akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Orgez

Stran: [1] 2 3
1
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Doporučení anime
« kdy: 08. Srpen 2018 - 22:32:22 »
Dirty stuff all you want!

2
Přehrávání / Re:Sledování anime streamu s ExtSubs
« kdy: 12. Červenec 2018 - 07:51:34 »
Žiadny stream kde streamujú videá bez tituliek asi neexistuje, možno jedine japonci by mali také ale to by nevydržalo keďže by to niekto nahlásil a bolo by po tom, a inde mimo japonska to nerobia keďže kto by tomu rozumel bez tituliek.
A tie titulky neodstrániš keďže v tom videu oni tie titulky sú už vryté do videa čiže hardsub. Jediná možnosť je stiahnuť si video bez tituliek :)
Nevim k čemu ti je vyložene stream bez titulků, ale jak říkal Kak stačí Crunchyroll, který má možnost přehrát video bez titulků...

Crunchyroll má ochranu proti těmto programům.
Omaj něco podobného zkoušel kdy si pustil stream né přes prohlížeč, ale rovnou do přehrávače a mám pocit že tam i narval title.

3
Anime hry / Re:Doki Doki Literature Club - český překlad
« kdy: 07. Červen 2018 - 09:25:17 »
Jak tady někteří už zmínily, nedoufal bych že se ten překlad vůbec někdy dodělá a když se dodělá tak to bude v řádech měsíců či let + na tohle všechno je třeba dost překladatelů, korektorů, qc atd. Nemám nic proti projektu, pokud se dodělá tak dobrá práce.

A asi ze všeho nejméně populární názor za který mě vymínuskujete - proč místo čekání na překlad jedný hry si tu hru nezahrajete v aj a přitom se tu aj neučíte?

4
Anime v databázi / Re:Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
« kdy: 22. Duben 2018 - 00:10:29 »
tl;dr - když se vám něco nelíbí nekoukejte na to + neberte tak vážně věci jako "je růžová a je vidět", "P-chan" a já nevim co dál, prostě... to neřešte a koukejte a nebo pass...

5
Off-Topic / Re:Co máte na ploše?
« kdy: 10. Únor 2018 - 16:57:42 »
Přes 8K anime obrázků který jsou nastaveny jako slideshow ve widlých.

6
Off-Topic / Re:Jaké máte vyzvánění na mobilu?
« kdy: 25. Leden 2018 - 16:49:32 »
Vyznánění - Yōjo Senki - https://openings.ninja/Youjo+Senki/op/1
Upozornění (sms) - Sakurasou no Pet na Kanojo - https://www.youtube.com/watch?v=cIkoZbvTfwc

7
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« kdy: 17. Leden 2018 - 08:43:04 »
Ano dohledtelné to je, škoda,že už to platí pár let, ne od letošního roku :D

Pointa? Protože v provizorní platnost vzešla pro čr někdy kolem září 2017. Takže je vidět že jsi asi nehledala... Ale whatever... Nemá cenu to nadále rozebírat. Prostě uvidíme...

9
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« kdy: 01. Leden 2018 - 16:03:13 »
Tohle je krásný příklad toho jak se šíří panika  ::)  Někdo vypustí informaci, a když se jí chytí dostatek lidí už to jede jako vlna.

Navíc se všichni odkazují na ono tak trochu "pofiderní video" a diskuzi tady na Aki ::)

Tak pokud nepřekládáš a nejsi ve skupině, tak je mi naprosto jasný, že tebe nic netrápí. Navíc co furt máte s tou panikou? Je na každym jak si každý naloží se svými překlady. Jinak to "pofiderní" video má aspoň hlavu a patu narozdíl od komentů po netu kdy někdo napíše že je to hoax a nazdar.

10
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« kdy: 01. Leden 2018 - 01:07:59 »
A torrenty jsou legální odkdy?

