akichan
napoveda vypnout Akichan patička

Akihabara.cz


Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.

Příspěvky - umisk

Stran: [1]
1
Otaku / Re:Otaku Bazar
« kdy: 16. Listopad 2013 - 20:36:46 »
ahoj, chcete mangu Crying Freeman v češtině? Nabízím 3 knihy. Jednu za 100 Kč. Jsou nové, jednou čtené. Předám v Praze nebo poštovné 55,-  ;)

2
Off-Topic / Re:Co máte na ploše?
« kdy: 02. Listopad 2013 - 15:01:47 »
 :)

3
Všeobecná diskuze o Hudbě / Re:Nejlepší soundtracky
« kdy: 11. Září 2013 - 12:27:47 »
Miluju už tolik zmiňovanou Yuki Kajiuru  :-* , pak je dokonalá hudba u Code Geass, Death Note, Shoujo kakumei Utena, Guilty Crown a Gundam Unicorn.

4
Studium / Re:Píšete si s někým z Japonska?
« kdy: 27. Květen 2013 - 09:31:59 »
Zdravím,
narazila jsem asi před rokem na http://kawasaki-int.net/japan_penpal/ a nemůžu si stěžovat, ozvalo se víc Japonců, než bych si přála :) Jsou ochotný komunikovat jak přes net, tak klasickými dopisy. Většina chce psát v aj, ale narazila jsem i na takový, který umí jen japonsky. Členství nic nestojí, prostě napíšete inzerát a někdo se třeba ozve - a zároveň jednou týdně dostanete na mail výpis z interátů od ostatních Japonců/lidí odjinud. . ;)

5
Otaku / Re:Jak jste se stali otaku?
« kdy: 08. Květen 2013 - 11:18:02 »
Se předveď ty  8)

(Můj příběh možná máš šanci překonat, ale Tadanobu Asano s krabicí mlíka je nepřekonatelný :P )

To je fakt, tý krabice jsem si ani nevšimla. Dobrá, radši se ani nebudu snažit tě předčit a zůstanu u zlomyslné nekonstruktivní kritiky :D

6
Otaku / Re:Jak jste se stali otaku?
« kdy: 07. Květen 2013 - 20:35:15 »
Tak jsem se rozhodla, že vás taky pobavím svým příběhem.   :)


Po prvním díle už milý Naruto visel na prvním místě žebříčku s názvem SvětKterýMáNejvíceVýhodOprotiTomuNašemu, a to dokonce před Harrym Potterem. Nesmějte se mi, začla jsem koukat na dabované díly z Jetixu. A když dabing skončil, protože už to nešlo ani cenzurovat, tak jsem poprvé (!!!) slyšela japonštinu. Trvalo mi, než jsem si zvykla, ale zpětně jsem vážně ráda, že jsem to nevzdala :)

Myslela jsem, že nic tak perfektního jako Naruto už nemůže vzniknout, tudíž se na nic ani nebudu koukat, ale dlouhé čekání na každý díl (a pak čekání na další díl mangy) mě z těch chorobných myšlenek vyléčilo. Na ČSFD do hlavních zpráv pronikl odkaz na jakousi  anketu o nejlepší anime, a já se tak dozvěděla, že existují i jiné věci než Naruto.

Ten pocit, že něco tak dokonalého přece už nejde stvořit, se v poslední době objevuje velmi zřídka až vůbec, faktem ale zůstává, že mi anime s Narutem v čele naprosto změnilo pohled na svět. Ámen  ::)

beztak máš pozornost zdejšího publika jen díky zmínkách o Narutovi a svojí profilovce   :P

7
Otaku / Re:Otaku seznamka
« kdy: 07. Květen 2013 - 20:05:26 »

Vždycky mi přišlo, že moje chronická potřeba měnit barvu účesu každý týden, bude ve vztahu spíš na závadu. Konečně se mi podařilo najít někoho, kdo by to považoval za přednost.
Pokud nevadí, že v tom brnění i spím, tak jsme se asi našli, lásko  :-*

Našli  ;) :-*

8
Otaku / Re:Otaku seznamka
« kdy: 05. Květen 2013 - 03:08:54 »
No way, maybe your hair's not perfect.... ale odpověděls, takže IQ odpovídá ;) to už je na dobrý cestě ;)  :-*

Stran: [1]