatní Bookdepository. A navíc mají velmi vstřícný přístup při reklamaci.

10
Počítače / Re:Život bez internetu?!
« kdy: 20. Únor 2017 - 15:23:59 »
Dobrá otázka :) narodila jsem se ještě v době bez internetu na malé vesnici a pak do nějakých 14 let vůbec ani netušila že něco takového existuje. Vesele sem žila s občasnými návštěvami internetu v knihovně až do maturity. Přežila sem! :D Měla sem knihy, vlastní fantazii a přátele. Dnes sem na internetu denně do noci, živé lidi potkávám jen v práci a život bez něj už si neumím představit. Nejspíš by mi hrozil návrat k přírodě a sobě samé kdyby se možnost připojit se k internetu ztratila. Každopádně děkuji za otázku, třeba ještě nad tím hlouběji popřemýšlím.
Pro mě platí prakticky to samé, co napsala GingerHimari výše :)

Hlavně odstřižení od informací které mě zajímají a které by se bez internetu staly prakticky nedostupné... o objednávání věcí prakticky odkudkoliv ani nemluvě (hlavně knížek)... hotová tragédie...
Raději si ani nepředstavovat ten život vzhůru nohama, který by následoval :D

11
Jo, jídlo je dobré. Tedy většinou. Ale i v této oblasti je pár věcí, co mi vadí. Třeba maso - je poměrně vzácnost sehnat kus libového masa. Maso v supermarketech je v naprosté většině tlusté, navíc nakrájené tak, že už s tím člověk nic neudělá. Myslím, že většina Čechů by ho vzala tak pro psa, ovšem ne za tu cenu, za kterou se prodává v jp.. ^_^ A kuřecí už si taky dám v restauraci málokdy - japonci ho totiž připravují i s kůží, a opět takovým způsobem, že s tím nejde nic dělat..
Hmm, na maso moc nejsem, a ten výběr co jsi popsal by to ještě zhoršil... Asi bych přežival převážně na rybách :)

12
Jsem na tom podobně jako Kroana. Pocestovat, omrknout památky, krajinu, venkov, velkoměsta. Okoštovat místní lahůdky a nápoje a na cestu zpátky suvenýry. Tohle opakovat klidně několikrát :) Žít trvale bych tam nejspíš nezvládl právě kvůli jejich vztahu k práci a vztahu k ostatním lidem. Ať už jde o zmíněný rasismus vůči cizincům a falešnost a předstírání. Přetvářka není moje silná stránka, vesměs na mě lidi rychle vidí, když mi je něco proti srsti a navíc nemám problém být vcelku upřímný 8)

Je to náročné, když se člověk rozhodně opustit rodnou hroudu. Čím odlišnější kultura kam se vydá, tím je to těžší a Japonsko je hodně jiné. Kamarád se teď po cca 5 letech rozhodl vrátit domů z Kanady a usadit se v rodném kraji. Splynout s místníma a potlačit stesk po domově není pro každého. A s rostoucím věkem je to ještě těžší.

13
Anime hry / Re:Hra na motivy anime - Koi Princess
« kdy: 18. Leden 2017 - 16:26:15 »
Výherní automat online? Vyhrát na něm můžeš, pokud to 2-3x zkusíš a vyhraješ. Další snažení je plýtvání penězi. To v podstatě platí i u fyzických automatů.
Všechny tyhle systémy jsou dělané tak, vrací jen menší část vkladů takže na nich nikdy nevyděláš. Vydělává jen provozovatel.
Jediná šance jak bys mohl vyhrát je, že bys měl možnost hrábnout tomu do střev a přiklonit programování na svou stranu. Ovšem to by tě nejspíš brzo našli, odřízli a v lepším případě jen zablokovali.
Pokud ti můžu radit, tak od těchhle věcí ruce pryč. Peníze ti nepřinesou, jen tě o ně oberou.

14
Off-Topic / Re:Krásné Vánoce
« kdy: 01. Leden 2017 - 07:47:33 »
S malým spožděním přeju vám všem, všechno nejlepší v novém roce, hodně úspěchů a hlavně pevné zdraví. ;)

15
priste zkus napr duckduckgo.com ci dalsi alternativy: searx.me, ixquick.com nebo yandex.com
Díky za tipy, budou se hodit ;)

Stran: [1] 2 3 ... 7