Bit torrent jako takový je legální a samozřejmě se přez něj dá legálně stahovat třeba takový linux. To, že se přez něj nelegálně stahuje není chyba protocolu a ani dotyčných vývojářů (utorrent, vuze, deluge atd.)

11
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Budoucí vývoj Shiraie?
« kdy: 31. Prosinec 2017 - 22:59:01 »
Čas naučit se používat torrent a irc?

12
Novinky / Re:Realita - Co všechno se bude mazat
« kdy: 31. Prosinec 2017 - 09:06:08 »
https://www.petice24.com/petice_za_eske_peklady_na_crunchyrollu__petition_for_czech_transl#sign
pokud se sem přihlásíte a dáte hlas mohlo by to trošku Vaše srdce uklidnit pokud chcete hardsuby. Nadáváním  vztekáním toho moc nezmůžeme!

Né všechno je hardsub. Velké množství je softsub. Titulky se dají někde normálně změnit na jiný jazyk.  ;)

13
Novinky / Re:Realita - Co všechno se bude mazat
« kdy: 22. Prosinec 2017 - 14:18:42 »
A co to má společného s tímto vláknem a s mazáním na Akihabaře?

Ceta + gdrp

Ceta = lepší autorská práva
gdrp = lepší nakládání s osobními údaji

ve výsledku to znamená že si o tobě pak můžou skrz to gdpr vytáhnout všechny informace co, kde a jak jsi navštívila po netu a nejenom to, dokonce i co si stáhla okomentovala atd.

14
Novinky / Re:Realita - Co všechno se bude mazat
« kdy: 21. Prosinec 2017 - 12:37:24 »
Pretože pri tom, čo sa tu deje, sa ľudia sústredia v bode 3 práve na druhú polovicu informácie o tom, že sa titulky môžu neskôr mazať tiež. Pretože mizne veľa vecí. Manga padne úplne. Anime padne väčšina... dorama je tu snáď najmenej rozšírená, takže tá vás (od anime ľudí) nezaujíma, ale tiež odtiaľ veľa prekladateľov skončí. Zrušilo sa počítadlo, ktorým si tu veľa ľudí masírovalo ego. Ľudia majú pocit, že sa to tu potápa a tak sa pripravujú na skok z lode (alebo už skočili, či ich z lode vyhodili, alebo vyhodia). Nikto nevie, kedy a či sa moderátori rozhodnú odtiaľto zmazať aj titulky a keďže je to tu tým pádom nestále a nie je na Aki spoľahnutie, tak ľudia odchádzajú, alebo zatiaľ čakajú, čo sa bude diať. Toť vše.

Ano, ale moderátoři to pak dají nějakym způsobem vědět pokud dojde i na title. Já sám vždy radši počítám s nejhorší možností, ale momentálně koketovat o tom jestli title zmiznou a nebo ne, nemá smysl. Jediná možnost je holt počkat. Co hlavně nechápu jsou ty rozhodnutí viz. ninja5806... To se koná konec světa?

15
Novinky / Re:Realita - Co všechno se bude mazat
« kdy: 21. Prosinec 2017 - 12:13:07 »
Je jen veká škoda, že při tomto promazávání vezmou za své i překlady skupin co jsou už dlouho neaktivní a které je vydávali jen jako hardsub nebo softsub. U většiny znich už ani nefungují jejich stránky (jestli nějaké měli). Tyto překlady se takto vlastně stávají skoro nedohledatelné a to je velká škoda.
Na akihabaře už zmizela téměř 1/3 překladů (+- 20000) a to je obrovská ztráta.

Njn, ale vem si že edna, titulky.com a další mají pouze a jen ty titulky a zbytek je na tobě. Snad jen tady (opravte mě pokud se mýlim) byli odkazy na hardsuby a softsuby (protože czech fansub). A přitom když chcete tak dohledáte všechno ;-) Samozřejmě u těch neaktivních skupin to bude už nedohledatelný.

Stran: [1] 2 3