akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Pivis

Stran: [1]
1
Anime v databázi / Fate/Stay Night (2014)
« kdy: 07. Říjen 2014 - 00:06:18 »
Anime: Fate/Stay Night (2014)

Takže jsem zkouknul nultý díl a byla to paráda. Autoři se drželi prologu VN předlohy, graficky parádně zpracované (včetně souboje), výbornej soundtrack a ten konec prostě bomba.Už se těšim na další díl.

2
Anime v databázi / Saki: Zenkoku Hen
« kdy: 07. Leden 2014 - 01:21:47 »
JO! Konečně! 4 roky jsem na to čekal. Na tohle bombastický anime o těch nejdrsnějších soubojích, jaké si lze v mahjongu představit. Moc se na tohle dílko těšim, stejně tak i na četné parodie, kterých na první řadu vznikla spousta.

3
Všeobecná diskuze o Anime / Hledání názvu anime
« kdy: 15. Srpen 2009 - 11:35:30 »
Nevíte někdo prosimvás, z kterého anime je tento obrázek:


4
Všeobecná diskuze o Anime / Slzy u anime
« kdy: 19. Květen 2009 - 00:07:58 »
Nedávno jsem se s kamarádkou díval na typicky americkej romantickej film (=nic moc).  Když kamarádka na konci brečela, tak jsem se jí místo podání kapesníčku pěkně vysmál  :D. A tehdy mě napadlo, jestli jsem u nějakýho z těch "spousty" anime, který jsem viděl, brečel. Popravdě, vzpoměl jsem si na pár scén z různejch anime, kdy jsem měl na krajíčku, ale nikdy mi slza neukápla. Celou věc jsem nechal plavat s tim, že mám asi místo srdce šutr. No a asi všichni tušíte co se mi stalo ani ne za týden. Ano tušíte správně. Tou dobou jsem zkouknul závěr Code Geassu 2, kvůli kterýmu jsem pro ten kapesník nakonec musel jít.  :'(

A já se vás ptám: "Existuje nějaké anime, při jehož srdcervoucích scénách jste se neubránili slzám. Nebo naopak bylo pro vás nějaké anime tak vtipné, že vám smíchem vytryskly slzy?

Stran: [1]