akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Ainzoolgown

Stran: [1]
1
Všeobecná diskuze o Japonsku / Japonská stropní světla a kotatsu
« kdy: 05. Únor 2017 - 22:10:32 »
Zdravím,
nevíte někdo kde sehnat japonská stropní světla, určitě je znáte, můžete je vidět v každém anime,  jedná se o ty, jak máte dvě zářivky ohnuté do kruhu, většinou jsou na provázek, jednou zatáhnete, rozsvítí se jedna, podruhé svítí obě, potřetí zhasnete. Nikde je nemůžu najít a hlavně ani nevím jak je pojmenovat abych je našel, takže jestli někdo ví tak prosím.
Jo nevíte, jestli se dá u nás sehnat kotatsu?
Děkuji všem a doufám, že jste mě i přes můj stupidní popis pochopili.

2
Zdravím všechny milovníky japonska,
rád bych se zeptal, zda-li nevíte kde sehnat tradiční japonské oblečení u nás, mě osobně jde hlavně o takový to styl oblečení

jednou jsem se o tom bavil se svým trenérem a tento vyřešil tak, že si jej nechal ušít u švadleny, ale to bych bral jako poslední možnost, tak se chci zeptat zda-li nevíte o nějakým obchodu (e-shop či kamenný) u nás.
Děkuji

3
Všeobecná diskuze o Japonsku / Jak Japonci slaví novoroční večer?
« kdy: 18. Prosinec 2015 - 16:22:17 »
Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat zda-li z vás někdo neví jak vypadá tradiční japonský novoroční večer? V poslední době docela dost sleduji japonské filmy a anime takže jsem pár věcí pochtil jako například, že se chodí pomodlit atd... , ale rád bych věděl jaká jídla a rituály vykonávají a jak probíhá typický novoroční  večer a celý den před tím.

Děkuji za jakoukoliv odpověď.

PS:(Případně přidejte nějaký odkaz či video.)

Stran: [1]