akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - ainny

Stran: [1]
1
Off-Topic / Offtopic2
« kdy: 01. Leden 2019 - 13:02:39 »
Pokud ti jde o odkazy, jsi v seznamu blokací, kvůli odkazům na videa a hardsub z tvého webu.

Nebylo by lepší ty odkazy rovnou zrušit? Neznám jediný web, kde by odkazy nebyly. Třeba ne přímo, ale v komentářích určitě.

Za sebe díky za opětovné smazání všech titulků. Větší radost jste mi nemohli udělat, od výpadku mi stoupá návštěvnost webu. Oni si mě lidi už najdou.  :-*

Bližší info:
Kód: [Vybrat]
http://www.ainny.cz/vsehochut/294-vitejte-v-roce-19

2
Všeobecná diskuze o Doramě / Doplňování obsazení
« kdy: 02. Září 2018 - 15:12:31 »
Chtěla bych apelovat na ty, kdož přidávají seriály do databáze, aby vyplňovali herce podle ověřených zdrojů (AsianWiki nebo DramaWiki). Tím ale není mydramalist.com. Napřiklad u seriálu Love Alarm - https://dorama.akihabara.cz/dorama/13969/Joahamyeon-Ullineun-2019, který byl přidaný včera, jsou uvedeni dva herci. Přitom Ahn Hyo Seop už roli odmítl a Kim So Hyun ji stále zvažuje.
Kód: [Vybrat]
https://www.soompi.com/article/1223025wpp/ahn-hyo-seop-turns-offer-star-kim-hyuns-new-drama-based-popular-webtoon Stejně tak by každý měl dávat pozor na odkazy, dost často se stává, že odkaz na MDL není platná (např. včera přidaný Top management). Chápu, že někdo má nutkání si dané hned zapsat, ale s obsazením je opravdu lepší počkat, až když je ověřené.

3
Off-Topic / Repost z FB - Žádost
« kdy: 25. Duben 2018 - 18:12:44 »
Neznáte prosím někdo někoho, kdo se intenzivně věnuje/je blázen do něčeho, co se týká Japonska, ale nikdy v Japonsku nebyl? Např. vyrábí japonské cukroví etc. Ptám se kvůli případnému natáčení japonského pořadu. Pokud někoho takového znáte, dejte mi prosím vědět. Prosím i o sdílení. Děkuji moc!

Pokud ano a máte zájem, kontaktujte prosím pisatelku.

Kód: [Vybrat]
https://www.facebook.com/jana.cervena.5

Stran: [1]