akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Témata - Remogeus

Stran: [1]
1
Počítače / Linux - oblíbená distribuce
« kdy: 30. Březen 2013 - 00:37:00 »
Nazdar všem linuxákům a linuxačkám... měl bych dotaz... jaká je vaše oblíbená Linux distribuce? Sám jsem uživatel Ubuntu, ale pořád přemýšlím, že bych si na notebook nahodil jinou distribuci, a tak se i defakto ptám, jakou mi doporučíte?

2
Všeobecná diskuze o Manze / Doporučení mangy
« kdy: 06. Březen 2013 - 18:24:00 »
Zdar, hledám mangu, jež je podobná manze Tokyo Akazukin od Benkya Tamaokiho. Může být jakýkoliv žánr, ale podobná stylu příběhu ve výše jmenované manze.

//dovolil jsem si upravit odkaz na mangu.aki, kde je i odkaz na MAL ^^"
//aw3147


Edit: Nikdo neví?

3
Všeobecná diskuze o Hudbě / Doporučení hudby
« kdy: 27. Květen 2012 - 12:01:32 »
Čau, tak mě napadlo založit zde téma alá téma Doporučení anime, takže sem prosím pište, co hledáte za hudbu (vím že nejsem moderátor a snad mi to moderátor tohoto oddílu odpustí)

A můj dotaz? Neznáte nějakou j-metal skupinu, která je opravdu hard? Něco jako jsou švédští Sabaton či američtí Slipknot :D

4
Počítače / Hledám počítačovou hru
« kdy: 06. Květen 2012 - 09:12:15 »
Čaute všem otaku a otakyním. Mám na vás prosím dotaz. Neznáte prosím nějakou hru na přežití, kde si musíte vystačit s minimem surovin (něco jako Stranded II)? Jen ne hry Terraria a Minecraft, ty hraji aktivně.

Prosím, prosím smutně koukám  :(

edit: Nechci žádné survival horory. A na roku nezáleží

Stran: [1]