akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - Nord

Stran: [1] 2
1
Ostatní / Re:Japonská (a vesměs asijská) literatura
« kdy: 23. Červen 2014 - 18:24:27 »
Vedel by mi niekto povedať či niečo z toho zoznam ustojí za požičanie ?
http://213.151.238.61/katalog/l.dll?h~DD=1&T=Japonsko

Jošikawa je můj nejoblíbenější japonský autor, takže určitě od něho Taika a pak si sežeň i Musašiho

Clavell, James je taky klasika, která rozhodně nezklame a Śogun byl i dokonce docela pěkně zfilmovaný

a pak by mohl být zajimavý Onoda - nečetl jsem ho, ale znám jeho příběh a chlapík byl docela dobrý řezník

2
Mléčné pivo

Neuvěříte, jaké peklo stvořil jeden farmář na Hokkaidu!
https://www.youtube.com/watch?v=aQbxySn9e1M


3
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Inspirace od anime, nebo naopak
« kdy: 13. Červen 2014 - 12:21:57 »
Je spíš prdel pozorovat, co žapíci přebírají ze západu. Kdo neviděl anime Draculu požírajícího s orgasmem hambáče, nebo japonského spidermana se svým obřím robotem Marvelerem, tak neví o co přichází. A to nemluvím o ninja želvách morfujících v jednu velkou.  A na vrcholu stojí úplně bizarní mišmaše kde už není skoro jasné kdo se čím nechal inspirovat jako sukiyaki western dango

4
Vecna pripominka neni hate, tohle video jsem delal jako prvni a kdyz jsem ho znova poslouchal pri nahravani, tak jsem se zdesil, ale pak jsem byl prilis liny to cele delat znova. Zrovna za timhle bylo dost prace a nechtelo se mi znova se mesic dohadovat s youtube o FUP. Takze asi tak. budu se tesit na opravdovy hate.

5
Baybmetal!
Metal ze kterého dostanete cukrovku!

https://www.youtube.com/watch?v=Uu8EzaK5zfU

6
Všeobecná diskuze o Anime / Re:Slzy u anime
« kdy: 06. Červen 2014 - 14:58:15 »
Brečím pokaždé, když se podívám jaká anime jsou tu kterou sezónu podle anidb nejoblíbenější

Na veselejší notu, praví chlapi nepláčou, ale Hřbitov Světlušek byla vážně jedna depresivní jízda napsaná někým, kdo ví, co to znamená někoho ztratit ve válce

7
Je mi v podstatě jedno, jak se tomu rozhodnete říkat i když pro většinu lidí bude rozdíl jen v negativní/pozitivní konotaci která je silně subjektivní.

Jde mi prostě o typické věci které se opakují častěji než vtipy o sociálně slabších menšinách a je jedno jestli vás to sere nebo štěstím rdousíte svůj polštář s lolitkou při každém náznaku malého děvčátka žárlícího na popředí obdařenější kamarádky.

8
Ostatní / Re:Hůlky
« kdy: 06. Červen 2014 - 14:28:26 »
asi tak, mám doma taky několikatero malovaných lakovaných a bůhví jakých hůlek, ale v batou mám jedny jednorázovky, v práci mám jednorázovky a doma jím taky jenom jednorázovkama. Akorát když mám návštěvu tak vytáhnu jiné. Jdu cestou nejmenšího odporu a největšího komfortu.

9
Také by se to dalo změnit na: 25 věcí, které vás nikdy nezajímali

Na to, že tě to nezajímá. to vypadá. že nemůžeš odolat přidat další komentář. Budeš prosím můj hater? ještě nikdy jsem neměl pořádného hatera.

10
Nepatrim mezi ty co kritizuji ale hele, neber to ve zlem jen jako konstatovani faktu. Tohle je anime server ne katolicke listy. Tema se spis melo jmenovat - 25 veci, ktere jste mozna jeste na webu ...

V pohodě, název není úplně nejpřesnější, ale má tradici v rámci série přednášek který děláme na festovalu fantazie, pragofestu, manifestu, japonskem jaru a buhvi kde jeste a tak jsem v tom proste navazal videama protoze jsem to chtel zkusit mimo prednaskovy sal. Já sím se hrabu v japonské kultuře tak dlouho, že mám většinou problém poznat že je něco divné.

11
Pro vědecké účely hledám anime které má co největší koncentraci klišé, ideálně není nekonečné a je stále zábavné. Co napadá kolektivní mozek?

12
Ostatní / Re:Hůlky
« kdy: 05. Červen 2014 - 11:31:47 »
Já nevím jak vy, ale mě to s nimi stále nejde. Miluju japonskou kuchyni, ale hůlky jsou pro mě tabu.  ::) Mátě někdo nějaký tip jak se to pořádně naučit?

Začni na jídlech který se jí hůlkama snadno, ideáně nudle a postupně se propracovávej přes rýži až k pizze.

13
Zapomněl jsem tu nějak napostovat videa tak to postupně doženu.

Hračka, která málem vyvolala křížovou výpravu na Japonsko https://www.youtube.com/watch?v=zFsG52s6BD8

15
Děkuju za zkouknutí i kritiku. Vím že je spousta prostoru pro zlepšování, takže budu jen rád za každou připomínku.

Stran: [1] 2