akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - dahakere

Stran: [1]
1
Anime v databázi / Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 16. Duben 2018 - 16:31:12 »
Anime: Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online

Tak jsem si začal sepisovat klady a zápory v každém díle. Jelikož se stále častěji setkávám znázorem "pokud se ti SAO nelíbí a dovoluješ si proti němu něco napsat, tak si jen tupá ovce co se veze na hatetrainu". Četl jsem to tady, čtu to na diskuzích na MAL a různě po internetu. Jelikož SAO považuji za něco opravdu špatného, ale svět toho anime považuji za něco co by mne opravdu mohlo bavit, tak dávám šanci každé sérii a filmu. Zatím jsem se tedy nedočkal kvalitní adaptace, ale doufat mohu. U právě probíhajícího anime jsem si u každého dílu začal psát zápory a klady, které na obrazovce vidím. Zprvu to vypadalo celkem vyrovnaně, ale od 2. EP to zápory značně začaly zase převažovat. A chtěl bych se podělit o zatím moje zápory a klady, které jsem v prvních 2 epizodách na obrazovce viděl. Jen upozorňuji "jsi idiot a dement" neberu jako diskuzi. Osobně jsem schopen změnit názor a uznat chybu, pokud mne o tom někdo přesvědčí.

Některé věci se dále vylučují, ale bylo to psáno přímo u sledování a vždy jsem danou věc zapsal hned po tom co jsem ji viděl.

EP1

1) Prvních 5 minut a hned to anime porušuje zákonitosti her.  K plášti co má zakrýt nesnesitelně trapné růžové oblečení hlavní hrdinky se chovají jako k reálné věci (předání z ruky do ruky, nasazení a zapnutí knoflíků) … a ne neříkejte mi, že to je v SAO od začátku, právě naopak začátek první série v tomhle byla skvělá a držela se zákonitostí MMO her, ale ti babráci se na to po několika dílech vykašlali a pokračují s tím dodnes.

2) Zakomplexovaná obří hlavní hrdinka si lečí komplex tím, že si vytvoří v tmavém pochmurném světě kawai růžovou chibi postavičku…hlavní postava je nesnesitelná upištěná kr*va prostě takové výstavní anime klišé, ale v reálu je to samozřejmě tichá holka …  ostatní hlavní postavy jsou zatím překvapivě chytré a snesitelné.

3) P-chan = růžová P-90 -> trapas, výplach mozku v SAO stylu pokračuje (jedná se o růžový samopal)

4) Malá výška je v té hře očividné výhoda, tak proč si každý dělá obří badass svalnaté týpky ? (ve 2. epizodě je o tvorbě víc)

5) Celkem příjemné sledovat spolupráci a taktizování v týmu, na SAO nezvykle chytré (škoda že hlavní hrdinka hraje roli tupé uječené kr*vy a všemu se diví)

6) 1st person pohled … zajímavá inovace v anime (ja se s tím teda tak často nesetkávám)

7) Proč alespoň na soutěž hlavní postava nezmění své hadry a barvu zbraní ? To by už asi díky své chytře (chytře zvolena je, ale hrdinka je tak tupá že si ji nezvolila kvůli taktice, ale kvůli své zakomplexovanosti) zvolené malé výšce byla neporazitelná. (ano v 2. epizodě je vysvětlena tvorba postav, ale i tu řadím do záporů...)

8) Nepřátele také taktizují a přemýšlejí… teda jak kteří, alespoň to ukazuje úroveň skillu hráčů a za to to má malé + (většina se teda chová jak opice po lobotomii)

9) Hlavní postava zničí jednotku (v reálu) profesionálních vojáků (nebo policajtů) jen díky své výšce a díky tomu, že využije sklil (zrychlení) ze hry, který má jen ona…nepřátelská jednotka si svoje skilly asi zapomněla equipnout v lobby. (chápu bylo to jejich cvičení, ale nejde v reálném boji o využití všech prostředků pro porážku nepřátel ?)

10) Na konci nesnesitelná upištěná parta holek…už jsem myslel, že to bude mít snesitelné postavy

2
Všeobecná diskuze o Manze / Psyren od Brooka
« kdy: 20. Březen 2017 - 09:30:31 »
Zdravím
Nemá někdo uložený částečný překlad Psryren od Brooka ? Žádný odkaz co jsem našel nefunguje a na Konoze, kde je Brook občas aktivní ve vláknu o manze nereaguje .:)

Stran: [1]